Inwestycje prime location – pomysł na wysoki zysk

  Inwestycje prime location – pomysł na wysoki zysk

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Polska

  Inwestycje prime location – pomysł na wysoki zysk
  1/2
  przejdź do galerii
  Myśląc o pieniądzach, warto mierzyć wysoko, aby zarobić jak najwięcej. Przykładem mogą być inwestycje w luksusowe apartamenty w drapaczu chmur, które dają wysoki zysk.
  Lokowanie kapitału w mieszkania i apartamenty należy do inwestycji rozsądnych. Jest relatywnie bezpieczne i zyskowne. Nie każda jednak nieruchomość jest kluczem do fortuny. Największe zwroty przynoszą te inwestycje, które wyróżniają się na tle setek przeciętnych – są zlokalizowane w najlepszych dzielnicach metropolii i oferują ponadprzeciętne wygody i udogodnienia dla życia.

  Po pierwsze lokalizacja
  Lokalizacja jest kluczowa, bowiem niegdyś popularne zielone obrzeża miasta obecnie okazują się odległymi peryferiami, do których prowadzi jedynie zakorkowana trasa wylotowa. Życie w centrum miasta nie generuje takich problemów, a przynosi za to wiele dodatkowych korzyści. Bliskość biznesowego serca, śródmiejskich oaz zieleni, kulturalnych centrów itp. wynagradzają wszystko. Przykładem takiego zacisznego rejonu Warszawy jest Plac Grzybowski i przylegające do niego ulice, przy których mieszczą się luksusowe apartamenty – Grzybowska i Twarda. Cisza i zieleń w centrum miasta stanowią wielką wartość dla każdego mieszkańca.

  Widoki na przyszłość
  Z okien położonego przy placu Grzybowskim drapacza chmur, 44-piętrowego Cosmopolitan Twarda 2/4, widoki sięgają aż po zakola Wisły. Elegancki projekt Helmuta Jahna charakteryzuje całkowicie przeszklona elewacja. Sztuka, także architektoniczna, jest obecnie w cenie. Jak wynika bowiem z raportu KPMG „Rynek dóbr luksusowych w Polsce – Edycja 2014”, zamożni Polacy chętnie inwestują w tego typu apartamenty. Wyliczenia analityków pokazują, że ten segment gospodarki jest dziś warty ponad 1,1 mld złotych, a napędzają go przede wszystkim dwie stołeczne budowle klasy premium:

  • Cosmopolitan Twarda 2/4 (oddany do użytku w 2014 roku)
  • Złota 44 (wciąż w budowie).

  Wysoka jakość to nie tylko sama bryła budynku, lecz także wyposażenie czołowych marek, najlepsze naturalne materiały wykończeniowe oraz dostępne tylko dla mieszkańców: strefa fitness i taras widokowy. Położone wysoko nad miastem apartamenty, Grzybowska, Twarda oraz pobliskie parki, teatry i restauracje tworzą z biznesowym zagłębiem stolicy bardzo prestiżowe miejsce.

  Dekada zysków
  Jak szacują analitycy agencji AK Expert, wartość apartamentów w prestiżowych lokalizacjach znajduje się na fali wznoszącej. Nawet 10-procentowy wzrost wartości w skali roku to przewidywalny zwrot z kapitału włożonego w to, co ma największą wartość – enklawę bezpieczeństwa i komfortu.

  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo