Gdzie nie będzie prądu w mazowieckim 7.03? Sprawdź planowane wyłączenia prądu oraz awarie

N360
N360
Brak prądu - gdzie? Sprawdź szczegółowe informacje w naszym artykule
Brak prądu - gdzie? Sprawdź szczegółowe informacje w naszym artykule istockphoto.com/shoo_arts
Gdzie planowane są wyłączenia prądu w mazowieckim (7.03)? Warto wiedzieć, kiedy nastąpi brak prądu w twojej okolicy. Przyczyną wyłączenia prądu są najczęściej remonty, budowy lub modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w mazowieckim. Przedstawiamy spis miejsc, gdzie planowane są wyłączenia prądu w mazowieckim Brak prądu może być denerwującym zjawiskiem, dlatego warto znaleźć sobie zajęcie na ten czas, które nie wymaga użycia energii elektrycznej. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (7.03 4:07) nie ma prądu w mazowieckim?

powiat gostyniński

Bolesławów , Emilianów , Rogożewek , Stefanów
7.03 od godz. 3:35 do 5:00


Planowane wyłączenia prądu w mazowieckim

powiat grodziski

Henryszew, ul. Topolowa, ul. Jaworowa
8.03 od godz. 8:00 do 16:00


Piotrkowice, Holendry Kuźmińskie, Holendry Piotrkowskie, Kuźmy, Kępa Bielańska, Nowa Wieś, 179 - 182
11.03 od godz. 8:00 do 9:00


Piotrkowice, Holendry Kuźmińskie, Holendry Piotrkowskie, Kuźmy, Nowa Wieś, 179 - 182
11.03 od godz. 15:00 do 16:00


Karolina, ul. dr. Jana Huberta 63, 72, 82, 86, 92, oraz działki 822, 784, 810,, ul. Żeglarska 10, 11, 12, 14, od 16 do 20 i 35 oraz działki 812, 813,, ul. Urocza 3, 15, 18,, ul. Słoneczna 9, ul. Juliana Grobelnego 21, 23, Mińsk Mazowiecki, ul. Juliana Grobelnego 2, 2A, 19, 17, 22, 24, działki 766, 770,, ul. dr. Jana Huberta 1, 4, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 29, 33, 35, 39, 41, 61, 63, 65, od 69 do 72, 81, 83, 84, 85, 87, 91, 99, 100,, ul. Urocza 9, ul. Warszawska 191
17.03 od godz. 9:00 do 13:00


Milanówek, ul. Tuwima 1,2,3,3 a,b,c,, ul. Brwinowska 48
8.03 od godz. 9:00 do 13:00


Kady, ul. Środkowa, ul. Podwiejska, ul. Na Góry, ul. Starowiejska, ul. Pułkowa, ul. Legionów, ul. Oficerska, ul. Hetmańska
9.03 od godz. 9:00 do 13:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. J. Montwiłła od numeru 5 do 21 i od numeru 2 do 10 B, od ulicy Kłopot do Zaścianka, ul. Zaścianek, ul. Kłopot, ul. L. Waryńskiego, al. Mokronoskich
11.03 od godz. 9:00 do 13:00


Mościska, ul. Naftowa
15.03 od godz. 10:00 do 13:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. J. Słowackiego od nr 10 do nr 18 i od nr 17 do 19, 19A, ul. Willowa od nr 2 do nr 28 oraz nr 5 i 15, ul. Rozkoszna nr 2,4,4A,6,, ul. H. Skarbka nr 1,1a,3,4,5,11
16.03 od godz. 8:00 do 9:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. gen. J. Sowińskiego od nr 10 do nr 18 i od nr 17 do 19, 19A, ul. Willowa od nr 2 do nr 28 oraz nr 5 i 15, ul. Rozkoszna nr 2,4,4A,6,, ul. H. Skarbka nr 1,1a,3,4,5,11
16.03 od godz. 17:00 do 18:00


Chrzanów Duży, Chlebnia
17.03 od godz. 8:00 do 9:00


Chrzanów Duży, Chrzanów Mały, Chlebnia, Natolin
17.03 od godz. 9:00 do 11:00


Czarny Las, ul. Sosnowa 15,17,19 21, 23,25,29
17.03 od godz. 9:00 do 13:00


Chrzanów Duży, Chlebnia
17.03 od godz. 17:00 do 18:00


Chrzanów Duży, Chrzanów Mały, Natolin, Chlebnia
17.03 od godz. 17:00 do 18:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. Przeskok, Chlebnia
18.03 od godz. 8:00 do 9:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. Przeskok, Chlebnia
18.03 od godz. 17:00 do 18:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. J. Ordona, ul. Teodory, ul. Średnia, ul. Zajęcza, ul. Chlewińska, ul. Chrzanowska, ul. Rybna, ul. Cieszyńska, ul. Rybitwy, Chrzanów Duży
19.03 od godz. 8:00 do 10:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. J. Ordona, ul. Teodory, ul. Średnia, ul. Zajęcza, ul. Chlewińska, ul. Chrzanowska, ul. Cieszyńska, ul. Rybitwy, ul. Rybna
19.03 od godz. 16:00 do 18:00


powiat żyrardowski

Radziejowice, ul. Ossolińskich, ul. Polnych Maków
9.03 od godz. 9:00 do 12:00


powiat białobrzeski

Zator
10.03 od godz. 8:00 do 16:00


Ducka Wola, 2A-35
9.03 od godz. 8:00 do 10:30


Pietrusin
9.03 od godz. 11:00 do 13:30


Marianki, od 23 do 47
10.03 od godz. 8:00 do 15:00


Marianki, od 48 do 56
11.03 od godz. 8:00 do 15:00


powiat kozienicki

Miejska Dąbrowa, 18-37
8.03 od godz. 8:00 do 10:30


Studnie, 15-27
8.03 od godz. 11:00 do 13:30


Garbatka-Letnisko, ul. Kochanowskiego303-332 ul. Nałkowskiej 31 ul. Żwirki i Wigury 1-7 ul. Reja 1-5 ul. Kilińskiego 19, ul. Graba 1-12 ul. Słoneczna 1-12 ul. Kochanowskiego 332 332i 199
9.03 od godz. 11:00 do 14:00


Występ, od 1 do 19,48,50,59,63,65,67,71
9.03 od godz. 9:00 do 13:00


Występ, od 1 do 19, 63,65,67,71
10.03 od godz. 8:30 do 12:30


Występ, leśniczówka
11.03 od godz. 8:30 do 12:30


powiat lipski

Trzemcha Górna, Trzemcha Górna od Nr domu 32 do Nr domu 61 oraz od Nr domu 83 do Nr domu 88
9.03 od godz. 8:00 do 11:00


Ranachów B, od 27 do 39
11.03 od godz. 8:00 do 15:00


Łaziska, od nr 77 do 85
12.03 od godz. 8:00 do 15:00


Ranachów B, 40 do 42, Pcin, od 42 do 71
12.03 od godz. 8:00 do 15:00


Łaziska, od 111 do 134
15.03 od godz. 8:00 do 15:00


powiat garwoliński

Lucin, od 1A do 53
9.03 od godz. 8:00 do 11:00


Gózd, ul. Kościelna od nr 25 do 55;
9.03 od godz. 12:30 do 14:30


Czarnów, ul. Piaskowa nr 7,7D,9,13,15B,16A,17A,17B,17,18,19A,21,22, 16b.n., ul. Długa od nr 2 do nr 7, nr 9,11,12,14,16,18,22,23,24,26,28,32, 4b.n., nr 6,16,23,24,32,37, 18b.n.
11.03 od godz. 8:30 do 11:30


Jagodne, Od numeru 79 A do numeru 114., Nowy Puznów, Stary Puznów, od numeru 42 do numeru 66
8.03 od godz. 8:00 do 11:00


Rudnik, od numeru 1 do 8 oraz od numeru 32 do numeru 47
8.03 od godz. 8:30 do 12:30


Gózdek, od numeru 18 o numeru 57
8.03 od godz. 10:00 do 14:00


Żwirówka, ul. Mostowa od 88 do 96
9.03 od godz. 9:00 do 13:00


Oziemkówka, Poręby
10.03 od godz. 8:30 do 12:30


Kruszyna
11.03 od godz. 8:30 do 12:30


Sulbiny, ul. Drukarska
13.03 od godz. 8:00 do 10:00


Glinki, 125, 125A, 126
15.03 od godz. 9:00 do 13:00


Gocław, ul. Lipowa 1, ul. 3 Maja od numeru 1 do numeru 54
16.03 od godz. 8:30 do 12:30


Ruda Talubska, numery 1, 5 oraz odbiorca ze złącza numer 09z05183
16.03 od godz. 8:30 do 12:00


Wilczyska, Wilczyska od numeru 82 do numeru 96, Przepompownia
17.03 od godz. 8:30 do 12:30


Gózdek, od numeru 18 do numeru 30
17.03 od godz. 10:00 do 14:00


Goźlin Mały, od numeru 1 do numeru 50.
18.03 od godz. 8:30 do 12:30


Wilkowyja, od numeru 105 do numeru 172
18.03 od godz. 8:30 do 12:30


Miętne, ul. Piękna, ul. Ogrodowa, ul. Cicha, ul. Główna od numeru 22 do numeru 104, ul. Leśna od numeru 3 do numeru 39, ul. Polna od numeru 1 do numeru 53, ul. Spokojna 7
18.03 od godz. 8:30 do 9:30


Miętne, ul. Konwaliowa
18.03 od godz. 8:30 do 12:30


Wilkowyja, od numeru 1 do numeru 26, Plebania , Kościół i Ośrodek Zdrowia.
19.03 od godz. 8:30 do 12:30


Miętne, ul. Piękna, ul. Ogrodowa, ul. Cicha, ul. Główna od numeru 22 do numeru 104, ul. Leśna od numeru 3 do numeru 39, ul. Polna od numeru 1 do numeru 53, ul. Spokojna 7
19.03 od godz. 8:30 do 9:30


Miętne, ul. Piękna, ul. Ogrodowa, ul. Cicha, ul. Główna od numeru 22 do numeru 104, ul. Leśna od numeru 3 do numeru 39, ul. Polna od numeru 1 do numeru 53, ul. Spokojna 7
19.03 od godz. 17:30 do 18:30


powiat zwoleński

Tczów, od 11 do 27A, Podzakrzówek, 2c 3d od 71A do 76
9.03 od godz. 11:00 do 15:00


powiat radomski

Czarna Kolonia, 30-50
10.03 od godz. 8:00 do 12:00


Groszowice, od nr 307 do nr 318; 309A Hurtownia Mrożonek;
8.03 od godz. 8:00 do 14:30


Ruda Mała, nr 61-78, dz.190/1; 190/5; 195/1, 197/2; 386,387;, Ruda Wielka, nr 57-65, dz. 600, 602/7, 606/2, 608/4;
8.03 od godz. 9:00 do 11:00


Chomentów-Puszcz, ul. Główna nr 1-41;, ul. Osiedlowa nr 3-92;, ul. Zapłocie nr 1-3;, ul. Szeroka nr 1;
8.03 od godz. 9:00 do 11:00


Jasieniec-Maziarze, nr 88, 94, 97-130, 134, 136, 138;
9.03 od godz. 8:00 do 14:00


Rajec Poduchowny, od nr 89 skład budowlany do 98; dz. 320/1; dz. 439/10;, Radom, ul. Kozienicka od nr 185 do 205;
9.03 od godz. 8:00 do 14:30


Groszowice, Wrzosów;, Gzowice-Folwark, Gzowice, Piotrowice
9.03 od godz. 8:00 do 14:00


Wojsławice, od nr 92 do 94; 99;
9.03 od godz. 9:00 do 11:00


Lewaszówka, od nr 1 do 16;
9.03 od godz. 9:00 do 11:00


Garno, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji Garno 1;4;5 Waliny 1;2;3; Garno Studnia 1 i 2;, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacjiGarno Studnia 1 i 2;, Młodocin Większy, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji Garno 1;4;5 Waliny 1;2;3; Garno Studnia 1 i 2;, Franciszków, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji Garno 1;4;5 Waliny 1;2;3; Garno Studnia 1 i 2;, Waliny, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji Waliny 1;2;3;
11.03 od godz. 8:00 do 14:30


Bierwiecka Wola, od nr 8 do 20;
12.03 od godz. 8:00 do 13:30


powiat grójecki

Dąbrówka Stara
8.03 od godz. 8:30 do 12:30


Golianki
8.03 od godz. 13:00 do 16:30


Skowronki
9.03 od godz. 8:30 do 12:30


Skowronki, Łęczeszyce
9.03 od godz. 13:00 do 16:30


Trzylatków Duży, Trzylatków-Parcela, Ziemięcin, Jadwigów
10.03 od godz. 8:30 do 12:30


Mała Wieś, Skowronki
10.03 od godz. 12:30 do 16:30


Drwalew, ul. Sosnowa, ul. Szkolna, Drwalewice, Ostrowiec
11.03 od godz. 9:00 do 12:00


Wysoczyn, ul. Lipowa, Kocerany, Głuchów, ul. Skowronkowa, ul. Słowicza
12.03 od godz. 8:00 do 13:00


Milanów
22.03 od godz. 8:00 do 9:30


Milanów
22.03 od godz. 16:00 do 19:30


Jakubów
29.03 od godz. 9:30 do 12:30


Waliska, od 1 do 23,25, od 28 do 32,, Stawek, Wężyczyn, od 50 do 59,, Mała Wieś, Kuflew, Kołacz, Jeruzal, 97,100 oraz działki 482,495,, ul. Szkolna 20,22,22a,26,28,30,31,36,43 oraz działki 482,483,498,, ul. Żwirowa 4,6,10,12,14,18,24a oraz dzialki 494,510,518,, Wola Stanisławowska, Podciernie, Huta Kuflewska, 9,16,24,27,37,63,65,73, oraz działki 398,427,431, Podskwarne, 94, 97 oraz działki 520 i 524,
16.03 od godz. 7:30 do 9:00


Waliska, od 1 do 23,25, od 28 do 32,, Stawek, Wężyczyn, od 50 do 59,, Mała Wieś, Kuflew, Kołacz, Jeruzal, 97,100 oraz działki 482,495,, ul. Szkolna 20,22,22a,26,28,30,31,36,43 oraz działki 482,483,498,, ul. Żwirowa 4,6,10,12,14,18,24a oraz dzialki 494,510,518,, Wola Stanisławowska, Podciernie, Huta Kuflewska, 9,16,24,27,37,63,65,73, oraz działki 398,427,431, Podskwarne, 94, 97 oraz działki 520 i 524,
16.03 od godz. 15:30 do 17:00


Michałowice, ul. Aleje Jerozolimskie 259, 259 pawilon G i K, 261, 262a b c, 264, 266, 266a, 268, 270, 272, 262 EMMA, ul. Żytnia od 1 do 11 i od 4 do 12, ul. Jesionowa 2, 2a, 2b, 2c, 8, ul. Rumuńska od 1a do 11 i od 4 do 12, ul. Świerkowa od 1 do 9 i od 2 do 6, Opacz-Kolonia, ul. Stanisława Bodycha 53, 49, ul. Michała Spisaka 1a - PKN Orlen
10.03 od godz. 8:00 do 10:00


Michałowice, ul. Żytnia od 1 a do 11 i od 4 do 12,, ul. Aleje Jerozolimskie 259 , 259 pawilon G i K , 261 , 262 A,B,C ,264, 266, 266 A, 268, 270, 272,, ul. Jesionowa 2, 2a, 2b, 2c, 8, ul. Rumuńska od 1A do 11 i 4 do 12,, ul. Świerkowa od nr 1 i 2 do nr 9 i 6 ,, Opacz-Kolonia, ul. Stanisława Bodycha 53, 49, ul. Michała Spisaka 1 A PKN ORLEN, ul. Aleje Jerozolimskie 262 EMMA, ul. Jesionowa 2, 2a, 2b, 2c, 8
10.03 od godz. 8:00 do 10:00


Michałowice, ul. Aleje Jerozolimskie 259, 259 pawilon G i K, 261, 262a b c, 264, 266, 266a, 268, 270, 272, 262 EMMA, ul. Żytnia od 1a do 11 i od 4 do 12, ul. Jesionowa 2, 2a, 2b, 2c, 8, ul. Rumuńska od 1a do 11 i od 4 do 12, ul. Świerkowa od 1 do 9 i od 2 do 6, Opacz-Kolonia, ul. Stanisława Bodycha 53, 49, ul. Michała Spisaka 1a PKN Orlen
10.03 od godz. 16:00 do 18:00


Michałowice, ul. Żytnia od 1 a do 11 i od 4 do 12,, ul. Aleje Jerozolimskie 259 , 259 pawilon G i K , 261 , 262 A,B,C ,264, 266, 266 A, 268, 270, 272,, ul. Jesionowa 2, 2a, 2b, 2c, 8, ul. Rumuńska od 1A do 11 i 4 do 12,, ul. Świerkowa od nr 1 i 2 do nr 9 i 6 ,, Opacz-Kolonia, ul. Stanisława Bodycha 53, 49, ul. Michała Spisaka 1 A PKN ORLEN, ul. Aleje Jerozolimskie 262 EMMA, ul. Jesionowa 2, 2a, 2b, 2c, 8
10.03 od godz. 16:00 do 18:00


Michałowice, ul. Wesoła 1,2, ul. Raszyńska od numeru 51 do 63 i od numeru 56 do 90,, ul. Szara 24, ul. Rynkowa od Polnej do 11 Listopada,, ul. 11 Listopada 55
16.03 od godz. 8:00 do 12:00


Radom

Radom, ul. Planowa od nr 16 do 26 i 21;, ul. Płocka od nr 3 do 27 i od nr 4 do 22;
8.03 od godz. 8:00 do 14:30


Radom, ul. Łąkowa od nr 122 do 126;
9.03 od godz. 8:00 do 11:00


Radom, ul. Zagonowa od nr 2 do 28 i od dz. 71/3 do nr 49;, ul. Tygodniowa od nr 5 do 11 i 4; 8D; 10; d. 91/12;
9.03 od godz. 8:30 do 15:00


Radom, ul. Kozienicka od nr 217 do 233;, ul. Jana Wiśniewskiego nr 3; dz. 177/1; dz.64/65;
10.03 od godz. 8:00 do 14:30


Radom, ul. Stara Wola Gołębiowska od nr 1 do 23 i od 2 do 30;, ul. Florentyny Jakubczak nr 11; 11A; 15A;, ul. dr Stefanii Perzanowskiej od nr 1 do 5A;
11.03 od godz. 8:00 do 14:30


powiat ostrołęcki

Obierwia, 94B, 95, 96, 97
8.03 od godz. 8:30 do 10:30


Dudy Puszczańskie, od 1 do 45
8.03 od godz. 9:00 do 13:00


Obierwia, 94A, 94, 93, 92A, 92, 91C
8.03 od godz. 10:00 do 12:30


Łodziska, od 14 do 19
9.03 od godz. 8:00 do 11:00


Dzbądzek
9.03 od godz. 8:30 do 12:30


Łodziska, od 8 do 13
9.03 od godz. 11:00 do 14:30


Żebry-Ostrowy, od 1 do 11
10.03 od godz. 8:00 do 10:00


Durlasy, od 1 do 11K
10.03 od godz. 8:30 do 11:30


Dzbądzek
10.03 od godz. 8:30 do 12:30


Jastrząbka, od 1 do 15
11.03 od godz. 8:30 do 12:30


Olszewo-Borki, 60, 60A, 61, 62, 62A, 63, 63A, 63C, 64, 64C
12.03 od godz. 8:30 do 12:30


powiat ciechanowski

Ciemniewo
8.03 od godz. 8:30 do 12:30


Janówek, 38, 39, 44, 45, 46, 49, 50, 51, 52, oraz działki 185, 209, 231, Jaworek, d 1 do 48 oraz działki numer 164, 384, 394, 417, 420, Cierpięta, od 10 do 31, od 35a do 39a oraz działki 319, 323, Kazimierzów, od 1 do 16
12.03 od godz. 9:00 do 13:00


Dąbrówka, od 12 do 23
16.03 od godz. 9:00 do 13:00


Nowa Wieś, od 12 do 19 oraz działka 33,, Sępochów, od 1 do 14, 83,93,94, 98, 98a, działki letniskowe oraz działki budowlane 353,357,973,985,986,969,
19.03 od godz. 9:00 do 12:00


Janówek, od 1 do 43 , 53,54, 55 oraz działka 154, 252,
19.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat przasnyski

Krzynowłoga Wielka
9.03 od godz. 8:00 do 12:00


powiat makowski

Glącka
11.03 od godz. 8:30 do 12:30


Glącka
11.03 od godz. 11:30 do 14:30


Kalinowiec, od nr. 9 do 23 oraz od nr. 30 do 68.
12.03 od godz. 7:30 do 10:30


powiat siedlecki

Wola Suchożebrska, ul. Zachodnia od nr 8 do 30, ul. Północna
8.03 od godz. 10:00 do 14:00


Krzesk-Królowa Niwa, Krzesk Stary nr ZK 06z05048
9.03 od godz. 9:00 do 13:00


Lucynów, stacje obce Krzymosze Kompost Bock 06A0016 , Lucynów Pieczarkarnia 06A0056
11.03 od godz. 9:00 do 13:00


Wielgorz
12.03 od godz. 9:00 do 13:00


Kołodziąż, nr 2A-22.
12.03 od godz. 8:00 do 12:00


Lucynów, Mały ul Warszawska 1.
12.03 od godz. 9:00 do 13:00


Kołodziąż, nr 23-61.
12.03 od godz. 10:00 do 14:00


Siedlce

Siedlce, ul. 10 Lutego 22, ul. Władysława Reymonta 36, ul. Cmentarna 67, 69, 71, 73, 75, 81, 85, 87
11.03 od godz. 9:00 do 13:00


Siedlce, ul. Wojskowa 6
14.03 od godz. 8:00 do 20:00


powiat wyszkowski

Długosiodło, ul. Słoneczna Oczyszczalnia Ścieków, Wytwórnia Lodów KOLLGRUP ,Zakład Odpadów Śmieci.
8.03 od godz. 7:00 do 8:00


Udrzyn, od 112 do 120, ul. Oliwkowa.
8.03 od godz. 9:00 do 13:00


Długosiodło, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego nr 19,21,23,25,29,30,34,36,38,42,44,46,56,58,60,7b.n., ul. Spacerowa nr 3,4,5,3b.n., ul. Sosnowa nr 1,5,7,3b.n., ul. Stanisława Moniuszki nr 2,4,5,10,11,12,13,14,15,6b.n., 17., ul. Leśna nr 1,2,3,5,9,15,5b.n.,Szwalnia BA-Star., ul. Królowej Jadwigi nr 48., ul. 4 Września nr 1,2,3., ul. Targowa nr 1,2,3,4,4A,5,6,8,10,12,13,14,20,24,26,28,30,34,38,40,4b.n., ul. Adama Mickiewicza nr 5., ul. 1 Maja nr 15,17.
16.03 od godz. 7:00 do 8:00


Długosiodło, ul. Polna, ul. Adama Mickiewicza oraz Skład materiałów bud.Szkoła - Gimnazjum., ul. 1 Maja, ul. Targowa, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Pułaskiego, ul. Bartosza Głowackiego również Dąbrowszczaków., ul. Piaskowa, ul. Strażacka, ul. Jana Kilińskiego również Świerczewskiego., ul. Pocztowa, ul. Obrońców Ojczyzny, ul. Stanisława Moniuszki również 22-Lipca.
16.03 od godz. 7:30 do 9:00


Długosiodło, ul. Pułaskiego, ul. Bartosza Głowackiego również Dąbrowszczaków., ul. Piaskowa, ul. Strażacka, ul. Jana Kilińskiego również Świerczewskiego., ul. Polna, ul. Adama Mickiewicza oraz Skład materiałów bud.Szkoła - Gimnazjum., ul. 1 Maja, ul. Targowa, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Pocztowa, ul. Obrońców Ojczyzny, ul. Stanisława Moniuszki również 22-Lipca.
16.03 od godz. 7:30 do 9:00


Długosiodło, ul. Słoneczna Oczyszczalnia Ścieków, Wytwórnia Lodów KOLLGRUP ,Zakład Odpadów Śmieci.
16.03 od godz. 9:00 do 13:00


Długosiodło, ul. Polna, ul. Adama Mickiewicza oraz Skład materiałów bud.Szkoła - Gimnazjum., ul. 1 Maja, ul. Targowa, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Pułaskiego, ul. Bartosza Głowackiego również Dąbrowszczaków., ul. Piaskowa, ul. Strażacka, ul. Jana Kilińskiego również Świerczewskiego., ul. Pocztowa, ul. Obrońców Ojczyzny, ul. Stanisława Moniuszki również 22-Lipca.
16.03 od godz. 13:00 do 14:30


Długosiodło, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego nr 19,21,23,25,29,30,34,36,38,42,44,46,56,58,60,7b.n., ul. Spacerowa nr 3,4,5,3b.n., ul. Sosnowa nr 1,5,7,3b.n., ul. Stanisława Moniuszki nr 2,4,5,10,11,12,13,14,15,6b.n., 17., ul. Leśna nr 1,2,3,5,9,15,5b.n.,Szwalnia BA-Star., ul. Królowej Jadwigi nr 48., ul. 4 Września nr 1,2,3., ul. Targowa nr 1,2,3,4,4A,5,6,8,10,12,13,14,20,24,26,28,30,34,38,40,4b.n., ul. Adama Mickiewicza nr 5., ul. 1 Maja nr 15,17.
16.03 od godz. 15:00 do 17:00


Leszczydół-Nowiny, ul. Szkolna nr 52, od nr 55 do nr 92, ZK-1338., ul. Jaśminowa nr 4,12, ZK-3118., ul. Świerkowa od nr 2 do lasu., ul. Błękitna nr 19,25, ZK-1282., ul. Piękna nr 6,7,8,10, ZK-2280,2274., ul. Lazurowa od nr 5 do nr 10., ul. Szkolna od nr 26 do nr 49., ul. Jana Kochanowskiego nr 5,10,18,22,23,2b.n., ZK-2131., ul. Słoneczna nr 3,5,6,8, ZK-2723., ul. Wiosenna nr 1,2, ZK nr 3508.
8.04 od godz. 7:30 do 9:00


Leszczydół-Nowiny, ul. Dębowa ZK nr 11z3350, nr 4, ZK nr 11-2479, 73E1344, ZK1,nr 10, ZK nr 3065,3504., ul. Szlachetna 13 do 42., ul. Sosnowa od nr 1 do nr 4, od nr 7 do nr 17, ZK-11z3068,3090., ul. Środkowa od nr 50 do nr 66, nr 80, ZK nr 3640., ul. Środkowa od nr 1 do nr 48, 49, 50, 51, 52,65 do 78 , ZK nr 3376,1686,3377,2378, 203., Natalin, ul. Wyszkowska 19, 21, Z-3166, 25, 26, 27, 27A, 27B, 28, 29, 30., ul. Szkolna 2, 6, 7, Z-2153., Leśniczówka(Gajówka w lesie)., ul. Polna 3, 4, 5, 6, 7,8, 12, 19, 20, 22., Turzyn, Kolonia 195A Auto Servis, 195B Naprawa Resorów., 195, 195B, 195E, Bar u Janka, Telefonia Komórkowa, Naprawa Plandek, ST. BENZOL., Auto Elektryk KACPURA, 196, 197, 202., 196C PAWEX., ul Białostocka 191, 191C.
8.04 od godz. 9:00 do 13:00


Leszczydół-Nowiny, ul. Szkolna nr 52, od nr 55 do nr 92, ZK-1338., ul. Jaśminowa nr 4,12, ZK-3118., ul. Świerkowa od nr 2 do lasu., ul. Błękitna nr 19,25, ZK-1282., ul. Piękna nr 6,7,8,10, ZK-2280,2274., ul. Lazurowa od nr 5 do nr 10., ul. Szkolna od nr 26 do nr 49., ul. Jana Kochanowskiego nr 5,10,18,22,23,2b.n., ZK-2131., ul. Słoneczna nr 3,5,6,8, ZK-2723., ul. Wiosenna nr 1,2, ZK nr 3508.
8.04 od godz. 13:00 do 14:00


powiat miński

Pustelnik, od 14 do 30.
8.03 od godz. 8:00 do 12:00


Pustelnik, nr 1-17.
10.03 od godz. 10:00 do 14:00


Mińsk Mazowiecki, ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego od 45 do 85, ul. Mleczarska od 1 do 12, ul. Wiejska od 3 do 118, ul. gen. Stanisława Maczka od 1 do 50, ul. Chochołowska od 2 do 16
8.03 od godz. 7:00 do 8:00


Mińsk Mazowiecki, ul. Stankowizna 1, 3, od 6 do 21, od 24 do 46 parzyste,, ul. Dźwigowa 1, ul. Stanisława Staszica 2, 4, Gliniak, 64
8.03 od godz. 7:30 do 8:30


Mińsk Mazowiecki, ul. Stankowizna 1, 3, od 6 do 21, od 24 do 46 parzyste,, ul. Dźwigowa 1, ul. Stanisława Staszica 2, 4, Gliniak, 64
8.03 od godz. 12:00 do 13:00


Sulejówek, ul. Dworcowa od Legionów do nr 38A/69, ul. Żeromskiego od Dworcowej do 11 Listopada, ul. 11 Listopada od Żeromskiego do Legionów
9.03 od godz. 8:30 do 16:00


Kałuszyn, ul. Bohaterów Września 1939 r. od 3 do 17, ul. 1-go Maja, ul. ppłk. Stanisława Truszkowskiego 2, ul. Martyrologii od 2 do 4a, zakład betoniarski działka 1890
9.03 od godz. 8:30 do 12:30


Sulejówek, ul. Dworcowa od Legionów do nr 38A/69, ul. Żeromskiego od Dworcowej do 11 Listopada, ul. 11 Listopada od Żeromskiego do Legionów
9.03 od godz. 8:30 do 13:00


Ruda-Pniewnik, od 17 do 22, działka 75
9.03 od godz. 9:00 do 13:00


Kałuszyn, ul. Martyrologii działka 1883,1884, ul. Warszawska 2b
9.03 od godz. 12:30 do 14:30


Wielgolas Brzeziński, ul. Bluszczowa od Bitwy Warszawskiej do nr 6/11, ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. od Macierzanki kier Dębe
10.03 od godz. 9:00 do 13:00


Grębiszew, ul. Wspólna działki 150, 318, 334,od 3 do 87
10.03 od godz. 9:00 do 13:00


Wólka Kobylańska, 18A, działki 52, 54, 55, 59, 76, 84,, ul. Młynarska 2, 4, 7, 9,, ul. Borowikowa działki 54, 55, ul. Pałacowa działka 83, ul. Tartaczna 7,18A, 23, 24, 4, Ruda-Pniewnik, od 9 do 22, działka 211
10.03 od godz. 9:00 do 13:00


Gliniak, 64, Mińsk Mazowiecki, ul. Stankowizna 1, 3, od 6 do 21, od 24 do 46 parzyste, ul. Stanisława Staszica 2, 4, ul. Dźwigowa 1
11.03 od godz. 8:00 do 12:00


Targówka, ul. Majowa od 1 do 16, ul. Dębowa od 1 do 8, ul. Jaworowa 4, działka 49, ul. Wiśniowa od 5 do 16, ul. Wesoła od 2 do 18a, ul. Osiedlowa od 1 do 57c
11.03 od godz. 9:00 do 13:00


Stawek, od 25 do 36, Waliska, 26, 26b, 27,
16.03 od godz. 17:00 do 17:30


Targówka, ul. Bagnista 3, od 6 do 8, 10, 11, 12, 14, 18 oraz działki numer 219, 220, 221,, ul. Kolejowa 32, 56, 60, 68,b,c, 70D, 70B, 82, 88, 96, 98 oraz działki numer 247,254,255, 256, ul, ul. Wąska 2, 3, 7, 4, 11, 19 oraz działki numer 253, 284,, ul. Księżycowa od 2 do 12 oraz działki numer 235,, ul. Sosnowa 2, 20, 21, 24
17.03 od godz. 9:00 do 13:00


Wielgolas Duchnowski, ul. Inżynierska od Krajobrazowej do ul. Nad Mienią, ul. Nad Mienią od Inżynierskiej do Krajobrazowej, ul. Historyczna od Krajobrazowej do nr 86, ul. Krajobrazowa od Nad Mienią do Sportowej
18.03 od godz. 9:00 do 13:00


Żukówka, ul. Górna od nr 1 do nr 41 i od nr 2 do nr 36 C, Radonice, 1,1A,2,3,3A
10.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat węgrowski

Stare Lipki, Kol. nr 135A.
8.03 od godz. 8:00 do 12:00


Witanki, od nr 16 do nr 35.
8.03 od godz. 8:30 do 13:30


Stare Lipki, Kol. nr 135-143A.
8.03 od godz. 10:00 do 14:00


Węgrów, ul. Zelce III nr 4,5,6,7,8,9,11., ul. Zelce II nr 1,2, 3,4.
9.03 od godz. 8:00 do 12:00


Węgrów, ul. Zelce III nr 4,5,6,7,8,9,11., ul. Zelce II nr 1,2, 3,4.
9.03 od godz. 11:30 do 14:30


Łochów, Osiedle Węgrowska (wszystkie ulice) oraz osiedle Węgrowska -bis., al. Węgrowska od UG do nr. 113., ul. Mickiewicza, ul. Henryka Sienkiewicza od Al. Pokoju do ul. Sęczyka., al. Pokoju od ul. Sienkiewicza do ul. Kolejowej., ul. Kolejowa, ul. Marii Sadzewicz, ul. Fryderyka Chopina od ul. M. Sadzewicz do ul. Sęczyka, ul. Wolności, ul. Osiedlowa, al. Pokoju od ul. Węgrowskiej do Al.. Łochowskiej., ul. Świerkowa, ul. Targowa
10.03 od godz. 10:00 do 14:00


Morzyczyn-Włóki, nr 60-64.
11.03 od godz. 8:00 do 12:00


Nojszew, od nr 32 do nr 43.
11.03 od godz. 9:00 do 12:00


Wieliczna
11.03 od godz. 9:00 do 13:00


Morzyczyn-Włóki, nr 65-68.
11.03 od godz. 10:00 do 14:00


Wólka Paplińska, od nr. 15 do 73 oraz od nr. 40A do 60A.
12.03 od godz. 11:00 do 15:00


powiat ostrowski

Orło, od 51 do 105.
8.03 od godz. 9:00 do 13:00


Dybki, od 1 do 15., Przyjmy, 68, 71, 74, 75, 79, 80, 82, 83, 84, 85.
9.03 od godz. 9:30 do 13:00


Ostrów Mazowiecka, ul. Pasterska 1,2,3,5,7,15,17,19,27,29,31., ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 1,4., ul. Warszawska 8,10,12,14,16,18,20,22., ul. Macieja Rataja 4,7,8,10,12,14,16,18,20,22, Kościół, Plebania., ul. Wincentego Witosa od 1 do 30.
12.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat sokołowski

Stare Mursy, nr 28-38.
9.03 od godz. 8:00 do 12:00


Stelągi, Kol. nr 30-59.
9.03 od godz. 10:00 do 14:00


Ceranów, nr 144-165.
10.03 od godz. 8:00 do 12:00


Kosierady Wielkie, od nr 10 do nr 34.
12.03 od godz. 8:00 do 11:00


Nieciecz Włościańska, nr 5, 5a,9,32,36,38,40,42 Kosciół, Szkoła.
13.03 od godz. 8:00 do 12:00


powiat otwocki

Augustówka, ul. Kolejowa od numeru 87 do numeru 135, ul. Wrzosowa, ul. Krótka, ul. Olszowa, ul. Młoda
8.03 od godz. 8:30 do 12:30


Augustówka, ul. Kolejowa od numeru 1 do numeru 26,, ul. Gocławska od numeru 1 do numeru 17, ul. Osiecka od numeru 1 do numeru 38
9.03 od godz. 8:30 do 12:30


Otwock, ul. Kubusia Puchatka od Szwoleżerów do Mochnackiego, ul. Aleja Róż
11.03 od godz. 8:00 do 11:30


Otwock, ul. Maurycego Mochnackiego od Syrokomli do Kubusia Puchatka, ul. Władysława Syrokomli od Mochnackiego do Narutowicza
11.03 od godz. 11:30 do 14:00


Pęclin, ul. Wierzbowa od Szkoły do nr. 58, ul. Radosna od 47/Sklep do 58 + 71,73,75, ul. Letniskowa od nr 5 do 21 A
12.03 od godz. 9:00 do 13:00


Zuzanów, Zuzanów numery, 58, 64, 76, 77, 79, oraz ulice, Miętowa, Wesoła, Miła
15.03 od godz. 8:30 do 12:30


Duchnów, ul. Wspólna od Spacerowej do nr 128/153, ul. Wiosenna 1, ul. Nizinna, ul. Łabędzia
15.03 od godz. 9:00 do 12:00


Otwock, ul. Jana III Sobieskiego od nr 14 do Kołłątaja, ul. Wojska Polskiego od Sobieskiego do Zielnej, ul. Zielna od Nr 9 do Nr 17
16.03 od godz. 9:00 do 13:00


Sobienie-Jeziory, ul. Jaworowa, ul. Wiślana, Radwanków Królewski
17.03 od godz. 8:30 do 11:30


Otwock, ul. Stefana Batorego 10, 12, 14, 14a, 16, 16a, 18a 18, 20, 27,22, 22a, 29;, ul. Kołobrzeska 4, 5, 6, 6a, 8, 9, 10, 11, 12, 13;, ul. Wrocławska 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29;, ul. Lubelska 1, 2, 3, 4, 4a, 6, 6a, 10, 12, ul. Bronisława Lachowicza, ul. Stefana Okrzei Okrzei 90, 90b, 92, 94, 96, 97, 98, 101, 102, 103, 104, 104a, 105, 106, 107, 109, 109a, 111, 113, 115, 115a, 117, 119, 112, 114, 114a, 116, 121, 123, 123a, 125, 127, 129
17.03 od godz. 9:00 do 13:00


Glinianka, 67, 71, 75, 77, 78, 87, działka 422,, ul. Polna 24, 26, 34, 35, działka 32,, ul. Gołębia 1, Poręby, od 49 do 53
18.03 od godz. 9:00 do 11:00


Kołbiel, ul. 1 Maja od 11 do 23 nieparzyste,, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego od 1 do 7,, ul. Jana Kilińskiego od 2 do 17a,, ul. Krótka 3, ul. Targowa od 10 do 16 parzyste, 19 oraz działka 761,, ul. Józefa Zamoyskiego od 2 do 8 oraz działka 795
18.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat sochaczewski

Wesoła, ul. Cyrkonii 7 , 7A
10.03 od godz. 9:00 do 13:00


Kromnów, 7,7A,8,10
12.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat piaseczyński

Piaseczno, 114, 118, 181, 185, 191, od 199 do 217 nieparzyste
10.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat warszawski zachodni

Błonie, ul. Nowakowskiego, ul. Mickiewicza, ul. Macieja z Błonia, ul. Mała, ul. Sowińskiego, ul. Legionów, ul. Jaśminowa Osiedle, ul. Kopernika od nr 10 B do nr 23,25, ul. Szopena 2,4,8,10, ul. Okrężna, ul. Śląska 10-16, ul. Brzozowa, ul. Łukasińskiego 2-8, ul. Legionów 13-17, ul. Jagiellońska 8-11, ul. Macieja z Błonia 1-8
8.03 od godz. 9:00 do 13:00


Bieniewice, ul. Dzikiej Róży 8A,1H,1K
9.03 od godz. 9:00 do 13:00


Ożarów Mazowiecki, ul. Strzykulska od ul. Poznańskiej do nr 10
10.03 od godz. 8:00 do 12:00


Łomianki, ul. Fabryczna 2A, 4, 5,12, 6, 7,11, 9, 34, 34A, 32, 34, 30, ul. adm. Krzysztofa Arciszewskiego 7, 5
10.03 od godz. 8:00 do 12:00


Łomianki, ul. Fabryczna 2A, 4, 5, 12, 6, 7, 11, 9, 34, 34A, 32, 34, 30, ul. adm. Krzysztofa Arciszewskiego 7, 5
12.03 od godz. 8:00 do 12:00


powiat pruszkowski

Komorów, ul. Główna 25 A
9.03 od godz. 9:00 do 13:00


Komorów, ul. Harcerska 1,3,7,9,11,14, ul. Warszawska 1,1A,3,5,5A,7,9,11,11A/C,11B,11E,15,17,19,19A,21,21B
9.03 od godz. 9:00 do 13:00


Komorów, ul. Harcerska, Nowa Wieś, ul. Warszawska od nr 1 do nr 21A
9.03 od godz. 9:00 do 13:00


Wolica, ul. Rokicka, ul. Radosna
11.03 od godz. 9:00 do 13:00


Żółwin, ul. Południowa 2 ,2B, ul. Graniczna 4,6, ul. Działkowa 9,9A, 9B, 9C, 9D,11,13,, ul. Sosnowa 36,38,40,, ul. Szyszkowa
15.03 od godz. 9:00 do 13:00


Żółwin, od nr 1 do 12
17.03 od godz. 10:00 do 14:00


powiat legionowski

Łajski, ul. Nowodworska 30, ul. Kościelna 4A-G, 6, 6A, 8, 8A, 10, 10A, 12, 14, 16, 18, 18A, 18B, 20, 24, 24A, 24B, 26, 28, 30, 30C, 30E, 30F, 38, 38A, 44, 46, 47, 49, 51, 53, 54A, 55, ul. Piaskowa, Długa 31, 31A, 31B, 34, 36
9.03 od godz. 8:30 do 12:30


Michałów-Reginów, ul. Kwiatowa 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 22, 23, 12A, 13A, 21A, 21B, 29A, ul. Piękna 1, 2, 3, 4, 6, 9, ul. Sadowa 1, 3, 4, 6, 12, 13A, 3B, 9A, ul. Spacerowa 8, ul. Warszawska 101, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 123, 129, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 109A, 125A, 139A, ul. Wczasowa 2, Wieliszew, ul. Warszawska 14, 15, 20, 145B
11.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat wołomiński

Marki, ul. Papieża Jana Pawła II 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 7, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, ul. Dobra 10, 12, 8, 6, 3, 1, 4, 2, ul. gen. Józefa Sowińskiego 11, 4A, 6, 13, 13A, 6A, 10, 10A, 10F, 10D, 10E, 10G, 10H, 10K, 15, 17, 8, 19, 8B, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 4, 9, 7, 5, 3, 2, 41A, 43A, 43, 10N, 10P, 10J, 10O, 10M, ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 16, 14, 12, 10, 10A, 5, 6, 4, 3, 2, 1, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 9, 11, 11A, 7, 5, 3, ul. Generała Władysława Sikorskiego 6, 6A, 5
9.03 od godz. 9:00 do 13:00


Wołomin, al. Aleja Armii Krajowej 28C, 28B, 30, 32, ul. Sasina 3, 1, 1B, 8, 6, 4, 1A, 10, ul. Kobyłkowska 20B, 20C, 13, SOK, przepompownia ścieków
10.03 od godz. 8:00 do 12:00


Stare Załubice, ul. Aleja Wojciechowskiego, ul. Euzebii, Arciechów, ul. Myszyniec, ul. Wypoczynkowa, ul. Orzechowa, ul. Jaworowa, ul. Mirabelki, ul. Motylkowa, ul. Przystań, ul. Zegrzyńska, ul. Żeglarska, ul. Jemiołuszki, ul. Krokusowa, ul. Serocka, ul. Migdałowa, ul. Słoneczna, ul. Sasanki, ul. Skalista, ul. Brzozowa, ul. Sosnowa, ul. Modrzewiowa, ul. Spacerowa, ul. Pod Dębami
11.03 od godz. 8:00 do 16:00


Stare Załubice, ul. Aleja Wojciechowskiego, ul. Euzebii, Arciechów, ul. Myszyniec, ul. Wypoczynkowa, ul. Orzechowa, ul. Jaworowa, ul. Mirabelki, ul. Motylkowa, ul. Przystań, ul. Zegrzyńska, ul. Żeglarska, ul. Jemiołuszki, ul. Krokusowa, ul. Serocka, ul. Migdałowa, ul. Słoneczna, ul. Sasanki, ul. Skalista, ul. Brzozowa, ul. Sosnowa, ul. Modrzewiowa, ul. Spacerowa, ul. Pod Dębami
12.03 od godz. 8:00 do 10:00


Arciechów, ul. Zegrzyńska od 54C do 10, ul. Jemiołuszki, ul. Krokusowa, ul. Serocka, ul. Migdałowa, ul. Pod Dębami, Spacerowa
12.03 od godz. 8:00 do 16:00


Ząbki, ul. Jana Kochanowskiego 18A/1, 18A/2
12.03 od godz. 10:00 do 14:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Okazje

Menedżer sportowy - zbawienie czy zło konieczne?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie