Inter Mediolan

0

Real Madryt

2

• Koniec meczu! Real Madryt wygrał z Interem Mediolan na San Siro 2:0. Królewscy przełamali złą passę i w końcu wygrali na tym obiekcie, choć nie obyło się bez kontrowersji.

• Eriksen za Lukaku.

• Sensi napomniany kartką za nadepnięcie rywala.

• Perisić za mocno podał do Sancheza i bramkarz spokojnie wyłapał futbolówkę.

• Vinicius uciekł obrońcom, uderzył "rogalem" na dalszy słupek, ale minimalnie niecelnie!

• Sensi zastąpił Gagliardiniego.

• Vinicius za Hazarda.

• Spokojniejszy fragment spotkania. Goście wymieniają piłkę między sobą i czekają na końcowy gwizdek.

• Techniczne uderzenie Sancheza zza pola karnego i dobrze dla Courtois, że piłkę nakrył Nacho, bo mógł paść z tego gol.

• Perisić w jednej z nielicznych akcji Interu. Zszedł z piłką do środka, uderzył na bramkę, ale niecelnie. Courtois nie musiał interweniować.

• Vazquez oddaje strzał z woleja po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Tylko boczna siatka.

• Od razu ruszył do ataku Sanchez. Skrzydłowy naruszył jednak przepisy w walce z Casemiro.

• Alexis Sanchez pojawił się w miejsc Hakimiego.

• Inter ma problem z wyjściem do ofensywy. Dmuchany przez ostatnie 10 minut balonik pękł wraz z drugim golem dla przyjezdnych.

• Niesamowite! Lucas Vazquez dośrodkował piłkę w pole karne. Wydawało się, że przerzuci piłkę nad całym polem karnym, ale na dalszym słupku znalazł się Rodrygo, który spektakularnym wolejem podwyższył prowadzenie! To był bodajże pierwszy kontakt z piłką tego zdolnego Brazylijczyka.

• GOOOOOOL! RODRYGO!

• Rodrygo zastąpił Mariano.

• Casemiro w miejsce Modricia.

• Dośrodkowanie Younga z rzutu rożnego, ale za blisko są obrońcy Realu. Jest ich przede wszystkim więcej.

• Young kąśliwie centruje w pole karne z rzutu wolnego, ale Varane jest dobrze ustawiony. Francuz skutecznie broni dostępu do własnej bramki.

• Nacho pewnym wślizgiem wybija piłkę spod nóg Lukaku przy linii bocznej.

• Ivan Perisić za Lautaro Martineza.

• Antonio Conte postawił na dwóch zmienników po przerwie. D'Ambrosio za Bastoniego.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Uderzenie Hazarda z głębi pola i Skriniar nogą musiał wybić piłkę futbolówkę przed siebie.

• Za mocne podanie Barelli do wybiegającego na wolne pole Lukaku.

• Hakimi wyładował złość na Nacho. Kolejna kartka i wrzawa na ławce Interu. Mecz wymyka się arbitrowi spod kontroli.

• Dyskusja trwała dłuższą chwilę. W końcu zawodnik Interu opuścił boisko. Gospodarze są niepocieszeni decyzjami arbitra w tym spotkaniu. Gramy jednak dalej.

• Co tu się wydarzyło!? Vidal zaatakował słownie sędziego za - jego zdaniem - błędną decyzję o rzucie karnym! Vidal wylatuje z boiska!

• Arturo Vidal symulował faul w polu karnym, dostał więc kartkę.

• Odegaard huknął na bramkę Handanovicia, ten z lekkimi problemami łapie piłkę.

• Lukaku huknął z rzutu wolnego nad poprzeczką.

• Barella zdołał dośrodkować mimo asysty obrońców. Strzał głową Martineza zablokowany przez Nacho.

• Niecelne dośrodkowanie Hakimiego, po chwili uderzał z dystansu Vidal, ale też niecelnie.

• Gagliardini ukarany kartką za nieprzepisowe powstrzymywanie Modricia.

• Barella zdecydował się na strzał z ostrego kąta. Nie zagroził bramce Courtois.

• Koronkowa akcja Realu, kilka podań z pierwszej piłki, prostopadła piłka do Lucasa, który zgrywał w światło bramki, ale nie zdążył uderzyć Mariano!

• Wrzutka ze skrzydła na Mariano. Napastnik uderzył głową prosto w ręce Handanovicia.

• Uderzenie zza pola karnego Modricia i mamy słupek! Ależ początek ma Real.

• Dośrodkowanie Barelli spokojnie wyłapał Courtois.

• Mariano uderzył na bramkę z głębi pola, ale Handanović nie czuł zagrożenia i odprowadził piłkę wzrokiem.

• Hazard złapał Handanovicia na wykroku, posłał piłkę w lewy, dolny róg bramkarza i otworzył wynik spotkania.

• GOOOOL! EDEN HAZARD Z 11 METRÓW!

• RZUT KARNY! Barella faulował Odegaarda w polu karnym i mamy jedenastkę.

• Zaczynamy spotkanie!

• Skład Realu: Courtois - Carvajal, Varane, Nacho, Mendy - Kroos, Modrić, Odegaard - Vazquez, Mariano, Hazard

• Skład Interu: Handanović - Skriniar, De Vrij, Bastoni, Hakimi - Gagliardini, Vidal, Young, Barella - Lukaku, Martinez

• Inter pożegnał zmarłego dziś Diego Armando Maradonę. Piłkarz miał 60 lat.

• Real również ma swoje problemy. Z kontuzją zmaga się niemal połowa drużyny, w tym kapitan Sergio Ramos. Zabraknie również Benzemy, Jovicia i Casemiro.

• Inter jest wyjątkowo wrażliwy w defensywie, często - tak jak w ostatnim spotkaniu ligowym - wyniki ratuje dobrą postawą w ataku. Na ich szczęście do składu wraca Lukaku.

• W grupie Interu i Realu teoretycznie to właśnie te zespoły są najmocniejsze. Na półmetku sytuacja jest jednak zupełnie inna. To Borussia Moenchengladbach prowadzi w tabeli. Drugi natomiast jest Szachtar Donieck. Tak naprawdę dzisiejszy przegrany z tej pary bardzo skomplikuje swoją sytuację.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Inter Mediolan - Real Madryt!