1 1 połowa

Wisła Płock

2

2 1 połowa

• Koniec meczu! Górnik Zabrze i Wisła Płock dzielą się punktami! Zabrzanie przedłużają swoją serię bez zwycięstwa do 10 spotkań!

• Damian Rasak ukarany żółtą kartką.

• Kolejny fatalny błąd bramkarza Wisły Płock... Niemiec znowu ma bardzo dużo szczęścia!

• David Kopacz miał na nodze piłkę meczową! Młody zawodnik źle ułożył sobie jednak piłkę i trafił w przeciwnika!

• Giorgi Merebaszwili zmieniony przez Olafa Nowaka.

• Sędzia dolicza 5 minut!

• Mateusz Matras świetnie główkuje i piłka trafia w słupek! Górnik jest coraz bliżej zdobycia gola!

• Minimalnie niecelny strzał głową Igora Angulo!

• Paweł Bochniewicz powinien teraz skierować piłkę do bramki, ale nieczysto trafił w piłkę!

• Zakotłowało się pod bramką Wisły Płock, jednak Igor Angulo nie zdołał zdobyć bramki.

• Dośrodkowanie Kopacza zostało zablokowane. Górnik jest dzisiaj bardzo zdeterminowany.

• Alan Uryga jest kolejnym graczem, który ogląda żółtą kartkę.

• Boris Sekulić ukarany żółtą kartką.

• Bardzo ładna akcja gospodarzy! Łukasz Wolsztyński wyłożył piłkę Hiszpanowi, który zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Igor Angulo i mamy remis!

• Ricardinho z powodu urazu opuszcza murawę. W jego miejsce pojawia się Grzegorz Kuświk.

• Ricardinho świetnie opanował piłkę w polu karnym rywala, ale w ostatnim momencie został zablokowany.

• Schodzi też Filip Bainović, a zmienia go Alasana Manneh.

• Podwójna zmiana w Górniku. Ishmael Baidoo zostaje zmieniony przez Łukasza Wolsztyńskiego.

• Alan Uryga wygrał pojedynek główkowy, ale jego strzał mija bramkę Martina Chudego.

• Strzał Dominika Furman został zablokowany.

• Jesus Jimenez oddaje bardzo niecelny strzał.

• Piotr Tomasik doznał urazu i musi opuścić murawę. W jego miejsce wchodzi Suad Sahiti.

• Jeden z zawodników Górnika w ostatniej chwili wybija piłkę z linii bramkowej po strzale Piotra Tomasika!

• Świetna interwencja Thomasa Daehne! Niemiec ratuje swój zespół!

• Wracamy do Zabrza! Czas na drugą połowę!

• Koniec tej długiej, ale też bardzo emocjonującej pierwszej połowy. Teraz czas na odpoczynek i liczym, że piłkarze obu drużyn wrócą ze zdwojoną siłą!

• David Kopacz ogląda żółtą kartkę.

• Bardzo brzydko wyglądające zderzenie głowami dwóch zawodników Wisły... Znowu sztab medyczny musiał szybko interweniować.

• Sędzia dorzucił 5 minut.

• Fatalny błąd bramkarza Wisły Płock. Niemiec ma dużo szczęścia, że Igor Angulo nie zdołał tego wykorzystać.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! A jednak! Giorgi Merebaszwili nie był na spalonym i Wisła Płock wychodzi na prowadzenie!

• Sędzia słucha podpowiedzi z wozu VAR. Czy na pewno było spalony?

• Giorgi Merebaszwili z dużymi problemami pakuje piłkę do bramki, jednak sędzia liniowy podnosi chorągiewkę do góry.

• Igor Angulo próbował uderzyć z dystansu, ale świetnie blokuje Marcjanik.

• Ależ zamieszanie w polu karnym Wisły! Najpierw świetnie bronił Thomas Daehne, a później Jesus Jimenez nie trafił czysto w piłkę.

• Szybka interwencja sztabu medycznego pomogła. Stoper Górnika wraca do gry.

• Bardzo źle wyglądająca sytuacja. Thomas Daehne wpadł w Pawła Bochniewicza, który bezwładnie spadł na murawę. Miejmy nadzieje, że będzie wszystko dobrze.

• W ostatnich kilku minutach oba zespoły grają bardzo zachowawczo. Wygląda to przerażająco...... nudnie.

• Igor Angulo wykłada piłkę Davidowi Kopaczowi, jednak młody zawodnik nie trafia w światło bramki.

• Ishmael Baidoo ukarany żółtą kartką.

• Dominik Furman posłał świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego. Do piłki dopadł Marcjanik, który zgrał piłkę do Ricardinho. Brazylijczyk musiał tylko dostawić nogę i wpakować futbolówkę do pustej siatki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szybkie wyrównanie! Ricardinho!

• Martin Chudy w świetnym stylu ratuje swój zespół! Zakotłowało się pod jego bramką i dwukrotnie musiał popisać się nie lada refleksem, aby odbić piłkę!

• Hiszpan przejął piłkę na 25 metrze i bez zastanowienia posłał ją w stronę bramki! Thomas Daehne próbował jeszcze ratować sytuację, ale strzał był zbyt precyzyjny!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Igor Angulo otwiera wynik meczu!

• Martin Chudy czujnie wychodzi z bramki i spokojnie zażegnuje niebezpieczeństwo.

• Nieźle bita piłka przez Erika Janżę, tylko że świetnie interweniuje Alan Uryga.

• Pierwszy stały fragment gry po stronie Wisły. Do piłki podszedł oczywiście Dominik Furman, ale z dośrodkowaniem radzi sobie defensywa gospodarzy.

• Paweł Gil dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Wisła Płock po znakomitej serii wygranych notuje mała zniżkę formy. Ostatnie dwa mecze to tylko jeden zdobyty punkt. Czy przerwa reprezentacyjna wpłynie na zawodników Radosława Sobolewskiego pozytywnie?

• Górnik Zabrze notuje fatalną serię 9 meczów bez zwycięstwa. Ostatni pojedynek wygrali 25 sierpnia. Czy dzisiaj przyjdzie czas na przełamanie?

• Dzień dobry Państwu! Czas na kolejne emocje związane z rozgrywkami PKO Ekstraklasy! 16 kolejkę Ekstraklasy zainaugurują zawodnicy Górnika Zabrze i Wisły Płock! Na relację LIVE zaprasza Bartłomiej Modzelewski!