GIS ostrzega: fragmenty szkła w bulionie warzywnym! Produkt wycofany - może zagrażać zdrowiu

MW-G za GIS
Główny Inspektorat Sanitarny informuje o wycofaniu bulionu warzywnego odpowiedniego dla wegan. Jak informuje GIS w swoim najnowszym ostrzeżeniu, w bulionie warzywnym mogą występować fragmenty szkła. pixabay.com
Ostrzeżenie GIS: Kolejny produkt wycofany z Polski! Bulion warzywny może zagrażać zdrowiu! Główny Inspektorat Sanitarny informuje o wycofaniu bulionu warzywnego odpowiedniego dla wegan "Rapunzel Klare Suppe". Jak informuje GIS w swoim najnowszym ostrzeżeniu, w bulionie możliwe jest występowanie fragmentów szkła.

Nowe ostrzeżenie GIS. Główny Inspektorat Sanitarny wydał kolejne ostrzeżenie. Główny Inspektorat Sanitarny opublikował w środę (30 października) ostrzeżenie dotyczące bulionu warzywnego odpowiedniego dla wegan. Bulion "Rapunzel Klare Suppe" 250 g może zagrażać zdrowiu. Jak bowiem informuje GIS w nowym ostrzeżeniu, produkt wycofano ze względu na możliwość występowania fragmentów szkła.

Sprawdź koniecznie

Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie publiczne dotyczące: Wycofanie produktu pn. Rapunzel Klare Suppe 250 g z datą minimalnej trwałości 18.09.2020 ze względu na możliwość występowania fragmentów szkła.

GIS ostrzega: fragmenty szkła w bulionie warzywnym! Produkt wycofany - może zagrażać zdrowiu

Wycofany bulion warzywny "Rapunzel Klare Suppe" może stanowić potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Jak czytamy w nowym ostrzeżeniu GIS, w produkcie zbadanym przez Państwową Inspekcję Sanitarną stwierdzono z uwagi na skargę konsumenta na [b]obecność szkła w produkcie i brak możliwości wykluczenia, że produkty z tej samej partii nie są zanieczyszczone szkłem, firma odpowiedzialna za produkt Rapunzel Naturkost GmbH zdecydowała o wycofaniu całej partii produktu.

GIS ostrzega, że wycofane zostały następujące partie produktu:

Produkt – Rapunzel Klare Suppe 250 g
Wyprodukowane dla – Rapunzel Naturkost GmbH, Rapunzelstrasse 1, 87764 Legau, Niemcy
Data minimalnej trwałości – 18.09.2020Jak czytamy w ostrzeżeniu na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, firma Rapunzel Naturkost GmbH wycofuje ze sprzedaży i od konsumentów produkt określony w komunikacie. Firma zamieściła komunikat skierowany do konsumentów na stronie internetowej KLIKNIJ TUTAJ

Odbiorcą produktu w Polsce była firma Bio Planet S.A., Wilkowa Wieś 7, 05-084 Leszno, która sprzedała produkt dalszym odbiorcom w Polsce. Firma poinformowała swoich odbiorców i rozpoczęła wycofywanie kwestionowanej partii produktu z obrotu.

Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej monitorują proces wycofywania.

Główny Inspektorat Sanitarny zaleca ostrożność.

Ile zarabiają kasjerki i kasjerzy w Polsce i w regionie? Sta...

Co zabija Polaków?

Wideo

Materiał oryginalny: GIS ostrzega: fragmenty szkła w bulionie warzywnym! Produkt wycofany - może zagrażać zdrowiu - Gazeta Pomorska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 2

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
1 listopada, 13:15, hey:

no, ale to jak? weganie nie mogą jeść również szkła?

No właśnie. Od kiedy szkło jest pochodzenia zwierzęcego?

h
hey

no, ale to jak? weganie nie mogą jeść również szkła?

Dodaj ogłoszenie