Linie 168 i 283:
Między ulicą Sobieskiego a rondem Schuberta/Beethovena/Trzy Lipy autobusy w obu kierunkach jadą ulicami: Nowa Medyków, Cygańska Góra, Powstańców Warszawskich, Beethovena. Zatrzymują się na wszystkich przystankach obowiązujących na tej trasie.
W kierunku Wrzeszcz PKP (linia 168) oraz Nowy Port Szaniec Zachodni (linia 283) zamiast przystanku "Pomorskie Szkoły Rzemiosł 01" obowiązuje czasowo przystanek "Pomorskie Szkoły Rzemiosł 03" przy skrzyżowaniu ulic Cygańska Góra i Smoluchowskiego.
Nieobsługiwane przystanki: Schuberta (01, 02), Schumana (01, 02), Pomorskie Szkoły Rzemiosł (01).
Linia 199:
W kierunku "Wały Piastowskie" między ulicami: Sobieskiego a Powstańców Warszawskich autobusy jadą ulicami: Nowa Medyków, Cygańska Góra, Powstańców Warszawskich, Beethovena, Powstańców Warszawskich, Beethovena, zawrócą na rondzie Schuberta/Beethovena/Trzy Lipy i dalej ulicami: Beethovena, Powstańców Warszawskich, Beethovena, Powstańców Warszawskich - po czym wracają na stałą trasę.
Nieobsługiwane przystanki: Schuberta (01, 02), Schumana (01, 02).
W kierunku Oliwa PKP między ulicami: Powstańców Warszawskich a Sobieskiego autobusy jadą ulicami: Beethovena, Powstańców Warszawskich, Beethovena, zawrócą na rondzie Schuberta/Beethovena/Trzy Lipy i dalej ulicami: Beethovena, Powstańców Warszawskich, Beethovena, Powstańców Warszawskich, Cygańska Góra, Nowa Medyków - po czym wracają na stałą trasę.
Nieobsługiwane przystanki: Schuberta (01, 02), Schumana (01, 02). Zamiast przystanku Pomorskie Szkoły Rzemiosł (01) obowiązuje przystanek "Pomorskie Szkoły Rzemiosł 03" przy skrzyżowaniu ulic Cygańska Góra i Smoluchowskiego.
Prosimy o zwracanie uwagi na wyświetlane informacje, w którym kierunku jedzie dany autobus. Na przystankach: Cygańska Góra (01,02), Nad Jarem (01, 02), Suchanino (01, 02), Otwarta (01, 02), Kurpińskiego (01, 02) zatrzymują się autobusy linii 199 zarówno w kierunku "Wały Piastowskie", jak również w kierunku "Oliwa PKP" - podaje ZTM w Gdańsku.