III edycja Konferencji E-Learning Trends: Innowacje w...

  III edycja Konferencji E-Learning Trends: Innowacje w edukacji - Szkoła interaktywna

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  III edycja Konferencji E-Learning Trends: Innowacje w edukacji - Szkoła interaktywna
  1/2
  przejdź do galerii
  4 grudnia w Centrum Konferencyjnym Zielna przy ul. Zielnej 37 w Warszawie odbędzie się trzecia z cyklu Konferencji e-Learning Trends.
  Konferencja e-Learning Trends III przebiegnie pod hasłem "Trendy w nowoczesnej edukacji: Innowacje w edukacji - Szkoła interaktywna" i w całości poświęcona będzie nowoczesnej edukacji w szkole.

  Organizator, e-Learning Trends Sp. z o.o., zaprasza do udziału w konferencji wszystkich, którzy mają wpływ na kształt edukacji w Polsce: nauczycieli, dyrektorów szkół, przedstawicieli administracji samorządowej i centralnej odpowiedzialnych za edukację, a także dostawców najnowocześniejszych rozwiązań dla edukacji.


  Uczestnicy konferencji dowiedzą się, jak skutecznie wykorzystywać nowoczesne technologie informacyjno-komunikacyjne w szkołach, włączając je do nauczania tradycyjnego oraz jak sprawnie organizować funkcjonowanie placówek oświatowych i jak przygotować kadrę dydaktyczną do pracy w szkole cyfrowej, a także będą mogli zapoznać się z ofertą producentów i dystrybutorów oprogramowania edukacyjnego oraz najnowocześniejszego sprzętu multimedialnego wykorzystywanego w edukacji.

  W gronie prelegentów znaleźli się m.in. Krzysztof Wojewodzic z Ośrodka Rozwoju Edukacji, koordynator programu e-Podręczniki, Agata Łuczyńska z Centrum Edukacji Obywatelskiej, pełniąca funkcję koordynatora programu Szkoła z klasą 2.0 oraz Ewa Raińska-Nowak, koordynator programu eTwinning, a także niezależni eksperci, współpracujący na co dzień z firmami i organizacjami, które realizują projekty dedykowane dla dzieci i młodzieży.

  Do tej pory od hasłem e-Learning Trends zorganizowano dwie konferencje, które w całości poświęcone były wykorzystywaniu nowoczesnych metod uczenia się i nauczania w biznesie i edukacji, a ich uczestnikami byli przede wszystkim przedstawiciele biznesu i środowisk e-learningowych w Polsce.

  Na konferencję zapraszamy szczególnie tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat wdrażania nowoczesnych technologii-informacyjno komunikacyjnych w szkołach i budowania szkół na miarę XXI wieku.

  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo