9/13
Obowiązek gry młodzieżowem spędza sen z powiek Michałowi...

Sylwester Lusiusz (Cracovia)

Obowiązek gry młodzieżowem spędza sen z powiek Michałowi Probierzowi. Co prawda z Koronę Kielce wystawił ich dwóch, ale szybko się zreflektował. Lusiusza, który pomógł przeciwnikowi strzelić zwycięskiego gola, nie wypuścił już na drugą połowę.

10/13
Długo czekał na swoją szansę w pierwszym składzie...

Rodrigo Zalazar (Korona Kielce)

Długo czekał na swoją szansę w pierwszym składzie Urugwajczyk urodzony w Hiszpanii. I chyba był przemotywowany, bo błysnął idiotycznymi "sankami" w nogi Michała Helika. To mogło skończyć się tragicznie. Zalazar słusznie wyleciał z boiska.

11/13
Skrzydłowy z Kosowa zbiera kolejne minuty w barwach...

Suad Sahiti (Wisła Płock)

Skrzydłowy z Kosowa zbiera kolejne minuty w barwach Nafciarzy, ale nie notuje żadnych liczb. Sahiti ma za sobą kompletnie anonimy występ przy Łazienkowskiej. Po godzinie odesłał go do boksu Radosław Sobolewski.

12/13
Kolejny z graczy Wisły Płock, który był niewidoczny w...

Ricardinho (Wisła Płock)

Kolejny z graczy Wisły Płock, który był niewidoczny w starciu z Legią Warszawa. Ricardinho nie miał żadnej sytuacji bramkowej, za to po jego nieodpowiedzialnej stracie w środku boiska poszła kontra, która skończyła się golem na 0:2 dla przeciwnika.