Harvard nad Wisłą. Trwa rekrutacja do Leadership Academy for...

  Harvard nad Wisłą. Trwa rekrutacja do Leadership Academy for Poland

  redakcja

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Harvard nad Wisłą. Trwa rekrutacja do Leadership Academy for Poland

  ©©Fot. Leadership Academy for Poland

  14 maja rozpoczęła się rekrutacja do jednego z najlepszych w Europie programów rozwoju przywództwa – Leadership Academy for Poland. Jego ideą jest rozwój potencjału i kompetencji przywódczych Polaków.
  Harvard nad Wisłą. Trwa rekrutacja do Leadership Academy for Poland

  ©©Fot. Leadership Academy for Poland

  Leadership Academy for Poland (LAP) to prestiżowy program rozwoju dobrego przywództwa, realizowany z udziałem światowej sławy profesorów z Uniwersytetu Harvarda. Program skierowany jest do wybitnych Polaków w wieku ok. 25-45 lat, będących założycielami lub menadżerami i aktywnie działających w sektorze biznesu, organizacjach non-profit, administracji publicznej, mediach, kulturze i sporcie lub w segmencie startupów.

  Nadrzędnym celem Akademii jest tworzenie edukacji na najwyższym, światowym poziomie. Szukamy ambitnych i utalentowanych Polaków, którzy chcą rozwijać kompetencje w zakresie przywództwa i uzyskać wsparcie w realizowanych przez siebie projektach – mówi prof. dr hab. Cezary Wójcik, założyciel Leadership Academy for Poland. Program łączy liderów z różnych środowisk, bo wierzymy, że razem możemy przyczynić się do rozwoju Polski jako mądrego i dobrego kraju.

  Leadership Academy for Poland to ambitny i innowacyjny program, który pomaga uczestnikom dostrzec kluczową różnicę między władzą a przywództwem. To jeden z elementów, który w sposób zdecydowany wyróżnia Akademię - mówi prof. Hugh O’Doherty z Uniwersytetu Harvarda.

  Do programu mogą dołączyć osoby, które już zbudowały swoje pozycje liderów, ale nadal poszukują możliwości rozwoju oraz nowych dróg wpływania na otoczenie. W ramach dwóch dotychczasowych edycji Akademię ukończyło blisko 80 uczestników, reprezentujących zróżnicowane środowiska zawodowe. Sto proc. z nich przyznało, że udział w LAP był doświadczeniem, które zmieniło ich życie.

  Ze względu na renomę Akademii oraz wysoki poziom merytoryczny prowadzonych zajęć, co roku rośnie zainteresowanie udziałem w LAP.

  LAP jest jedynym programem na polskim rynku, opartym na unikalnej metodzie Leadership 4D-Experience™. Uczestnicy rozwijają kompetencje przywódcze w obszarze ludzkim (przewodzenie w organizacji, rozumienie motywacji pracowników, budowanie długofalowych możliwości zespołów), systemowym (zarządzanie kompleksowością otoczenia) i samodoskonalącym.
  Co roku do Akademii może dołączyć do 40 osób. Rekrutacja do III edycji trwa do 31 maja. Program rozpoczynający się we wrześniu obejmuje 4-miesięczną naukę oraz roczne wsparcie w ramach klubu alumna (Alumni Network). By wziąć udział w rekrutacji, należy wypełnić formularz, dostępny na stronie internetowej Akademii: https://center-for-leadership.org/academy/
  Program Leadership Academy for Poland wspierają partnerzy główni, m.in. Deloitte, Orange i MasterCard.

  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  wyższe szkoły "gotowania na gazie"

  dominują (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3

  Najwyżej sklasyfikowane polskie uczelnie to koniec 6-tej setki , jest tu pełna zgoda najważniejszych światowych instytucji prowadzących takie klasyfikacje. I od lat nic się nie zmienia....rozwiń całość

  Najwyżej sklasyfikowane polskie uczelnie to koniec 6-tej setki , jest tu pełna zgoda najważniejszych światowych instytucji prowadzących takie klasyfikacje. I od lat nic się nie zmienia.
  Zamieniają się miejscami UJ i UW ,ale zawsze w 6-tej setce, nic do przodu. Kadra coraz gorsza, żadnych publikacji w renomowanych anglojęzycznych czasopismach.
  Uniwersytety afrykańskie są dużo wyżej notowane, choć dysponują skromniejszymi środkami. Otwieranie nowych wydziałów np. "wydział gotowania na gazie" lub "wydział fikołków na macie"
  pogarsza tę sytuację , dowodzi ,że sytuacja jest patowa, przypomina błędne koło. Masowa produkcja doktorów, których doktoraty poruszają różne aspekty "gotowania na gazie" nigdy
  nie wyprowadzi polskiego szkolnictwa wyższego z tego błędnego koła. Patenty musimy kupować za granicą ,nawet wówczas, gdy chcemy skonstruować kapsel do butelki.
  Ilość nie przechodzi w jakość, wbrew temu co twierdził Marks.zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Uczelnie

  RKM (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Ilu Noblistów wykłada na polskich uczelniach...?
  W moim pytaniu jest odpowiedź dlaczego tak odległe miejsca.
  Oczywiście to nie jedyny powód...!
  Ale skutki są OPLAKANE.
  Zatrudnieni w TVP-MASAKRA!!!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  RZONDZIĆ CHCE KARZDY

  777 (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 2

  A PR ACA ZA GRANICOM.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo