Hotel na Podhalu już otwarty!

Materiał partnera zewnętrznego
Hotel Bania **** Thermal & Ski to jeden z najlepiej zlokalizowanych obiektów typu family resort w Polsce. Leży u stóp największego ośrodka narciarskiego i jest połączony z dużym kompleksem basenów termalnych, do których goście hotelu mają zawsze nielimitowanych dostęp.

Oferta wakacyjna:

Dużą zaletą rodzinnych wakacji w Hotelu Bania jest to, że oferta pobytu jest bardzo bogata i większość interesujących nas atrakcji znajduje się w cenie każdego pakietu. Warto wspomnieć chociażby o niektórych z nich:

- codzienny nielimitowany dostęp do wszystkich stref w Termie Bania dla każdej osoby. to m.in strefa zabawy ze zjeżdżalniami, strefa relaksu z drink barem w basenie, 7 saun (w tym 2 tekstylne) oraz największa na Podhalu zewnętrzne Strefa Letnia z wielkimi zjeżdżalniami-dmuchańcami,

- nielimitowany dostęp do strefy wellness w hotelu, m.in. 4 sauny, pokój relaksu, biblioteczka,
- góralskie śniadania w bufecie,
- plenerowy mini park rozrywki Ogród Zabaw,

- sala zabaw Górska Kraina,

- codzienny program animacji dla dzieci,

- biesiady z kapelą góralską,

- ogniska,

- koncerty na lobby,

- kino letnie na stoku,

- cykl plenerowych koncertów weekendowych Kultura na Bani,

- sportowy program aktywności dla dorosłych.

Warto wspomnieć, że okoliczne stoki narciarskie latem także tętnią życiem. Po pierwsze pod stokiem zorganizowana jest wodna Strefa Letnia w Termie Bania. Po drugie raz w tygodniu wyświetlane są tam filmy w kinie plenerowym. Nie wolno też zapomnieć o tym, że czynna jest kolej widokowa na Kotelnicę, a pobliskie wypożyczalnie sprzętu oferują takie nietypowe rozwiązania jak rowery elektryczne czy wielkie hulajnogi - tzw. Monsterrollery, którymi możemy zjeżdżać po zielonych stokach!

Nowości:

W grudniu zakończył się ostatni etap rozbudowy hotelu, dlatego stali bywalcy na pewną będą zaskoczeni licznymi nowościami. Najważniejsza z nich to fakt, że do użytku zostało oddane nowe skrzydło hotelu. W tym momencie Hotel Bania dysponuje już 262 pokojami i apartamentami mogącymi pomieścić nawet do 800 osób. Przy okazji rozbudowały na pierwszym planie przyjeżdżających gości powita nowy imponujący dziedziniec z wodospadem i strefą zieloną. W samym hotelu otworzono największe na podhalu centrum biznesowe, zaprojektowane jednak w sposób autonomiczny - z własnym wejściem głównym, garażem oraz zapleczem sanitarnym i gastronomicznym - tak, aby klienci biznesowi i indywidualnie nie zakłócali sobie nawzajem wypoczynku. Wisienką na torcie tych zmian jest luksusowa Kawiarnia na Szczycie zlokalizowana na czwartym piętrze hotelu z zapierającym dech widokiem na panoramę Białki oraz Tatry.

Hotel Bania przygotował na wakacje kilka Ofert Specjalnych, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. https://hotelbania.pl/oferty-specjalne

Wideo

Dodaj ogłoszenie