• Koniec spotkania. Sandecja dzięki pierwszej połowie ograła GKS 3:0.

• Sędzia Marciniak doliczył trzy minuty. Za chwilę koniec meczu.

• Ma kartkę Szymon Kuźma, ma również Jan.

• Jan Kuźma też na boisku. Zastąpił Kanacha.

• Kuźma z żółtą kartką

• Bartosiak głową - nad poprzeczką. Szkoda!

• GKS nie rezygnuje z honorowej bramki. Może się uda? Zostało około 5-7 minut gry.

• Szymon Kuźma za Walskiego.

• Końcówka meczu toczy się w dość sennym tempie. GKS próbuje wrzucać piłki w pole karne.

• Jeszcze Bartosiak w miejsce Biela.

• Bielica rehabilituje się za wcześniejszą wpadkę. Świetna obrona po strzale Biela! Na czystą pozycję wystawił Thiakane.

• Ogorzały zmienił Gabrycha.

• Winsztal w miejsce Zdybowicza.

• Thiakane oddaje kolejny strzał. Znów bez powodzenia. Jest korner dla GKS-u.

• Golański wolejem - nad poprzeczką. Wcześniej dobra akcja na skrzydle.

• Złe zachowanie Bielicy. Wyskoczył do piłki, ale nie trafił w nią. Potem dobrze zachowali się jego koledzy, asekurując na linii.

• Pół godziny do końca. Nie zanosi się na zmianę wyniku. Sandecja pilnuje bezpiecznej przewagi.

• Golański za Ryszkę.

• Gabrych - źle. Uderzenie obok. Piłka trafiła w trybuny.

• Thiakane! Sprzed pola karnego, jednak nad poprzeczką. Można było zrobić więcej w tej akcji...

• Baran również obejrzał kartkę.

• Małachowski otrzymał kartkę.

• Chmiel wrzuca w pole karne z rożnego. Piłka dociera do adresata, ale jest faul. Wznawia bramkarz GKS.

• Sandecja z nieco innym nastawianiem. Więcej piłkarzy angażuje się w pracę na własnej połowie.

• Małachowski zatrzymuje wyjście Sandecji.

• Sandecja na razie wybija GKS z rytmu.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Przerwa w meczu. To prawdziwa deklasacja. GKS przegrywa z Sandecją 0:3. Przypominamy, że w Nowym Sączu było 2:1.

• Klichowicz nabija rękę rywala. Do piłki podchodzi Małkowski i jest 3:0!

• RZUT KARNY DLA SANDECJI!

• Klichowicz wkurzony na Gabrycha. Obaj wychodzili z kontrą 2 na 1. Skutek? Przecięte podanie i rzut rożny zamiast gola.

• Długa akcja gospodarzy zakończona niedokładną wrzutką, a potem stratą na 25. metrze.

• Ostatnie minuty pod dyktando GKS-u. Zabrakło wyłącznie kontaktowej bramki.

• Ładnie Biel! Celny, mocny strzał, ale wprost w Bielicę.

• Zdybowicz wściekły na siebie. Miał szansę na gola lub przynajmniej asystę, ale nieczysto trafił w piłkę. Dobra akcja GKS-u.

• Sandecja mknie po punkty. Mocno z lewej nogi uderzył Chmiel.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0!

• SŁUPEK! Piter-Bućko bliski zdobycia bramki głową. Uderzał po dośrodkowaniu z prawej flanki.

• GKS wciąż bez argumentów. Sandecja dobrze zagęszcza środek pola.

• Sandecja w natarciu. Kolejna akcja i jest rożny.

• Piękna akcja Klichowicza! Po długim zagraniu przerzucił Kołodziejskiego (piętką), a potem uderzył po długim słupku.

• GOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Sandecji!

• Thiakane fauluje Flisa.

• Sandecja zepsuła dobrze zapowiadającą się akcję. Małkowski ustawiał się do strzału, ale stracił rytm i piłkę.

• Aktywny Thiakane tym razem pomylił się po wznowieniu z wolnego.

• Sandecji zagroził... Piter-Bućko. Zgrał nogą do bramkarza. Gdyby Bielica był w innym miejscu albo oślepiło go słońce, to mielibyśmy bramkę samobójczą.

• GKS w ataku pozycyjnym - daleko od bramki. Kanach kontynuuje grę.

• Uraz Kanacha. Chwila przerwy w grze.

• W Bełchatowie świeci jeszcze słońce. Na trybunach naturalnie pusto.

• Korner dla gospodarzy. Pierwsza próba została bowiem zablokowana.

• Złe wybicie Lenarcika - bez konsekwencji. Potem faul Walskiego w środku pola.

• Mecz się rozpoczął. GKS na zielono-czarno, Sandecja na biało z czarnymi wstawkami. To ona zaczęła od środka

• Ławka Sandecji: Basta, Mrózek, Szufryn, Jan Kuźma, Korzym, Ogorzały, Kałahur, Socha, Szymon Kuźma.

• Ławka GKS: Niżnik, Szymorek, Golański, Kondracik, Bartosiak, Putin, Magiera, Winsztal, Sierczyński.

• W sierpniu Sandecja wygrała bezpośredni mecz 2:1. Po bramce zdobyli Michal Piter-Bućko i Grzegorz Baran. Obaj rozpoczynają dziś w obronie.

• Sytuacja finansowa GKS jest zła. Dziś zespół poprowadzi trener Marcin Węglewski. Na stanowisku pozostanie do ostatniej kolejki sezonu.

• Za kilkanaście minut początek gry w Bełchatowie. GKS po długiej przerwie zagra z Sandecją. Na ławce zabraknie już trenera Artura Derbina.