• Plac gry opuszcza Rumin. W jego miejsce pojawia się Dominik Sokół.

• Przemysław Zdybowicz za Wrońskiego.

• A także Jakub Apolinarski w miejsce Jadacha.

• Łukasz Zejdler za Daniela Ferugę.

• Fantastyczna interwencja Pawełka na linii bramkowej po strzale Błanika!

• Ależ okazja dla Bełchatowa! Najpierw strzał Łukasza Wrońskiego, po chwili zablokowany Dawid Błanik.

• Dobra akcja jastrzębian. Jadach do Alego, z uderzeniem poradził sobie jednak bramkarz gości.

• Wycięty równo z trawą Maciej Mas. Farid Ali ogląda żółtą kartkę.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• GOOOOOL!! 2:2!! RUMIN ŁADNYM STRZAŁEM GŁOWĄ DOPROWADZIŁ DO WYRÓWNANIA!! PIĘKNE DOGRANIE FARIDA ALIEGO.

• Znowu groźnie GKS Bełchatów! Strzał łapie ostatecznie Pawełek.

• Niewykorzystana sytuacja zemściła się na jastrzębianach. Dwóch ich piłkarzy zderzyło się w środku pola, poszło od razu prostopadłe podanie do Gancarczyka, a ten spokojnie objechał Pawełka.

• GOOOOOL!!! 2:1 DLA BEŁCHATOWA!! WALDEMAR GANCARCZYK!!

• Głową uderzał Kamil Jadach i paruje piłkę do boku Lenarcik! Ależ to była okazja!

• Oba zespoły dały sobie po razie i teraz tempo wyraźnie spadło. Dużo niedokładności na murawie.

• Strzał z dystansu i spokojnie łapie piłkę bramkarz GKS-u Bełchatów.

• Pretensje ma Pawełek, według którego bełchatowianie za szybko wykonali stały fragment. Żółta kartka dla bramkarza.

• GOOOOOOL!!! PIĘKNY STRZAŁ MARIUSZA MAGIERY BEZPOŚREDNIO Z RZUTU WOLNEGO!! 1:1!!

• Żółta kartka dla Zalewskiego.

• Rumin próbował lobować Pawła Lenarcika, ale bramkarz cofnął się w porę i wyłapał futbolówkę.

• Kolejna próba strzału gości, piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

• Coraz groźniejsza ekipa gości, która przejęła inicjatywę i prezentuje się coraz lepiej.

• Znowu groźnie GKS Bełchatów. Uderzał Marcin Sierczyński, który zmusił Pawełka do interwencji. Sędzia ostatecznie podniósł chorągiewkę.

• Świetne uderzenie głową Macieja Masa i znakomicie broni Mariusz Pawełek!

• Długo utrzymują się przy piłce zawodnicy GKS-u Jastrzębie.

• Bełchatowianie blisko wyrównania! Dawid Błanik z rzutu wolnego trafił prosto w poprzeczkę!

• Żółta kartka dla Dominika Kulawiaka.

• GOOOOOL!! 1:0!! DANIEL RUMIN PEWNIE Z 11 METRÓW!!

• Rzut karny dla gospodarzy! Faulowany w polu karnym Szymon Zalewski!

• Pierwszy gwizdek sędziego.

• W dotychczasowej historii oba kluby spotkały się ze sobą osiem razy. Pojedynki te kończyły się trzema wygranymi GKS Bełchatów, trzema remisami i dwoma triumfami jastrzębian. Ostatni mecz w Jastrzębiu-Zdroju odbył się 17 sierpnia 2019 roku i wówczas było 1:1. Z kolei mecz w Bełchatowie rozegrany 29 lutego 2020 roku zakończył się bezbramkowym podziałem punktów.

• Przewaga "Brunatnych" nad GKS-em Jastrzębie wynosi cztery punkty, ale gospodarze tego pojedynku odnotowali w dwóch ostatnich meczach dwie wygrane: na wyjeździe 1:0 ze Stomilem Olsztyn oraz na własnym terenie z Zagłębiem Sosnowiec 2:1, a z kolei GKS uległ na wyjeździe Radomiakowi Radom 0:2, a także musiał uznać wyższość rywala i wygraną Chrobrego Głogów w Bełchatowie 2:1.

• Witamy! Piłkarze GKS-u Jastrzębie stoją przed pierwszą w tym sezonie szansą na odniesienie trzeciego zwycięstwa z rzędu. Dla bełchatowian będzie to kolejne bardzo ważne starcie z bezpośrednim rywalem w walce o miejsca w ligowej tabeli. Zapraszamy na relację na żywo.