1

Sandecja Nowy Sącz

2

• Koniec meczu. Sandecja odrabia straty i wygrywa w Jastrzębiu!

• Słodowy znalazł trochę miejsca, by wrzucić piłkę w pole karne. Zrobił to, ale na posterunku Szufryn, który nie popełni już błędu, mając w okolicy napastników Jastrzębia.

• Gabrych uaktywnił się od razu po wejściu. Dostał podanie z głębi pola, poszedł za piłką w pole karne i dobrze interweniował obrońca, który wybił mu piłkę spod nóg.

• Gabrych w miejsce Klichowicza.

• Ali schodzi, Galuska wchodzi!

• Piter-Bućko ratuje zespół przed utratą gola. Ali dośrodkował z prawego skrzydła i tylko interwencja obrońcy wybroniła gości przed strzałem Szczepana.

• Małkowski zrobił swoje, a więc czas na zjazd do bazy. W jego miejsce Walski

• Mariusz Pawełek rzucił się w przeciwnym kierunku, więc Małkowski bez trudu daje Sandecji prowadzenie!

• GOOOOL! MACIEJ MAŁKOWSKI Z 11 METRÓW!

• Rzut karny! Bojdys zagrał ręką we własnym polu karnym!

• Farid Ali znalazł dośrodkowaniem Szczepana, ale napastnik oddał niecelny strzał.

• Szymura łapie głupią kartkę.

• Adamek w miejsce Norkowskiego.

• Ali pada na murawę. Małkowki ostro go faulował

• Pawełek broni strzał z rzutu wolnego Małkowskiego! Znakomite uderzenie, ale jeszcze lepsza interwencja bramkarza. Dobitka Szufryna była niecelna.

• Szczepan popędził co sił w nogach do prostopadłego zagrania Bojdysa, ale na spalonym był napastnik.

• Małkowski zagrał do Klichowicza, ten oddał strzał z dystansu, ale bardzo niecelnie.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Wracamy po krótkiej przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Pawełek zrobił Pawełka! Niepozorne dośrodkowanie Chmiela, Mariusz Pawełek myślał, że piłka wyleci za boisko, a odbiła się od słupka! Na szczęście dla bramkarza wyszła za linię końcową. Gorąco się zrobiło w Jastrzębiu.

• Małkowski znów próbował znaleźć partnera w polu karnym. Miękka wrzutka w pole karne, ale Dominik Kun nie zorientował się, gdzie piłka spadnie, więc minął się z nią tuż przed odbiciem od ziemi.

• Stały fragment gry, dośrodkowanie Małkowskiego w pole karne. Futbolówka odbiła się od kilku nóg i zawisła gdzieś nad głowami zawodników. Szufryn "szczupakiem" uderzył opadającą piłkę i mamy już remis!

• GOOOOOOOOL! DAWID SZUFRYN!

• Kłopoty Szufryna ze Szczepanem i mamy kartkę.

• Próbują goście. Dośrodkowanie z prawej strony Chmiela, futbolówka mija skaczącego do główki Korzyma, przejmuje Kun, który z woleja uderza nad bramką.

• Tront spojrzał w pole karne, zagrał do Szczepana, który odkleił się od Pitera-Bućki i sprytnym strzałem pokonał bramkarza! Mamy prowadzenie gospodarzy

• GOOOOOOL! DANIEL SZCZEPAN!

• Co teraz zrobił Klichowicz? Świetne podanie Małkowskiego do partnera, a ten - będą w sytuacji sam na sam - zwyczajnie przewrócił się w polu karnym, w dziwny sposób próbując wymusić rzut karny.

• Norkowski znalazł się około 25 metrów przed bramką i uderzył kozłującą piłkę. Wysoko nad bramką

• Faul na Kanachu w środku pola. Flis podszedł do piłki i uderzył na bramkę, ale minimalnie obok.

• Druga interwencja Pawełka w tym meczu. Bramkarz wyłapał dośrodkowanie Chmiela i już rozpoczął kontratak gospodarzy.

• Norkowski zagrał w pole karne w kierunku Daniela Szczepana, ale Szufryn na razie schował do kieszeni napastnika gospdoarzy.

• Kanach sprytnie zagrał do Małkowskiego w pole karne. Byłego reprezentanta Ekstraklasy ubiegł Bojdys, który przewidział zagranie.

• Szczepan dopadł tuż przed linią końcową do prostopadłego zagrania. Uderzył z powietrza, ale nie zmieścił piłki w bramce. Z linii pięciu metrów zacznie Bielica.

• Długo budowała akcję Sandecja, podanie do środka, do Korzyma, ale napastnik sądeczan nie opanował piłki. Przeturlała mu się pod podeszwą i Jaroszek zaczyna atak gospodarzy.

• Chmiel przebił się lewym skrzydłem i zdecydował się na strzał, ale czujny obrońca miejscowych.

• Zaczynamy! Od środka goście.

• Na stadionie rozbrzmiał utwór Eye Of The Tiger, a więc za momencik piłkarze wyjdą na murawę.

• Sandecja na własnym obiekcie uległa w takim samym stosunku Radomiakowi Radom. „Sączersom” nie udało się wykorzystać przewagi jednego zawodnika w ostatnich trzydziestu minutach gry.

• W minionej kolejce, przed kilkoma dniami (GKS i Sandecja grały swoje mecze w niedzielę) spisały się skrajnie różnie. GKS po ciężkiej przeprawie wyszarpał trzy punkty w Opolu, 2:1 wygrywając z tamtejszą Odrą.

• Zarówno GKS jak i Sandecja ciągle liczą się w walce o baraże uprawniające ich do gry o Ekstraklasę. Ewentualna utrata punktów może mocno pokrzyżować plany. Niewielkie różnice punktowe między zespołami z pozycji 4-14 sprawia, że to właśnie w pojedynkach drużyn środka tabeli może rozstrzygnąć się kto powalczy o awans tylnymi drzwiami.

• Podopieczni Jarosława Skrobacza w meczu z „Sączersami” będą chcieli nawiązać do dobrej gry sprzed roku, kiedy pokonali przyjezdnych z Nowego Sącza aż 5:0.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania GKS Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz!