Gol Piotra Zielińskiego w Lidze Europy! Napoli sensacyjnie odpadło z Granadą

DW
Marzena Bugala Polska Press
Liga Europy. Gol Piotra Zielińskiego w 3. minucie meczu z Granadą nie sprawił, że Napoli awansowało. Włosi wygrali u siebie 2:1, ale wynik z pierwszego meczu (0:2) sprawił, że to hiszpański zespół awansował. Ozdobą meczu jest dla nas trafienie Piotra Zielińskiego. Zobaczcie bramkę reprezentanta Polski!

Gol Zielińskiego w Lidze Europy

Była 3. minuta meczu. Napoli odzyskało piłkę w środku pola, przejął ją Piotr Zieliński i przedryblował niemal pół boiska. Tuż przed polem karnym z łatwością minął rywala, markując strzał i uderzeniem z lewej nogi pokonał bramkarza. Zobaczc trafienie Zielińskiego w meczu z Granadą!

SSC Napoli - Granada CF 2:1 (2:3 w dwumeczu)

Piotr Zieliński 3', Fabian Ruiz 59' - Angel Montoro 25'

TOP 10 piłkarzy, którzy najdłużej czekają na gola w Ekstraklasie

Powstała Superliga, UEFA zbanuje kluby?

Materiał oryginalny: Gol Piotra Zielińskiego w Lidze Europy! Napoli sensacyjnie odpadło z Granadą - Gol24