0

• Koniec spotkania!

• Bida za Prikryla.

• Tabiś za Imaza, który otrzymuje owacje na stojąco.

• Marchwiński zmarnował piłkę meczową! Podanie od Ishaka i młody pomocnik Lecha spudłował w świetnej sytuacji.

• Marchwiński za Amarala.

• Znów kiepsko interweniował Salamon. Jaga ma pierwszy rzut rożny w tym meczu.

• Podwójna zmiana w zespole Lecha. Ramirez za Ba Louę i Sobiech za Karlstroma. Lech chce odwrócić losy meczu.

• Ba Loua uderzył z dystansu, ale pewnie broni to Steinbors.

• Jakim cudem Jagiellonia nie podwyższyła prowadzenia!? Prostopadłe zagranie do Imaza, który w sytuacji sam na sam uderzył w słupek. Piłka wróciła do niego, więc odegrał do wychodzącego Żyry, a ten z 12 metrów fatalnie spudłował!

• Lech prowadził grę, ale to Jaga prowadzi! I to po jakim błędzie! Wrzutka pod pole karne do Imaza. Wydawało się, że Salamon swoją interwencją zażegnał niebezpieczeństwo. Jego główka była jednak zbyt delikatna, wykorzystał to Hiszpan i w sytuacji sam na sam z Bednarkiem dał swojej drużynie prowadzenie!

• GOOOOOOOOL! JESUS IMAZ!

• Cernych schodzi, wchodzi za niego Żyro.

• Karlstrom i Romanczuk ukarani kartkami za wszczęcie awantury.

• Dwie zmiany w ekipie Kolejorza. Skóraś za Kamińskiego i Tiba za Kvekve.

• Steinbors wyszedł z bramki. Był szybszy od Ba Louy.

• Gra nieco się wyrównała, ale kosztem braku okazji bramkowych. Nudno zrobiło nam się przy Słonecznej.

• Prostopadła piłka Nasticia do Imaza, który uderzał od razu, zamiast przyjmować i dopiero szukać próby. W efekcie fatalnie skiksował i Bednarek nie został zmuszony do interwencji.

• Dośrodkowanie z prawej strony do nikogo. Jagiellonia odzyskuje piłkę.

• Znów Struski w akcji. Niecelne zagranie do Prikryla.

• Cernych odegrał do Struskiego, który uderzył lekko i bardzo niecelnie.

• Imaz dał się złapać w pułpakę ofsajdową.

• W przerwie mieliśmy zmianę. Toporkiewicza zmienił Struski.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Karlstrom huknął z pierwszej piłki po podaniu ze skrzydła. Znów obok słupka - tym razem bliższego.

• Jaga znów groźna! Prostopadła piłka do Cernycha, ten wyszedł sam na sam z Bednarkiem i górą w tym starciu był bramkarz Lecha!

• Kamiński poszedł na przebój z prawej strony. Minął trzech rywali i oddał piłkę do Ishaka. Błyskawiczne uderzenie ponad poprzeczką.

• Ba Loua niecelnie wrzucił do Ishaka. Pazdan wyjaśnił sytuację.

• Wrzutka w pole karne, Romanczuk nabił Kamińskiego i od bramki rozpocznie Steinbors.

• W odpowiedzi Lech, ale rozregulowane celowniki mają dziś goście. Podanie Kamińskiego, wydawało się, że spóźnione do Ishaka. Zza jego pleców wybiegł jednak Amaral, który z 17 metrów, nie mając przed sobą żadnego obrońcy, nawet nie trafił w bramkę!

• Świetna sytuacja Jagi! Niskie dośrodkowanie Prikryla na Cernycha, ten piętą próbował uderzyć na bramkę i futbolówka o centymetry minęła prawy słupek Filipa Bednarka!

• Jagiellonia nie oddała jeszcze strzału. Lech ma dwie celne próby na sześć.

• Piłka przejechała po głowie Ishaka przy wrzutce z prawej strony. Brak zagrożenia bramki.

• Szybka akcja lechitów, po której Kamiński oddał piłkę Amaralowi, ten ładnie się z nią obrócić, ale ofiarnie wślizgiem blokował jego strzał Prikryl.

• Oblężenie bramki Jagiellonii trwa, ale tym razem Kamiński fatalnie spudłował z ok. 20 metrów.

• Kiks Amaral po odegraniu od Ishaka. Piłkę przed autem uratował Pereira.

• Ależ sytuację zepsuł teraz Ba Loua! Cierpliwe rozgrywanie akcji, miękka wrzutka Kvekveskiriego z głębi pola, skrzydłowy Lecha dopadł do piłki i nie patrząc na bramkę oddał strzał. Skiksował i z kilku metrów nie trafił nawet w bramkę.

• Faulowany Kalstrom w środku pola. Sędzia Raczkowski oszczędził Toporkiewicza.

• Amaral uderza w Steinborsa, dobija to Ishak, ale w trakcie uderzenia Portugalczyka był na pozycji spalonej!

• Nieudana kontra gospodarzy, delikatne odegranie do Prikryla przejęte przez Rebocho.

• Przejęcie piłki przez Lecha, Amaral znów szukał prostopadłym podaniem napastnika, ale przejął to Puerto.

• Starcie z Kvekveskirim sprawiło, że Romanczuk ucierpiał. Opuchlizna na nodze, ale zawodnik jest w stanie kontynuować zawody.

• Taras Romanczuk opatrywany przez fizjoterapeutów. Czy będzie w stanie kontynuować grę?

• Ajjj! Znakomite uderzenie Ba Louy zza pola karnego. Skrzydłowy nie dokręcił jednak piłki i ta minęła dalszy słupek o kilkanaście centymetrów.

• Chwilowy chaos pod bramką Jagiellonii. Gospodarze nieudanie kontrują, tracą piłkę, ale po chwili goście niedokładnie zagrywają i znów futbolówka trafia do białostoczan. Taki obraz gry ostatnich kilkudziesięciu sekund.

• Nieudane dośrodkowanie Pereiry z prawej strony boiska.

• Niedokładne podanie Ba Louy, ale lechici szybko odzyskują piłkę.

• Prostopadłe podanie Amarala na Kamińskiego, który w polu karnym chciał zagrać wzdłuż linii bramkowej i zablokował go Tiru.

• Zaczynamy spotkanie! Goście od środka.

• Lech jest w gazie, ale z Białegostoku ostatnio nie przywozi zwycięstw. Od kwietnia 2013 roku, gdy wygrał po trafieniu Gergo Lovrencsicsa, zaliczył pięć porażek i tyle samo remisów.

• Podczas gdy Jagiellonia zawodzi, to Lech zbiera najwięcej pochwały. I całkiem zasłużenie. Z Rakowem Częstochowa (2:2) potrafił odrobić straty, zaś Wisłę Kraków obił aż 5:0. Widowisko z zeszłego tygodnia obejrzała rekordowa liczba widzów - prawie 27 tys. (dokładnie 26 890)

• Obok Warty Poznań i Bruk-Bet Termaliki Nieciecza to właśnie Jagiellonia ma najgorszą serię w lidze. Nie wygrała żadnego z pięciu meczów, na dodatek w Pucharze Polski została wyeliminowana przez Lechię Gdańsk (1:3). To spotkanie odbyło się we wtorek, co nie jest bez znaczenia w kontekście wieczornego hitu.

• Po jednej stronie drużyna w kryzysie, po drugiej lider bez porażki, który jest po wygranej 5:0, ale na terenie dzisiejszego rywala nie zwyciężył od przeszło ośmiu lat.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Jagiellonia Białystok - Lech Poznań!