Górnik Zabrze

1

ŁKS Łódź

1

• Koniec meczu! Górnik Zabrze remisuje z ŁKS-em Łódź 1:1. Po tym meczu mamy dwóch rannych, gdyż nikt nie może być zadowolony z tego wyniku!

• Bartłomiej Kalinkowski zmienia Daniego Ramireza.

• Ależ było blisko gola samobójczego Jana Grzesika! Piłka minimalnie minęła bramkę Arkadiusza Malarza.

• Sędzia dolicza 4 minuty do tego meczu!

• Patryk Bryła zmienia Piotra Pyrdoła.

• Szymon Matuszek pakuje piłkę do bramki, ale nadal mamy remis. Czemu? Ponieważ Arkadiusz Malarz było faulowany przez kapitana gospodarzy!

• Arkadiusz Malarz po raz kolejny udowadnia, że jest jednym z najlepszych zawodników swojej drużyny. Świetnie teraz obronił strzał Wolsztyńskiego!

• Piotr Krawczyk pojawia się w miejsce Juana Bauzy.

• Arkadiusz Malarz robił co mógł. Odbił znakomity strzał Wolsztyńskiego, ale Igor Angulo świetnie odnalazł się w polu karnym i doświadczony golkiper nie miał już szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Igor Angulo doprowadza do remisu!

• Michał Koj uderza głową obok bramki! Było groźnie!

• Kolejne, fatalne pudło Jesusa Jimeneza! To nie jest dzień Hiszpana!

• Pierwsza zmiana w drużynie gości. Guima zmieniony przez Łukasza Piątka.

• Całkowicie nieudane uderzenie Piotra Pyrdoła. Piłka ląduje w trybunach.

• Dragoljub Srnić ukarany żółtą kartką.

• Daniel Ściślak zmienia Mateusza Matrasa.

• Kolejne niezbyt udane dośrodkowanie Janży. ŁKS przejmuje piłkę.

• Na razie schodzi jednak David Kopacz, którego zmienia Łukasz Wolsztyński.

• Jesus Jimenez oddał strzał i trafił prosto w Arkadiusza Malarza. Marcin Brosz złapał się za głowę. To chyba koniec meczu dla Hiszpana.

• Znakomita akcja Hiszpana, który wbiegł sobie na dużym spokoju w polu karnym, a później przymierzył w samo okienko! Cudowny gol!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dani Ramirez daje prowadzenie gościom!

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy mamy bezbramkowy remis! Wracamy po 15-minutowej przerwie.

• Jan Sobociński ukarany żółtą kartką.

• Świetne uderzenie Kopacza! Zabrakło bardzo niewiele, a bylibyśmy świadkami cudownego gola!

• David Kopacz wbiegł w pole karne i jego strzał został tam zablokowany.

• Tragiczne dośrodkowanie Erika Janży. Górnik marnuje świetną okazję.

• Kolejne uderzenie zawodnika ŁKS-u. Tym razem próbował Trąbka i on też nie zdołał trafić w światło bramki.

• Piłka po strzale Ramireza szybuje wysoko nad bramką.

• Erik Janża co kilka minut posyła niezłe dośrodkowania w pole karne rywala. Żadne jak na razie nie przyniosło efektu.

• Ależ było blisko! Szymon Matuszek nie trafia w bramkę z 5 metrów! To powinien być gol!

• Arkadiusz Malarz popisuje się znakomitym refleksem! Doświadczony golkiper odbija strzał z wolnego Erika Janży!

• Znakomita okazja Górnika! Igor Angulo minął bramkarza rywali i jak już piłka zmierzała w stronę bramki to ŁKS uratował Maksymilian Rozwandowicz, który wybija futbolówkę z samej linii bramkowej!

• Teraz Ramirez próbował sam kończyć akcję swojej drużyny i znowu został zablokowany.

• Pierwszy ofensywny wypad gości. Dani Ramirez wpadł w pole karne, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

• Mecz właśnie się rozpoczął!

• Kibice Górnika głośno odśpiewują hymn swojego klubu, a jednocześnie piłkarze obu drużyn opuszczają tunel!

• Górnik Zabrze może uznać początek tego sezonu za nieco bardziej udany. Mają 13 punktów na swoich koncie, a ich dzisiejszy rywale o 6 mniej. Podopieczni Kazimierza Moskala okupują ostatnie miejsce w tabeli i aby to zmienić muszą zacząć wygrywać mecze. Tuż przed przerwą reprezentacyjną w końcu udało im się przełamać złą passę. Czy dzisiaj wejdą na zwycięską ścieżkę?

• Dobry wieczór Państwu! W niedzielne popołudnie zmierzą się ze sobą drużyny Górnika Zabrze i ŁKS-u Łódź! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski.