1

ŁKS Łódź

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłej niedzieli!

• Półfinały baraży o grę w PKO Ekstraklasie zostaną rozegrane już w najbliższą środę, natomiast finał za tydzień w niedzielę.

• W barażach o udział w PKO Ekstraklasie GKS Tychy zagra u siebie z Górnikiem Łęczna, natomiast ŁKS Łódź zagra w Gdyni z Arką. W meczu finałowym gospodarze będzie GKS Tychy lub Arka Gdynia.

• Koniec meczu w Tychach! GKS remisuje z ŁKS-em Łódź 1:1.

• Końcówka spotkania jest już bardzo senna, oba zespoły już wiedzą, że żaden rezultat już nic nie zmieni.

• Bruk-Bet Termalica bezbramkowo remisuje ze Stomilem Olsztyn i również awansuje bezpośrednio do PKO Ekstraklasy! GKS Tychy zagra w barażach!

• Radomiak Radom skończył swój mecz i jest pierwszym zespołem, który awansował do PKO Ekstraklasy!

• Ricardinho przejął piłkę przed polem karnym GKS-u i oddał mocny strzał, z którym nie poradził sobie Konrad Jałocha!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! ŁKS doprowadza do wyrównania!

• Do podstawowego czasu gry arbiter dolicza co najmniej dziewięć minut! Wszystko za sprawą kibiców, którzy obrzucili bramkę Arkadiusza Malarza serpentynami.

• Arkadiusz Malarz nakomicie przeczytał akcję i wyprzedził pędzącego do prostopadłego podania gracza gospodarzy.

• Kacper Piątek zdecydował się na indywidualną akcję, minął rywala i mocno uderzył na bramkę ŁKS-u, tam jednak świetnie interweniował Arkadiusz Malarz!

• Natomiast Dominik Połap zastąpił Sebastiana Stebleckiego.

• Dwie zmiany w szeregach GKS-u Tychy. Dawid Kasprzyk pojawił się w miejsce Szymona Lewickiego

• Ricardinho ucierpiał po starciu z jednym z rywali.

• Łukasz Moneta doszedł do piłki w polu karnym ŁKS-u, ale jego uderzenie spokojnie wyłapał Arkadiusz Malarz.

• Dośrodkowanie piłki w pole karne GKS-u Tychy nie przyniosło żadnego zagrożenia, Piotr Gryszkiewicz nie zdążył do piłki.

• Natomiast w zespole GKS-u Tychy Oskar Paprzycki zmienił Jakuba Piątka.

• Ostatnia zmiana w zespole ŁKS-u Łódź. Piotr Janczukowicz pojawił się w miejsce Łukasza Sekulskiego.

• Ricardinho stanął przed znakomitą szansą na bramkę, ale jego uderzenie głową z bliskiej odległości znakomicie wybronił Konrad Jałocha!

• ŁKS coraz mocniej naciska rywali, ale wciąż nie potrafią oddać groźnego strzału.

• W zespole ŁKS-u Mateusz Bąkowicz pojawił się w miejsce Adriana Klimczaka.

• Znakomite uderzenie Adriana Klimczaka zza pola karnego, które zatrzymało się dopiero na poprzeczce bramki GKS-u!

• Natomiast Łukasz Moneta zastąpił Bartosza Bela.

• Dwie zmiany w zespole gospodarzy. Kacper Piątek pojawił się w miejsce Kamila Kargulewicza

• Łukasz Sekulski dostał piłkę w polu karnym gospodarzy, ale uderzył wprost w przeciwnika.

• Natomiast Jakub Tosik zmienił Tomasza Nawotkę.

• Piotr Gryszkiewicz zastąpił Kamila Dankowskiego

• Aż trzy zmiany w szeregach ŁKS-u Łódź. Ricardinho pojawił się w miejsce Przemysława Sajdaka

• Przy tych wynikach GKS Tychy nadaj zostaje na trzecim miejscu w tabeli. Tyszanie muszą liczyć na wygraną Stomilu Olsztyn w meczu z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

• Znakomity kontratak tyszan po którym do piłki dopadł Sebastian Steblecki, wpadł w pole karne rywali i precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce Arkadiusza Malarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Sebastian Steblecki otwiera wynik spotkania w Tychach!

• Maciej Mańka dośrodkował w pole karne ŁKS-u, ale ponownie żaden z tyszan nie dopadł do piłki.

• Sebastian Steblecki dwukrotnie dośrodkował w pole karne ŁKS-u, ale dwukrotnie jego dośrodkowania nie dotarły do partnerów.

• Wiktor Żytek pokusił się o strzał z dystansu, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Rozpoczynamy drugą połowę tego pojedynku!

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu w Tychach, za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy szybki, żywy mecz, lecz nadal bez bramek.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Łukasz Sekulski dostał piłkę w polu karnym GKS-u, ale jego uderzenie przewrotką powędrowało bardzo wysoko ponad bramką rywali.

• ŁKS prowadzi grę w końcówce pierwszej połowy meczu, ale nie potrafi zbliżyć się do pola karnego tyszan.

• Radomiak Radom prowadzi już 2:0 z Koroną Kielce.

• Po kombinacyjnej akcji tyszan do piłki dopadł Bartosz Biel, ale ten uderzył zdecydowanie zbyt lekko i spokojnie piłkę wyłapał Arkadiusz Malarz.

• Dośrodkowanie Sebastiana Stebleckiego nie przyniosło zagrożenia pod bramką ŁKS-u.

• Tyszanie wywalczyli rzut wolny blisko pola karnego gości.

• To powinna być bramka dla ŁKS-u! Po znakomitym dośrodkowaniu w pole karne gospodarzy do strzału głową z bliskiej odległości doszedł Przemysław Sajdak, ale jego uderzenie cudownie wybronił Konrad Jałocha!

• Przemysław Sajdak wpadł z piłką w pole karne GKS-u, ale jego dogranie w pole bramkowe zostało przejęte przez rywali.

• Arka Gdynia obejmuje prowadzenie w meczu z Chrobrym Głogów i wyprzedza w tabeli ŁKS o dwa punkty.

• Tomasz Nawotka znalazł się w polu karnym gospodarzy, ale jego uderzenie głową spokojnie wyłapał Konrad Jałocha.

• Świetne uderzenie Macieja Mańki zza pola karnego, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Arkadiusz Malarz!

• Łukasz Sołowiej ucierpiał po uderzeniu piłką.

• Bartosz Szeliga potężnie uderzył z dalszej odległości i piłka minęła spojenie bramki ŁKS-u o nieznaczną odległość!

• Bartosz Biel stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale jego uderzenie z narożnika pola karnego świetnie wybronił Arkadiusz Malarz!

• Bartosz Biel popędził lewą stroną boiska, przy próbie wbiegnięcia w pole karne ŁKS-u stracił piłkę.

• Maciej Wolski popędził prawą stroną boiska, ale jego zagranie w pole karne tyszan okazałl się bardzo niedokładne.

• Wiktor Żytek doszedł do pozycji strzeleckiej po dośrodkowaniu z prawej strony, ale jego strzał pewnie wyłapał Arkadiusz Malarz.

• Pierwsza akcja tyszan, ale Szymon Lewicki nie zdołał oddać strzału będąc w polu karnym gości i GKS zmarnował pierwszą okazję w tym meczu.

• ŁKS zaatakował rywali, ale na razie gospodarze bardzo pewnie w obronie.

• Rozpoczynamy mecz 34. kolejki Fortuna 1. Ligi!

• Radomiak Radom już obejmuje prowadzenie w meczu z Koroną Kielce!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Tychach. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast skład ŁKS-u Łódź plasuje się następująco:

• Oto skład, jaki zaprezentuje nam dzisiaj trener tyszan, Artur Derbin.

• Dzisiaj faworytem meczu wydają się być tyszanie, ale ŁKS również może zdobyć komplet punktów i dać więcej radości swoim kibicom na finiszu tego sezonu.

• W pierwszym meczu obu drużyn rozgrywanym w lutym tego roku GKS Tychy rozbił w Łodzi drużynę ŁKS-u aż 3:0, a bramki dla tyszan zdobywali Bartosz Biel, Bartosz Szeliga oraz Kamil Kargulewicz.

• W poprzedniej kolejce rozgrywek GKS Tychy rozbił na wyjeździe Odrę Opole aż 5:1, natomiast ŁKS Łódź po szalonym meczu wygrał z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 3:2. Decydująca bramka dla łodzian padła z rzutu karnego w dziesiątej minucie doliczonego czasu gry.

• ŁKS walczy jedynie o uzyskanie czwartego miejsca w ligowej tabeli, co da mu pierwszy mecz barażowy na własnym stadionie. Łodzianie mają już pewny udział w barażach o awans do PKO Ekstraklasy.

• GKS Tychy bezpośrednio awansuje do PKO Ekstraklasy jeśli dzisiaj wygra mecz z ŁKS-em Łódź, oraz jeśli Radomiak Radom przegra swoje spotkanie lub Bruk-Bet Termalica Nieciecza nie wygra swojego meczu. Radomiak w ostatniej kolejce zmierzy się u siebie z Koroną Kielce, natomiast Bruk-Bet w Niecieczy podejmie Stomil Olsztyn. Więc jednak tyszanie mają zdecydowanie najtrudniejszego przeciwnika z zespołów zaangażowanych o bezpośredni awans.

• Dzisiejsza kolejka Fortuna 1. Ligi będzie ostatnim akcentem tego sezonu dla większości drużyn, jednak prawdopodobnie nie dla GKS-u Tychy i ŁKS-u Łódź. Łodzianie na pewno zagrają w barażach o udział w PKO Ekstraklasie, natomiast GKS Tychy wciąż ma szansę na bezpośredni awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

• Witamy serdecznie! W meczu ostatniej kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Tychy na własnym stadionie zmierzy się z ŁKS-em Łódź. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.