GKS Bełchatów

0

Sandecja Nowy Sącz

2

• Koniec! Bardzo pewne zwycięstwo Sandecji w Bełchatowie (2:0). Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje.

• Jeszcze kartka w ostatnich sekundach dla Żołądzia.

• Ależ akcja Victora! Rezerwowy napastnik Sandecji ładnie zagarnął piłkę, oszukał dwóch obrońców i popędził sam na sam z bramkarzem. Kopnął jednak za lekko i w sam środek.

• W ostatnim momencie uprzedza gracza Sandecji Mariusz Magiera.

• Bardzo ostre wejście Chmiela i żółta kartka.

• A Wiktor Żołądz za Kasprzaka.

• Armand Ella Ken w miejsce Błanika.

• Damian Hilbrycht schodzi. A za niego melduje się Marcin Ryszka.

• Bartłomiej Kasprzak obejrzał żółtą kartkę.

• Michał Pawlik doszedł do pozycji strzałowej po wrzutce ze stałego fragmentu, ale nie trafił czysto głową.

• Dawid Flaszka za Jakuba Batora.

• Maciej Koziara za Waldemara Gancarczyka.

• Zablokowane techniczne uderzenie Sovsicia z linii pola karnego.

• A Dawid Szufryn zmienia Tomasza Boczka.

• Damian Chmiel zastępuje Ogorzałego.

• Rafael Victor za Rubio.

• Żółtą kartkę obejrzał asystent trenera Marcina Węglewskiego za protesty. Jego zdaniem bełchatowianom należał się rzut karny.

• Dość niespodziewanie Mas stanął oko w oko z bramkarzem, upadając oddał strzał wślizgiem, ale poradził sobie Tokarz!

• Sabala uderza lekko głową po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Broni bramkarz Sandecji.

• Mateusz Bartków ogląda żółtą kartkę.

• Bardzo łatwo przedostają się z piłką w okolice pola karnego zawodnicy Sandecji.

• Schodzi Mateusz Szymorek. W jego miejsce pojawia się Maciej Mas.

• Żółta kartka dla Ogorzałego.

• GOOOOOL!!! RUBIO PODWYŻSZA PROWADZENIE SANDECJI!!

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Żółtą kartką ukarany Damir Sovsić.

• Zaczęło padać w Bełchatowie. Może warunki zmienią coś po przerwie w tym spotkaniu.

• Sandecja ma pełną kontrolę nad tym spotkanie. Bełchatowianie nie oddali ani jednego celnego strzału.

• Sfaulowany w środku pola Kamil Ogorzały, który mógł wyprowadzić szybki kontratak.

• Piter-Bućko mocno kopnął rywala. Będzie żółta kartka.

• Na spalonym złapany Valerijs Sabala. Kolejny raz.

• Szymon Tokarz o krok od straty piłki! Naciskał go napastnik bełchatowian, który chyba nawet został trafiony w piszczel. Sędzia jednak nie dopatrzył się faulu.

• Sytuację dalekim wykopem do przodu wyjaśnił Piter-Bućko.

• Rzut wolny dla GKS-u z ok. 25 metrów od bramki Sandecji. Będzie okazja na dośrodkowanie.

• Sądeczanie długo rozgrywają piłkę i potrafią się przy niej utrzymać. Jak już do głosu dochodzą gracze GKS-u, to za chwilę tracą futbolówkę.

• Pachnie drugim gole dla Sandecji, ale gospodarze póki co odpierają kolejne ataki gości.

• Zbyt mocne dośrodkowanie piłkarza Sandecji z rzutu wolnego. Bramkarz GKS-u wyskoczył najwyżej.

• Leonid Otczenaszenko ratuje GKS! Błanik wypuścił sam na sam Rubio, ale Hiszpan nie wykorzystał znakomitej sytuacji.

• Oblężenie bramki bełchatowian po kornerze Sandecji zakończyło się golem. Błanik z prawej strony pola karnego zdecydował się na precyzyjny strzał z dość ostrego kąta.

• GOOOOOOL!! 1:0 DLA SANDECJI!! STRZELCEM BRAMKI BŁANIK!!

• Z prędkością światła kontrę po rzucie rożnym wyprowadził Dawid Błanik, ale przed polem karnym uciekła mu piłka.

• Dalekim podaniem wypuszczony praktycznie sam na sam Jakub Bator, ale dogonili do obrońcy i zawodnik gospodarzy ustrzelił Michala Pitera-Bućko.

• Rozpoczynają gospodarze. Gramy.

• GKS Bełchatów zamyka pierwszoligową tabelę, lecz zbyt wcześnie mówić o spadku do 2 ligi. Do końca sezonu pozostało jeszcze dziewięć kolejek. Obecnie bełchatowianie do dającego utrzymanie przedostatniego miejsca tracą trzy punkty.

• Zespół prowadzony przez Dariusza Dudka ma za sobą efektowną serię 14 ligowych meczów bez porażki. Ostatni w tabeli GKS Bełchatów czeka na wygraną w lidze od 13 listopada (zwycięstwo w Gdyni z Arką 2:1).