Piast Gliwice

1

• Koniec meczu! Podział punktów w Łęcznej!

• Banaszak w miejsce Śpiączki

• Ależ obrona Placha! Mak mógł dać Górnikowi zwycięstwo, ale lepszy okazał się bramkarz Piasta!

• 4 minuty doliczone do drugiej połowy

• Kolejna zmiana - Mokwa za Mosóra

• Mak wchodzi w miejsce Krykuna

• Wracający do Piasta Hateley w miejsce Torila

• Schodzi Serrano, w jego miejsce Lokilo

• Zmiana w Górniku - Szramowski za Wędrychowskiego

• Żółta kartka dla Steczyka za dyskusje

• Wędrychowski przejął piłkę na własnej połowie i przeszarżował pół boiska, ostatecznie osaczony przez kilku rywali został zatrzymany.

• Rzut rożny dla Piasta po szarży Torila

• Drewniak w miejsce Tymosiaka. Trener wolał nie ryzykować drugiej żółtej kartki dla swojego zawodnika i zawczasu ściągnął go z boiska.

• Kolejna akcja Górnika, ale piłkę asekurowaną przez Huka przejął bezpiecznie Plach.

• Kądzior przedarł się z piłką w pole karne, ale musiał uderzać prawą nogą i posłał piłkę ponad bramką!

• Żółta kartka dla Tymosiaka. Trzecia dzisiaj dla piłkarza Górnika za faul na Kądziorze!

• Ależ centrostrzał Wędrychowskiego, ale zorientował się Plach i przebił piłkę nad poprzeczką. Rzut rożny.

• Za Alvesa pojawia się Steczyk

• Dwie zmiany w Piaście. Schodzi Ameyaw, w jego miejsce Pyrka

• Górnik coraz śmielej atakuje, wyraźnie uskrzydlony golem z końcówki pierwszej połowy.

• Dużo wiatru na lewym skrzydle robi dziś Leandro. Prawa strona defensywy Piasta wyraźnie nie umie sobie z nim poradzić.

• Rozpoczęcie drugiej połowy

• Koniec pierwszej połowy! Gol do szatni Górnika Łęczna. Co ważne, gospodarze zdecydowanie na niego zasłużyli.

• Wrzutka Leandro z lewego skrzydła i najwyżej do piłki wyskoczył Śpiączka, który posłał piłkę po długim słupku. Upadł w starciu z nim Katranis, ale chyba nie było faulu

• Goool! Śpiączka doprowadza do wyrównania!

• Dwie minuty doliczone

• Piast ewidentnie w końcówce tej połowy broni dogodnego rezultatu. Może to szansa dla Górnika?

• Śpiączka znów miał dobrą okazję, ale po raz kolejny był na spalonym.

• Kądzior raz po raz jest dzisiaj faulowany. Oby zawodnik Piasta dokończył mecz bez kontuzji

• Ależ okazja Górnika! Leandro dośrodkował w pole karne, Śpiączka świetnie wyskoczył i uderzył na bramkę, ale Plach genialnie wybronił ten strzał głową. Dobijał jeszcze Toril, ale z kilku metrów posłał piłkę nad bramką!

• Rzut rożny dla Górnika i przez chwilę miał problemy Piast. Ostatecznie piłkę udało się oddalić od pola karnego, ale całą akcję groźnym upadkiem opłacił Damian Kądzior.

• Łęcznianie nieco uspokoili grę, ale daleko im do skonstruowania akcji, która mogłaby doprowadzić do wyrównania.

• Sokołowski mógł pokusić się o drugiego gola! Po podaniu z prawej strony Kądziora pomocnik Piasta uderzył po ziemi, ale piłka minęła bramkę. Mógł ją jeszcze sięgnąć i dobić Toril, ale był nieco spóźniony.

• Tym razem z wolnego wrzucał Lipski, dobrze znalazł w polu karnym Huka, ale ten jedyni podbił piłkę do góry, po czym opanowali ją obrońcy.

• Żółtka kartka dla Midzierskiego. Kolejny faul na Kądziorze i znów będzie rzut wolny sprzed pola karnego!

• Dalekie podanie do Śpiączki, ten ładnie zgrał piłkę głową do tytułu, gdzie Wędrychowski uderzył niewiele obok bramki. Ostatecznie i tak Śpiączka był na spalonym.

• Groźne dośrodkowanie Kądziora z rzutu wolnego, ale tym razem wybijają piłkę obrońcy.

• Kądzior faulowany z prawej strony pola karnego. Żółtą kartką ukarany Pajanowski

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z lewego skrzydła, Sokołowski przyjął piłkę, nawinął rywala i spokojnie wymierzył w światło bramki! Ileż opanowania wykazał w tej akcji Sokołowski!

• Goooool! Co za otwarcie Piasta! Sokołowski!

• Pierwszy gwizdek sędziego Damiana Kosa i gramy!

• Oba zespoły już na boisku. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

• Tak zagrają gospodarze:

• Skład Piasta na spotkanie w Łęcznej:

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania rozpoczynającego 11. kolejkę PKO Ekstraklasy, w którym Górnik Łęczna podejmie Piasta Gliwice. Który z zespołów lepiej wykorzystał przerwę reprezentacyjną? Przekonamy się już za dwie godziny!