reklama

HR Wave ‒ kompleksowy program rozwoju kompetencji dla specjalistów HR

Artykuł sponsorowany Zaktualizowano 
Zajmujesz się zarządzaniem zasobami ludzkimi? Zależy Ci na nieustannym rozwijaniu kompetencji i zdobywaniu wiedzy niezbędnej w branży HR? Firma EY Polska przygotowała platformę, która umożliwi Ci śledzenie trendów HR, udział w konferencjach i warsztatach oraz wymianę doświadczeń z innymi profesjonalistami. Poznaj EY HR Wave i dowiedz się, ile możesz zyskać!

HR Wave – portal HR dla profesjonalistów

Zarządzanie ludźmi to dziedzina, która nieustannie ewoluuje – pojawiają się nowe metody i rozwiązania. Nadążenie za zmianami wymaga systematycznego dokształcania się. EY Polska, wychodząc naprzeciw wszystkim osobom, które z zaangażowaniem śledzą branżę HR, stworzyła platformę on-line EY HR Wave. Portal przeznaczony jest dla profesjonalistów, którzy na co dzień trudnią się zarządzaniem ludźmi ‒ do tej grupy zaliczają się dyrektorzy personalni, HR Business Partnerzy, managerowie oraz specjaliści HR.

HR Wave to innowacyjne rozwiązanie dostosowane do obecnych czasów. Platforma wykorzystujące interaktywne metody przekazywania wiedzy. Uczestnicy programu mogą wziąć udział w cyklu bezpłatnych szkoleń i warsztatów, które odbywają się w formie on-line. Służą one przedstawianiu najnowszych trendów i rozwiązań HR, są doskonałą okazją do dyskusji i wymiany doświadczeń i obserwacji w gronie osób specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Networking to doskonały sposób, by rozwinąć kompetencje zawodowe, zdobyć bezcenną wiedzę, poszerzyć kontakty i stworzyć silne relacje z innymi ekspertami z branży, które mogą zaowocować w przyszłości.

Poznaj tajniki nowoczesnego HR

Za pośrednictwem platformy HR Wave zespół ekspertów z EY People Advisory Services będzie dzielił się swoim ogromnym doświadczeniem biznesowym. EY jest jedną z największych międzynarodowych firm zajmujących się usługami audytorskimi, doradztwem podatkowym, biznesowym i transakcyjnym – co za tym idzie, wiedza ekspertów z działu People Advisory Services jest naprawdę rozległa. W trakcie szkoleń szeroko omówione zostaną zagadnienia dotyczące efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi m.in. w kontekście strategii i organizacji firmy, a także w świetle kwestii podatkowych i technologicznych.

Gra symulacyjna EY HR Wave Game

Portal EY HR Wave sprzyja swobodnej wymianie doświadczeń osób z różnych środowisk ‒ może przyczynić się kreowania nowych trendów dla branży HR w Polsce. Uczestnicy program EY HR Wave zyskają również szansę sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce. Służyć temu będzie gra symulacyjna EY HR Wave Game. Osoby, które zdecydują się wziąć udział w grywalizacji, wcielą się w pracowników działy HR fikcyjnej firmy WaveRunner Consulting i zmierzą się z koniecznością opracowania nowoczesnego systemu zarządzania zasobami ludzkimi. Uczestnicy HR Wave Game będą musieli rozwiązać cztery zadania, które przybiorą formie case study. Mimo że gra ma formę wirtualnej rywalizacji, rozwiązania będą wymagały realne problemy, z którymi na co dzień spotykają się profesjonaliści HR. Zespół, któremu uda się osiągnąć najlepszy wynik, zdobędzie tytuł „EY HR Team of the Year” , a także nagrodę w wysokości 100 000 złotych na projekt doradczy, który zrealizowany zostanie przez zespół EY.

Konferencja HR

W ramach programu EY HR Wave odbędzie się również konferencja HR, na którą zaproszeni zostaną eksperci z branży HR. W trakcie wydarzenia prelegenci omówią aktualne trendy HR i zaprezentują i case studies najciekawszych wdrożeń. Podsumowaniem pierwszej edycji programu EY HR Wave będzie HR Trendbook 2020 – zebrane zostaną w nim artykuły, zawierające komentarze ekspertów dotyczące nowoczesnych rozwiązania w branży HR. W Trendbooku znajdzie się również wykaz polecanych praktyk i porady dla osób pracujących w działach HR. Więcej informacji o programie EY HR Wave znajdziesz na stronie organizatora: https://www.ey.com/pl/pl/services/people-advisory-services/hr-wave.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie