HIPOKRATES MAZOWSZA 2019 Ponad 1600 medyków nominowanych przez pacjentów do prestiżowych tytułów

Akcja specjalna HIPOKRATES MAZOWSZA Zaktualizowano 
Już w poniedziałek, 24 czerwca rozpocznie się głosowanie w wielkim plebiscycie medycznym HIPOKRATES MAZOWSZA 2019. Wciąż można zgłaszać swoich kandydatów.

- Plebiscyt HIPOKRATES spotkał się z ogromnym zainteresowaniem zarówno pracowników służby zdrowia jak i pacjentów. – mówi Katarzyna Niedzwiecka, koordynator akcji. – W ciągu kilku dni do redakcji wpłynęło ponad 1600 nominacji kandydatów. Niektórzy lekarze zostali zgłoszeni nawet przez kilkadziesiąt osób. To pokazuje, jak wielkim cieszą się uznaniem i wdzięcznością swoich pacjentów.

Sami medycy też są aktywni. Lekarze i pielęgniarki dziękują za nominacje na Facebooku. Dzwonią też do redakcji, aby dowiedzieć się więcej na temat akcji.

Poniżej zamieszczamy linki do postów na Facebooku, w których pacjenci nominowali medyków do udziału w plebiscycie HIPOKRATES MAZOWSZA 2019. Kandydatów można jeszcze zgłaszać do poniedziałku, 1 lipca.

Post Polska Times

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie