Horoskop dzienny na dziś (26.10, wtorek). Które znaki zodiaku będą miały pod górkę?

Newsroom 360
Newsroom 360
Co przewidziała wróżka Xandra dla wszystkich znaków zodiaku na 26.10.2021
Co przewidziała wróżka Xandra dla wszystkich znaków zodiaku na 26.10.2021 KateDemianov/gettyimages.com
Poznaj horoskop na wtorek dla wszystkich znaków zodiaku. Co dla Twoich znajomych przygotowały gwiazdy na dzisiaj? Przekonaj się, co zgodnie z horoskopem powinno się wydarzyć we wtorek 26.10.2021. Czy będzie to coś dobrego? Zobacz horoskop na dziś (wtorek, 26.10.2021) dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny na wtorek dla Wodników

Wykorzystywanie ludzi musi się kiedyś zemścić. Wtedy, gdy inni próbują iść swoją drogą dzięki swojej pomysłowości, Ty próbujesz oszukiwać. Kiedyś będziesz musiał za to zapłacić – zastanów się, czy ewentualny koszt, który poniesiesz, nie będzie zbyt duży. Nagroda za samodzielne rozwikłanie problemu trwa znacznie dłużej.

Porada z horoskopu na wtorek dla Wodników:

Musisz wydawać, żeby móc coś dostać.

Posłuchaj muzyki przy horoskopie

Horoskop na dziś (26.10.2021) dla Ryb

Saturn utworzy sekstyl z patronem Ryb, co skłoni do skrupulatnego zajęcia się zaległymi sprawami. W pracy Ryby nie wykażą się innowacyjnością, Saturn pchać je będzie w kierunku tradycji i przeszłości, trzymania się tego, co dobrze znane, ale i sprawdzone. Gwiazdy będą je w tym wspierać. Saturn zmusza także do konfrontacji z przykrymi sytuacjami, ale Ryby przyjmują to jako ciekawe zadanie do rozwiązania. Dzięki sekstylowi Merkurego z Plutonem poradzą sobie z trudnymi problemami, okaże się również, że mają zawsze jakiś plan zapasowy oraz oszczędności na czarną godzinę.

Porada z horoskopu na dziś (26.10.2021) dla Ryb:

Lepiej dmuchać na zimne niż się gorącym sparzyć.

Chcesz, by pieniądze się Ciebie trzymały? Wybierz portfel

miejsce #2

Patrizia Pepe

Patrizia Pepe Duży Portfel Damski 2VA021/A7Z9-F3D4 Beżowy

669,00 zł369,00 zł-45%
miejsce #3

Marella

Marella Mały Portfel Damski Bosco 671302112 Beżowy

519,00 zł289,00 zł-44%
miejsce #4

Hugo

Hugo Zestaw upominkowy Gbh 50434846 10228020 01 Czarny

549,00 zł319,00 zł-42%
miejsce #5

Wittchen

Wittchen Mały Portfel Damski 25-1-070-3 Czerwony

359,00 zł239,00 zł-33%
miejsce #6

4F

4F Duży Portfel Męski D4L21-PRT102 Czarny

49,00 zł39,00 zł-20%
miejsce #7

Desigual

Desigual Mały Portfel Damski 21WAYP06 Czarny

219,00 zł179,00 zł-18%
miejsce #10

Ochnik

OCHNIK Portfel damski SL-166-41

129,90 zł129,90 zł
Materiały promocyjne partnera

Horoskop na wtorek dla Baranów

Barany poczują tęsknotę za tym, co minęło już bezpowrotnie. Warto wyciągnąć wnioski z tych odczuć – najważniejsza informacja dotyczy przyszłych utrat. Zastanów się nad tym, co jest dla Ciebie najcenniejsze i odbierz swoją lekcję. Musisz wiedzieć, co należy zrobić, żeby dobrze zadbać o to, co posiadasz teraz. Nie strać przez nieuwagę czegoś, na czym bardzo Ci zależy.

Porada z horoskopu na wtorek dla Baranów:

Im częściej atakujesz, tym częściej będziesz celem ataków.

XANDRA POLECA

Horoskop dzienny na wtorek dla Byków

Byki będą musiały się zmierzyć z demonami przeszłości i lękami, które w sobie noszą. To, jak poradzą sobie z tymi niekomfortowymi myślami, zależeć będzie tylko od nich. Lepiej nie zadręczać się minionymi niepowodzeniami czy szansami, które się przegapiło - w ten sposób nie zauważy się także tych, które pojawią się na drodze. Aura będzie sprzyjać temu, aby Byki pozbyły się kajdan przeszłości i zaczęły żyć nowym, lepszym życiem. Zdrowie z pewnością na tym zyska.

Porada z horoskopu na dziś (26.10.2021) dla Byków:

Konsekwencja i dyscyplina to przyjaciele, póki nie zmienią się w upór i obsesję.

Piękne chwile uchwycisz aparatem

miejsce #2

Sennheiser

Sennheiser MKE 440 Camera Microphone

1 723,00 zł1 399,00 zł-19%
miejsce #3

Manfrotto

Manfrotto Kabura Essential Extra Small (MBHXSE)

69,00 zł69,00 zł
miejsce #5

Sennheiser

Sennheiser MKE 440 Camera Microphone

1 348,00 zł
Materiały promocyjne partnera

Horoskop na wtorek dla Bliźniąt

Bliźnięta są oporne na księżycowe, niejasne rozumowo przeczucia, ale będą musiały sobie radzić z dziwnym zachowaniem innych znaków. W najbliższym czasie nie powinny więc wdawać się w konflikty, zwłaszcza z bliskimi. Czeka Was sporo rozczarowań wobec ludzi, których ceniliście.

Porada z horoskopu na wtorek dla Bliźniąt:

Ty możesz się nie zmieniać, ale zmieni się otoczenie wokół Ciebie.

XANDRA POLECA

Horoskop na dziś (26.10.2021) dla Raków

Raki powinny być czujne i mieć oczy szeroko otwarte - zarówno szanse, jak i zagrożenia przyjdą z najmniej oczekiwanej strony. Samotne Raki, jeśli nie przegapią otrzymywanych sygnałów, mogą spotkać na swojej drodze osobę, która wniesie do ich życia powiew świeżości, a także wypełni lukę samotności. Będzie to również dobry moment dla Raków na przeanalizowanie i spisanie tego, co chcą osiągnąć w najbliższym czasie - na polu zawodowym, prywatnym, ale także jeśli chodzi o doskonalenie swoich umiejętności i rozwijanie pasji. Najbliższe dni nadadzą się do dbania o swoje hobby lub znalezienie zupełnie nowej zajawki.

Porada z horoskopu na wtorek dla Raków:

Przeciąganie struny jest tak samo ryzykowne jak nagłe cięcia.

XANDRA POLECA

Horoskop dzienny na wtorek dla Lwów

Wrażliwe Lwy w nadchodzącym czasie czekają niełatwe czasy. Narastające zewsząd wymagania i oczekiwania sprawią, że w którymś momencie osoby spod tego znaku zodiaku poczują się tym wyczerpane i zupełnie obciążone psychicznie. Trzeba będzie zacisnąć zęby i przetrwać ten trudny okres – później sytuacja zacznie się poprawiać i będzie okazja na odrobinę odpoczynku. Warto wtedy zaplanować leniwy czas w gronie najbliższych, a pogoda będzie sprzyjała wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

Porada z horoskopu na wtorek dla Lwów:

Idąc powoli po szczeblach uda ci się wspiąć wyżej niż skacząc.

XANDRA POLECA

Horoskop na dziś (26.10.2021) dla Panien

Panny będą musiały poważnie pomyśleć o swojej przyszłości, która zapowiada się obiecująco, ale Panny mają sporo wahań. Panny myślą o wycofaniu się z jakiejś podjętej wcześniej decyzji. Ale kolejne dni przyniosą uspokojenie. Gwiazdy sprzyjają ich postanowieniom. Pod takim wpływem nie udadzą się tylko nielegalne kombinacje. Warto urządzić jakieś spotkanie dla przyjaciół, zjazd absolwentów lub rodzinne spotkanie. Otoczenie będzie bardzo życzliwe, nie trzeba snuć żadnych pesymistycznych wizji. Gwiazdy przyniosą Pannom polepszenie nastroju i skłonność do zabawy. Uwaga jednak na flirty, które grożą również zajętym Pannom, jakieś zauroczenie może zmienić się w coś poważniejszego. Panny nie będą narzekać na infekcje, ale muszą dbać o kondycję. Sport i ćwiczenia są dla nich stworzone, bez wysiłku fizycznego stają się podatne na urazy, zwłaszcza mięśni. Panny chorują z czasem na reumatyzm, dokuczają im też bóle kręgosłupa. Dlatego codzienna aktywność jest im niezbędna.

Porada z horoskopu na dziś (26.10.2021) dla Panien:

Pamiętaj, że za horyzontem czeka zupełnie nowy świat.

XANDRA POLECA

Horoskop dzienny na wtorek dla Wag

Wagi uświadomią sobie, że nie o wszystkie sprawy warto walczyć aż do utraty tchu. W pędzie codziennych spraw warto natomiast co jakiś czas się zatrzymać i z pozycji obserwatora przyjrzeć własnej pozycji. Taka autorefleksja nieuchronnie czeka Wagi. Z nią zaś może się wiązać poczucie zagubienia, jeśli okaże się, że rzeczy, o które się zabiega, dawno straciły wartość. Uświadomienie sobie tego, pozwoli jednak uwolnić się od tego, co od dawna było obciążeniem i na nowo obrać drogę do spełnienia.

Porada z horoskopu na wtorek dla Wag:

Kradzież cudzej energii i żerowanie na cudzym pomyśle to zbrodnia.

XANDRA POLECA

Horoskop dzienny na wtorek dla Skorpionów

Wrażliwe z natury Skorpiony trudno znoszą jakiekolwiek konflikty, łatwo też dopatrują się ich tam, gdzie ich nie ma. Relacje z innymi ludźmi będą nastręczać Skorpionom wyjątkowych trudności, a pomocą może okazać się jedynie gruba skóra.

Porada z horoskopu na dziś (26.10.2021) dla Skorpionów:

Wszystko tkwi w okrągłym cyklu. Konsekwencje wreszcie cię dopadną - będą to zarówno nagrody, jak i koszty.

XANDRA POLECA

Horoskop dzienny na wtorek dla Strzelców

Horoskop dla Strzelców przewiduje, że niedługo czeka Cię ważny egzamin. Długo się na niego przygotowywałeś. Gwiazdy podpowiadają, że Twój wysiłek zostanie nagrodzony. Koszt jaki poniosłeś podczas przygotowań, zwróci się. Musisz jednak cały czas pamiętać o pokorze i sumienności - nie trać z pola widzenia swojego celu. Pamiętaj, że dzieło jest gotowe dopiero wtedy, gdy postawisz nad nim przysłowiową "kropkę nad i".

Porada z horoskopu na dziś (26.10.2021) dla Strzelców:

Każdy z nas boi się samotności.

XANDRA POLECA

Horoskop dzienny na wtorek dla Koziorożców

Opiekuńcze Koziorożce poczują się potrzebne; może będą musiały się kimś zająć albo spadnie na nich większa odpowiedzialność w pracy. Poradzą sobie bez problemów. Koziorożce powinny więcej uwagi poświęcić przyjaciołom; to idealny czas na spotkania. Opozycja Księżyca do Jowisza doradza jednak, żeby Koziorożce z dobrego serca nie dawały się wykorzystywać.

Porada z horoskopu na dziś (26.10.2021) dla Koziorożców:

Nie wierz wszystkim tylko dlatego, że są dla ciebie mili.

XANDRA POLECA

PZPN ukarany za zachowanie kibiców!

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie