Gdzie nie będzie prądu w mazowieckim 3.03? Sprawdź planowane wyłączenia prądu oraz awarie

N360
N360
Gdzie nie będzie prądu? Sprawdź w naszym artykule
Gdzie nie będzie prądu? Sprawdź w naszym artykule istockphoto.com/TebNad
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w mazowieckim 3.03? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu 3.03 w mazowieckim. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w mazowieckim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Planowane wyłączenia prądu w mazowieckim

powiat pułtuski

Pułtusk Aleja Tysiąclecia 14
3.03 od godz. 8:00 do 14:00


Gąsiorowo, Kęsy-Pańki, Kęsy-Wypychy
3.03 od godz. 8:30 do 12:30


powiat działdowski

Glinki , Zgliczyn-Glinki
3.03 od godz. 8:15 do 11:15


powiat białobrzeski

Zgliczyn Witowy
3.03 od godz. 8:15 do 12:15


Ducka Wola, 2A-35
9.03 od godz. 8:00 do 10:30


Pietrusin
9.03 od godz. 11:00 do 13:30


Radzanów, od nr 84 do 111;
3.03 od godz. 9:00 do 11:00


Wojciechów, nr 60 i 61;
3.03 od godz. 12:30 do 14:30


Branica, od nr 1 do 50;
4.03 od godz. 12:30 do 14:30


powiat mławski

Szydłowo ulice Mazowiecka, Nowa, Polna, Sportowa, Szkolna
3.03 od godz. 8:00 do 14:00


powiat żuromiński

Dźwierzno
3.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat płoński

Latonice
3.03 od godz. 8:00 do 14:00


powiat żyrardowski

Tomaszew, nr 20 - 25
3.03 od godz. 8:00 do 16:00


Benenard
4.03 od godz. 8:00 do 16:00


Kuklówka Radziejowicka, ul. Szkolna
4.03 od godz. 8:00 do 17:00


powiat grodziski

Nowa Bukówka, ul. Rumiankowa, ul. Skulska, Rumianka, ul. Owocowa
3.03 od godz. 8:00 do 16:00


Henryszew, ul. Górska, ul. Grota Roweckiego, ul. Topolowa, ul. Miodowa
5.03 od godz. 9:00 do 14:00


Grądy, nr 44-50A.
5.03 od godz. 8:00 do 12:00


Grądy, nr 51-53.
5.03 od godz. 10:00 do 14:00


Karolina, ul. Zuzanny Małaszczyckiej 158, 160, 162, Wólka Mińska, ul. Bratnia 3, ul. Cicha 10, 11 działki 41, 42, ul. Koszykowa działka 54, ul. Krótka od 3 do 5, ul. Mazowiecka od 1 do 25, 30, 32, od 37 do 43, 50, 52, 54, od 59 do 66, działka 148, ul. Olszowa 5, ul. Prosta od 3 do 7, 17, 18, ul. Wiosenna, Mińsk Mazowiecki, ul. Zuzanny Małaszczyckiej od 33 do 49 nieparzyste, działki 44, 49
3.03 od godz. 8:00 do 11:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. J. Montwiłła od numeru 5 do 21 i od numeru 2 do 10 b,, ul. Zaścianek
4.03 od godz. 9:00 do 13:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. Cegielniana 7,8,10,, ul. Modrzewiowa, ul. Świerkowa 5,5A
5.03 od godz. 9:00 do 13:00


Milanówek, ul. Tuwima 1,2,3,3 a,b,c,, ul. Brwinowska 48
8.03 od godz. 9:00 do 13:00


Kady, ul. Środkowa, ul. Podwiejska, ul. Na Góry, ul. Starowiejska, ul. Pułkowa, ul. Legionów, ul. Oficerska, ul. Hetmańska
9.03 od godz. 9:00 do 13:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. J. Montwiłła od numeru 5 do 21 i od numeru 2 do 10 B, od ulicy Kłopot do Zaścianka, ul. Zaścianek, ul. Kłopot, ul. L. Waryńskiego, al. Mokronoskich
11.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat miński

Działki, ul. Kalinowa
3.03 od godz. 8:00 do 16:00


Pustelnik, nr 14-30.
3.03 od godz. 8:00 do 12:00


Pustelnik, nr 24-29A.
3.03 od godz. 10:00 do 14:00


Pustelnik, nr 1-17.
10.03 od godz. 10:00 do 14:00


Sulejówek, ul. 3 Maja 73, ul. Miła od Nowej do 3 Maja, ul. Nowa od Miłej do Baryłki, ul. Dąbrowskiego od Szosowej do 3 Maja
3.03 od godz. 9:00 do 13:00


Siennica, ul. Strażacka od 9 do 79B, ul. Wrzosowa działki 58, 60, ul. Ogrodowa działka 1, ul. Kwiatowa 1
3.03 od godz. 11:30 do 14:30


Pogorzel, ul. Mińska 2a, 82, działka 236, 805, Wojciechówka, Dąbrowa, Zalesie, od 33 do 35, działka 161, Kośminy, Podgórzno, Lasomin, Borówek, Głupianka, 1, Nowodwór, Gągolina, Siennica, ul. Ogrodowa od 15 do 31, ul. Starowiejska 2a, 6, ul. Dłużewskich 2, 4, od 12, do 45, działka 235, 198, 221, ul. Piaski od 1 do 47, działka 231, 311, ul. Czarnockiego od 1 do 24, ul. Dworkowa od 1 do 25, działka 122
5.03 od godz. 8:30 do 9:30


Mrozy, ul. Pokoju 85, 113, 117, od 119 do 124, 12, 137, 139, 131, 149, 151, 157a, 157b, 159, ul. Sosnowa 8, 10, 14, 16, 18, 23, 25, 28, 29
5.03 od godz. 12:00 do 14:00


Pogorzel, ul. Mińska 2a, 82, działka 236, 805, Wojciechówka, Dąbrowa, Zalesie, od 33 do 35, działka 161, Kośminy, Podgórzno, Lasomin, Borówek, Głupianka, 1, Nowodwór, Gągolina, Siennica, ul. Ogrodowa od 15 do 31, ul. Starowiejska 2a, 6, ul. Dłużewskich 2, 4, od 12, do 45, działka 235, 198, 221, ul. Piaski od 1 do 47, działka 231, 311, ul. Czarnockiego od 1 do 24, ul. Dworkowa od 1 do 25, działka 122
5.03 od godz. 16:00 do 17:30


Mińsk Mazowiecki, ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego od 45 do 85, ul. Mleczarska od 1 do 12, ul. Wiejska od 3 do 118, ul. gen. Stanisława Maczka od 1 do 50, ul. Chochołowska od 2 do 16
8.03 od godz. 7:00 do 8:00


Mińsk Mazowiecki, ul. Stankowizna 1, 3, od 6 do 21, od 24 do 46 parzyste,, ul. Dźwigowa 1, ul. Stanisława Staszica 2, 4, Gliniak, 64
8.03 od godz. 7:30 do 8:30


Mińsk Mazowiecki, ul. Stankowizna 1, 3, od 6 do 21, od 24 do 46 parzyste,, ul. Dźwigowa 1, ul. Stanisława Staszica 2, 4, Gliniak, 64
8.03 od godz. 12:00 do 13:00


Sulejówek, ul. Dworcowa od Legionów do nr 38A/69, ul. Żeromskiego od Dworcowej do 11 Listopada, ul. 11 Listopada od Żeromskiego do Legionów
9.03 od godz. 8:30 do 16:00


Kałuszyn, ul. Bohaterów Września 1939 r. od 3 do 17, ul. 1-go Maja, ul. ppłk. Stanisława Truszkowskiego 2, ul. Martyrologii od 2 do 4a, zakład betoniarski działka 1890
9.03 od godz. 8:30 do 12:30


Sulejówek, ul. Dworcowa od Legionów do nr 38A/69, ul. Żeromskiego od Dworcowej do 11 Listopada, ul. 11 Listopada od Żeromskiego do Legionów
9.03 od godz. 8:30 do 13:00


Ruda-Pniewnik, od 17 do 22, działka 75
9.03 od godz. 9:00 do 13:00


Kałuszyn, ul. Martyrologii działka 1883,1884, ul. Warszawska 2b
9.03 od godz. 12:30 do 14:30


Wielgolas Brzeziński, ul. Bluszczowa od Bitwy Warszawskiej do nr 6/11, ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. od Macierzanki kier Dębe
10.03 od godz. 9:00 do 13:00


Grębiszew, ul. Wspólna działki 150, 318, 334,od 3 do 87
10.03 od godz. 9:00 do 13:00


Wólka Kobylańska, 18A, działki 52, 54, 55, 59, 76, 84,, ul. Młynarska 2, 4, 7, 9,, ul. Borowikowa działki 54, 55, ul. Pałacowa działka 83, ul. Tartaczna 7,18A, 23, 24, 4, Ruda-Pniewnik, od 9 do 22, działka 211
10.03 od godz. 9:00 do 13:00


Mińsk Mazowiecki, ul. Stanisława Staszica 2, 4, ul. Dźwigowa 1, ul. Stankowizna 1, 3, od 6 do 21, od 24 do 46 parzyste, Gliniak, 64
11.03 od godz. 8:00 do 16:00


Targówka, ul. Majowa od 1 do 16, ul. Dębowa od 1 do 8, ul. Jaworowa 4, działka 49, ul. Wiśniowa od 5 do 16, ul. Wesoła od 2 do 18a, ul. Osiedlowa od 1 do 57c
11.03 od godz. 9:00 do 13:00


Żukówka, ul. Górna od nr 1 do nr 41 i od nr 2 do nr 36 C, Radonice, 1,1A,2,3,3A
10.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat grójecki

Franciszków, nr 1 - 13
5.03 od godz. 8:00 do 16:00


Lesznowola, ul. Cicha, ul. Grójecka, ul. Kolejowa, ul. Krótka, ul. Piaseczyńska, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Szkolna, ul. Zacisze, Mirowice, ul. Piaseczyńska, ul. Polna, ul. Prażmowska, ul. Różana, ul. Sarenki, ul. Słoneczna, ul. Smocza, ul. Sosnowa, ul. Wspólna, ul. Brzozowa, ul. Główna, ul. Kawęczyńska, ul. Leśna, ul. Ogrodowa, ul. Parkowa, Chudowola
3.03 od godz. 9:00 do 13:00


Jakubowizna, Chynów, ul. Spacerowa
5.03 od godz. 8:00 do 12:00


Gościeńczyce, Mirowice, ul. Brzozowa
5.03 od godz. 8:00 do 11:00


Dąbrówka Stara
8.03 od godz. 8:30 do 12:30


Golianki
8.03 od godz. 13:00 do 16:30


Skowronki
9.03 od godz. 8:30 do 12:30


Skowronki, Łęczeszyce
9.03 od godz. 13:00 do 16:30


Trzylatków Duży, Trzylatków-Parcela, Ziemięcin, Jadwigów
10.03 od godz. 8:30 do 12:30


Mała Wieś, Skowronki
10.03 od godz. 12:30 do 16:30


Franciszków
4.03 od godz. 8:00 do 14:30


Jakubów, od nr 1 do 21;
4.03 od godz. 9:00 do 11:00


Olszew, nr 17-32.
4.03 od godz. 8:00 do 12:00


Zalesie, od 1 do 32, Nowe Zalesie, od 1 do 6
5.03 od godz. 7:30 do 8:30


Janów, ul. Warszawska 73, 75, 77, 79, 81
5.03 od godz. 8:30 do 10:30


Michałowice, ul. Żytnia od 1 a do 11 i od 4 do 12,, ul. Aleje Jerozolimskie 259 , 259 pawilon G i K , 261 , 262 A,B,C ,264, 266, 266 A, 268, 270, 272,, ul. Jesionowa 2, 2a, 2b, 2c, 8, ul. Rumuńska od 1A do 11 i 4 do 12,, ul. Świerkowa od nr 1 i 2 do nr 9 i 6 ,, Opacz-Kolonia, ul. Stanisława Bodycha 53, 49, ul. Michała Spisaka 1 A PKN ORLEN, ul. Aleje Jerozolimskie 262 EMMA, ul. Jesionowa 2, 2a, 2b, 2c, 8
10.03 od godz. 8:00 do 10:00


Michałowice, ul. Żytnia od 1 a do 11 i od 4 do 12,, ul. Aleje Jerozolimskie 259 , 259 pawilon G i K , 261 , 262 A,B,C ,264, 266, 266 A, 268, 270, 272,, ul. Jesionowa 2, 2a, 2b, 2c, 8, ul. Rumuńska od 1A do 11 i 4 do 12,, ul. Świerkowa od nr 1 i 2 do nr 9 i 6 ,, Opacz-Kolonia, ul. Stanisława Bodycha 53, 49, ul. Michała Spisaka 1 A PKN ORLEN, ul. Aleje Jerozolimskie 262 EMMA, ul. Jesionowa 2, 2a, 2b, 2c, 8
10.03 od godz. 16:00 do 18:00


powiat lipski

Czarnolas, KOLONIA CZARNOLAS nr 19 - 32
3.03 od godz. 8:00 do 11:00


Ranachów B, od 27 do 39
11.03 od godz. 8:00 do 15:00


Ranachów B, 40 do 42, Pcin, od 42 do 71
12.03 od godz. 8:00 do 15:00


powiat gostyniński

Andrzejów, ANDRZEJOW nr 1 - 6, Gniazdków, GNIAZDKÓW nr 8 - 8A
4.03 od godz. 8:00 do 14:00


powiat kozienicki

Miejska Dąbrowa, 18-37
8.03 od godz. 8:00 do 10:30


Studnie, 15-27
8.03 od godz. 11:00 do 13:30


Występ, od 1 do 19,48,50,59,63,65,67,71
9.03 od godz. 9:00 do 13:00


Występ, od 1 do 19, 63,65,67,71
10.03 od godz. 8:30 do 12:30


Występ, leśniczówka
11.03 od godz. 8:30 do 12:30


powiat garwoliński

Lucin, od 1A do 53
9.03 od godz. 8:00 do 11:00


Górki, Malików;
3.03 od godz. 9:00 do 11:00


Trąbki, Grodzisko
4.03 od godz. 12:30 do 14:30


Gózd, nr 69A oraz odbiorca zasilony z ZK nr 08z05343 dz. nr 33/13
5.03 od godz. 10:00 do 12:00


Czarnów, ul. Piaskowa nr 7,7D,9,13,15B,16A,17A,17B,17,18,19A,21,22, 16b.n., ul. Długa od nr 2 do nr 7, nr 9,11,12,14,16,18,22,23,24,26,28,32, 4b.n., nr 6,16,23,24,32,37, 18b.n.
11.03 od godz. 8:30 do 11:30


Samorządki, od numeru 1 do numeru 22.
3.03 od godz. 10:00 do 14:00


Samorządki, od numeru 1 do numeru 15
3.03 od godz. 10:00 do 14:00


Gościewicz, od numeru 1 do numeru 22
4.03 od godz. 8:30 do 12:30


Sulbiny, ul. Wspólna od numeru 1 do numeru 45, ul. Lipowa numery 3, 5, 6, 9, 11, 14, 16, 17, ul. Jasna numery 24, 26, ul. Warszawska numery 2, 4, 10, 12, 16, 18, 20, 34
5.03 od godz. 8:30 do 12:30


Jagodne, Od numeru 79 A do numeru 114., Nowy Puznów, Stary Puznów, od numeru 42 do numeru 66
8.03 od godz. 8:00 do 11:00


Rudnik, od numeru 1 do 8 oraz od numeru 32 do numeru 47
8.03 od godz. 8:30 do 12:30


Gózdek, od numeru 18 o numeru 57
8.03 od godz. 10:00 do 14:00


Żwirówka, ul. Mostowa od 88 do 96
9.03 od godz. 9:00 do 13:00


Oziemkówka, Poręby
10.03 od godz. 8:30 do 12:30


Kruszyna
11.03 od godz. 8:30 do 12:30


Sulbiny, ul. Drukarska
13.03 od godz. 8:00 do 10:00


powiat zwoleński

Tczów, od 11 do 27A, Podzakrzówek, 2c 3d od 71A do 76
9.03 od godz. 11:00 do 15:00


powiat radomski

Czarna Kolonia, 30-50
10.03 od godz. 8:00 do 12:00


Jedlińsk, ul. Polna
3.03 od godz. 12:30 do 14:30


Jeziorno
4.03 od godz. 9:00 do 11:00


Suliszka, Podsuliszka, Modrzejowice, Bujak, nr. 43
4.03 od godz. 9:00 do 14:00


Garno
5.03 od godz. 8:00 do 14:30


Młodocin Mniejszy, od nr 1 do 47; Szkoła;
6.03 od godz. 12:30 do 14:30


Radom

Radom, ul. Średnia od nr 3 do 27 i od nr 6 do 30;, ul. Żurawia nr 3;
3.03 od godz. 8:00 do 14:30


Radom, ul. Zagonowa od nr 2 do 28 i od dz. 71/3 do nr 49;, ul. Tygodniowa od nr 5 do 11 i 4; 8D; 10; dz. 91/12;
3.03 od godz. 8:30 do 13:30


Radom, ul. Ofiar Firleja ZKP Cmentarz ul. Ofiar Firleja 45a dz.50;
3.03 od godz. 9:30 do 11:30


Radom, ul. Kazimierza Promyka od nr 1 do 15 i nr 16; 18;, ul. Żurawia 16; i od nr 5 do 17;
4.03 od godz. 8:00 do 14:30


Radom, ul. Kielecka nr 90 i 96;
5.03 od godz. 8:00 do 11:30


powiat legionowski

Wierzbica, ul. Partyzantów nr 1-27, 29, 31, 33(31A);, pl. Jana Pawła II nr 1 i 3;
4.03 od godz. 8:00 do 14:30


Jabłonna, ul. Brzozowa 33, 33A
3.03 od godz. 9:00 do 13:00


Łajski, ul. Nowodworska 30, ul. Kościelna 4A-G, 6, 6A, 8, 8A, 10, 10A, 12, 14, 16, 18, 18A, 18B, 20, 24, 24A, 24B, 26, 28, 30, 30C, 30E, 30F, 38, 38A, 44, 46, 47, 49, 51, 53, 54A, 55, ul. Piaskowa, Długa 31, 31A, 31B, 34, 36
9.03 od godz. 8:30 do 12:30


Ostrołęka

Ostrołęka, ul. gen. Zygmunta Padlewskiego 64, ul. Gościniec Mazurski 10, 12, 13, 14, 16
3.03 od godz. 8:00 do 10:00


powiat ostrołęcki

Stepna-Michałki, od 2 do 11
3.03 od godz. 8:00 do 12:00


Jazgarka, 46 do 54
3.03 od godz. 8:30 do 12:30


Rzekuń, ul. Wiolinowa, ul. Kawaleryjska 10, 16, 26, 28, 31,27, ul. Leśna
4.03 od godz. 8:30 do 12:30


Wach, 78 do 81
4.03 od godz. 10:00 do 14:00


Witowy Most, od 11 do 24
5.03 od godz. 9:00 do 13:00


Obierwia, 94B, 95, 96, 97
8.03 od godz. 8:30 do 10:30


Dudy Puszczańskie, od 1 do 45
8.03 od godz. 9:00 do 13:00


Obierwia, 94A, 94, 93, 92A, 92, 91C
8.03 od godz. 10:00 do 12:30


Łodziska, od 14 do 19
9.03 od godz. 8:00 do 11:00


Dzbądzek
9.03 od godz. 8:30 do 12:30


Łodziska, od 8 do 13
9.03 od godz. 11:00 do 14:30


Żebry-Ostrowy, od 1 do 11
10.03 od godz. 8:00 do 10:00


Durlasy, od 1 do 11K
10.03 od godz. 8:30 do 11:30


Dzbądzek
10.03 od godz. 8:30 do 12:30


Jastrząbka, od 1 do 15
11.03 od godz. 8:30 do 12:30


Olszewo-Borki, 60, 60A, 61, 62, 62A, 63, 63A, 63C, 64, 64C
12.03 od godz. 8:30 do 12:30


Seroczyn, ul. Siedlecka od nr 24 do nr 71 ZK nr 06z0983, 06z10611, 06z07870, ul. Słoneczna 8, 06z05508, 06z08877, 06z08878
3.03 od godz. 11:30 do 13:30


powiat makowski

Dyszobaba
3.03 od godz. 8:30 do 12:30


Glącka
11.03 od godz. 8:30 do 12:30


Glącka
11.03 od godz. 11:30 do 14:30


Sitno, 2,2a,1a,6a,5,6,7,8,9,10,11,bn,13,14,11a,bn,,bn,bn., 1,bn,bn,bn,bn,bn41,bn,bn,39,39a,bn38,39b., bn,47b,bn48,bn47,46,bn,45,40,40a41,42,bn.
4.03 od godz. 9:00 do 13:00


Kalinowiec, od nr. 9 do 23 oraz od nr. 30 do 68.
12.03 od godz. 7:30 do 10:30


powiat ciechanowski

Ciemniewo
8.03 od godz. 8:30 do 12:30


Janówek, 38, 39, 44, 45, 46, 49, 50, 51, 52, oraz działki 185, 209, 231, Jaworek, d 1 do 48 oraz działki numer 164, 384, 394, 417, 420, Cierpięta, od 10 do 31, od 35a do 39a oraz działki 319, 323, Kazimierzów, od 1 do 16
12.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat przasnyski

Krzynowłoga Wielka
9.03 od godz. 8:00 do 12:00


Toki, nr od 13 do nr 32 + ZK nr 06z05716, 06z04883
3.03 od godz. 8:30 do 10:30


powiat siedlecki

Pruszyn-Pieńki, ul. Lipowa 36, 38, ul. Siedlecka 130, 132, 134, 136, 138, 159,+ZK nr 06z07438
3.03 od godz. 9:00 do 13:00


Kotuń, ul. Gorzkowskiego od nr 1 do 26, ul. Weterynaryjna od nr 2 -28
4.03 od godz. 9:00 do 15:00


Żelków-Kolonia, ul. Akacjowa 50, 60, 66, ul. Wiśniowa 33, 33A
4.03 od godz. 9:00 do 13:00


Kotuń, ul. Poprzeczna 1, 2, 3, ul. Weterynaryjna 4A, 14, (Firma Derland, Stolarnia), ul. Kolejowa od nr 3 do nr 57 w tym CARLOS, Baza GS, Arhelan, ul. Słoneczna od nr 1 do nr 18, ul. Piaskowa od nr 1 do nr 5, ul. Leśna od nr 1 do nr 11
4.03 od godz. 10:00 do 14:00


Golice, ul. Siedlecka 123a, nr ZK 06z10711
5.03 od godz. 11:00 do 15:00


Kołodziąż, nr 2A-22.
12.03 od godz. 8:00 do 12:00


Lucynów, Mały ul Warszawska 1.
12.03 od godz. 9:00 do 13:00


Kołodziąż, nr 23-61.
12.03 od godz. 10:00 do 14:00


Siedlce

Siedlce, ul. Topolowa 54 i od nr 103 do nr 169, ul. Kasztanowa 56, 58, 60, 61, 62, 64, ul. Modrzewiowa od nr 52 do nr 93+ ZK 06z08202, ZK 354, ul. Jaworowa 3, 5, 9, 17, 19, 25, ZK nr 61E4663
5.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat sokołowski

Księżopole-Komory
3.03 od godz. 8:00 do 10:00


Kosów Lacki, ul. Nurska nr 1-50.
4.03 od godz. 10:00 do 14:00


Szkopy
5.03 od godz. 8:30 do 12:30


Szkopy, nr 2,4.
5.03 od godz. 11:30 do 14:30


Stare Mursy, nr 28-38.
9.03 od godz. 8:00 do 12:00


Stelągi, Kol. nr 30-59.
9.03 od godz. 10:00 do 14:00


Ceranów, nr 144-165.
10.03 od godz. 8:00 do 12:00


powiat ostrowski

Kańkowo, Hurtownia Paliw, Dom Weselny.
3.03 od godz. 8:00 do 10:00


Daniłowo-Parcele
3.03 od godz. 9:00 do 13:00


Dybki
3.03 od godz. 9:00 do 12:00


Małkinia Górna, BDART.
3.03 od godz. 10:00 do 11:00


Małkinia Górna, BDART.
4.03 od godz. 13:00 do 15:00


Orło, od 51 do 105.
8.03 od godz. 9:00 do 13:00


Dybki, od 1 do 15., Przyjmy, 68, 71, 74, 75, 79, 80, 82, 83, 84, 85.
9.03 od godz. 8:30 do 15:00


powiat węgrowski

Śnice, od nr 31 do nr 36A., Księżopole-Komory, nr 13.
3.03 od godz. 9:30 do 13:30


Stare Lipki, Kol. nr 135A.
8.03 od godz. 8:00 do 12:00


Witanki, od nr 16 do nr 35.
8.03 od godz. 8:30 do 13:30


Stare Lipki, Kol. nr 135-143A.
8.03 od godz. 10:00 do 14:00


Węgrów, ul. Zelce III nr 4,5,6,7,8,9,11., ul. Zelce II nr 1,2, 3,4.
9.03 od godz. 8:00 do 12:00


Węgrów, ul. Zelce III nr 4,5,6,7,8,9,11., ul. Zelce II nr 1,2, 3,4.
9.03 od godz. 11:30 do 14:30


Łochów, Osiedle Węgrowska (wszystkie ulice) oraz osiedle Węgrowska -bis., al. Węgrowska od UG do nr. 113., ul. Mickiewicza, ul. Henryka Sienkiewicza od Al. Pokoju do ul. Sęczyka., al. Pokoju od ul. Sienkiewicza do ul. Kolejowej., ul. Kolejowa, ul. Marii Sadzewicz, ul. Fryderyka Chopina od ul. M. Sadzewicz do ul. Sęczyka, ul. Wolności, ul. Osiedlowa, al. Pokoju od ul. Węgrowskiej do Al.. Łochowskiej., ul. Świerkowa, ul. Targowa
10.03 od godz. 10:00 do 14:00


Morzyczyn-Włóki, nr 60-64.
11.03 od godz. 8:00 do 12:00


Wieliczna
11.03 od godz. 9:00 do 13:00


Morzyczyn-Włóki, nr 65-68.
11.03 od godz. 10:00 do 14:00


Wólka Paplińska, od nr. 15 do 73 oraz od nr. 40A do 60A.
12.03 od godz. 11:00 do 15:00


Grębków, ul. Północna 19, 20, 22, 24, 25, 29, ul. Wspólna od 5 do 22
5.03 od godz. 11:30 do 14:00


powiat wyszkowski

Udrzyn, 3, 4, 5, od 21 do 95, piekarnia.
4.03 od godz. 9:00 do 11:00


Udrzyn, 1 do 25.
4.03 od godz. 11:30 do 13:30


Udrzyn, ul. Leśna od 5 do 34.
5.03 od godz. 9:00 do 13:00


Długosiodło, ul. Słoneczna Oczyszczalnia Ścieków, Wytwórnia Lodów KOLLGRUP ,Zakład Odpadów Śmieci.
8.03 od godz. 7:00 do 8:00


Długosiodło, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego nr 19,21,23,25,29,30,34,36,38,42,44,46,56,58,60,7b.n., ul. Spacerowa nr 3,4,5,3b.n., ul. Sosnowa nr 1,5,7,3b.n., ul. Stanisława Moniuszki nr 2,4,5,10,11,12,13,14,15,6b.n., 17., ul. Leśna nr 1,2,3,5,9,15,5b.n.,Szwalnia BA-Star., ul. Królowej Jadwigi nr 48., ul. 4 Września nr 1,2,3., ul. Targowa nr 1,2,3,4,4A,5,6,8,10,12,13,14,20,24,26,28,30,34,38,40,4b.n., ul. Adama Mickiewicza nr 5., ul. 1 Maja nr 15,17.
8.03 od godz. 7:00 do 8:00


Długosiodło, ul. Polna, ul. Adama Mickiewicza oraz Skład materiałów bud.Szkoła - Gimnazjum., ul. 1 Maja, ul. Targowa, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Pułaskiego, ul. Bartosza Głowackiego również Dąbrowszczaków., ul. Piaskowa, ul. Strażacka, ul. Jana Kilińskiego również Świerczewskiego., ul. Pocztowa, ul. Obrońców Ojczyzny, ul. Stanisława Moniuszki również 22-Lipca.
8.03 od godz. 8:00 do 9:00


Udrzyn, od 112 do 120, ul. Oliwkowa.
8.03 od godz. 9:00 do 13:00


Długosiodło, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego nr 19,21,23,25,29,30,34,36,38,42,44,46,56,58,60,7b.n., ul. Spacerowa nr 3,4,5,3b.n., ul. Sosnowa nr 1,5,7,3b.n., ul. Stanisława Moniuszki nr 2,4,5,10,11,12,13,14,15,6b.n., 17., ul. Leśna nr 1,2,3,5,9,15,5b.n.,Szwalnia BA-Star., ul. Królowej Jadwigi nr 48., ul. 4 Września nr 1,2,3., ul. Targowa nr 1,2,3,4,4A,5,6,8,10,12,13,14,20,24,26,28,30,34,38,40,4b.n., ul. Adama Mickiewicza nr 5., ul. 1 Maja nr 15,17.
8.03 od godz. 15:00 do 17:00


Długosiodło, ul. Słoneczna Oczyszczalnia Ścieków, Wytwórnia Lodów KOLLGRUP ,Zakład Odpadów Śmieci.
8.03 od godz. 15:00 do 17:00


Długosiodło, ul. Polna, ul. Adama Mickiewicza oraz Skład materiałów bud.Szkoła - Gimnazjum., ul. 1 Maja, ul. Targowa, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Pułaskiego, ul. Bartosza Głowackiego również Dąbrowszczaków., ul. Piaskowa, ul. Strażacka, ul. Jana Kilińskiego również Świerczewskiego., ul. Pocztowa, ul. Obrońców Ojczyzny, ul. Stanisława Moniuszki również 22-Lipca.
8.03 od godz. 16:00 do 18:00


Leszczydół-Nowiny, ul. Szkolna nr 52, od nr 55 do nr 92, ZK-1338., ul. Jaśminowa nr 4,12, ZK-3118., ul. Świerkowa od nr 2 do lasu., ul. Błękitna nr 19,25, ZK-1282., ul. Piękna nr 6,7,8,10, ZK-2280,2274., ul. Lazurowa od nr 5 do nr 10., ul. Szkolna od nr 26 do nr 49., ul. Jana Kochanowskiego nr 5,10,18,22,23,2b.n., ZK-2131., ul. Słoneczna nr 3,5,6,8, ZK-2723., ul. Wiosenna nr 1,2, ZK nr 3508.
8.04 od godz. 7:30 do 9:00


Leszczydół-Nowiny, ul. Dębowa ZK nr 11z3350, nr 4, ZK nr 11-2479, 73E1344, ZK1,nr 10, ZK nr 3065,3504., ul. Szlachetna 13 do 42., ul. Sosnowa od nr 1 do nr 4, od nr 7 do nr 17, ZK-11z3068,3090., ul. Środkowa od nr 50 do nr 66, nr 80, ZK nr 3640., ul. Środkowa od nr 1 do nr 48, 49, 50, 51, 52,65 do 78 , ZK nr 3376,1686,3377,2378, 203., Natalin, ul. Wyszkowska 19, 21, Z-3166, 25, 26, 27, 27A, 27B, 28, 29, 30., ul. Szkolna 2, 6, 7, Z-2153., Leśniczówka(Gajówka w lesie)., ul. Polna 3, 4, 5, 6, 7,8, 12, 19, 20, 22., Turzyn, Kolonia 195A Auto Servis, 195B Naprawa Resorów., 195, 195B, 195E, Bar u Janka, Telefonia Komórkowa, Naprawa Plandek, ST. BENZOL., Auto Elektryk KACPURA, 196, 197, 202., 196C PAWEX., ul Białostocka 191, 191C.
8.04 od godz. 9:00 do 13:00


Leszczydół-Nowiny, ul. Szkolna nr 52, od nr 55 do nr 92, ZK-1338., ul. Jaśminowa nr 4,12, ZK-3118., ul. Świerkowa od nr 2 do lasu., ul. Błękitna nr 19,25, ZK-1282., ul. Piękna nr 6,7,8,10, ZK-2280,2274., ul. Lazurowa od nr 5 do nr 10., ul. Szkolna od nr 26 do nr 49., ul. Jana Kochanowskiego nr 5,10,18,22,23,2b.n., ZK-2131., ul. Słoneczna nr 3,5,6,8, ZK-2723., ul. Wiosenna nr 1,2, ZK nr 3508.
8.04 od godz. 13:00 do 14:00


powiat sochaczewski

Wesoła, ul. Wspólna od 16/16 A do 22 B + od 1 do 5, ul. Błękitna
3.03 od godz. 9:00 do 13:00


Wesoła, ul. Zachodu Słońca 2 , 6
4.03 od godz. 9:00 do 13:00


Wesoła, ul. Cyrkonii 7 , 7A
10.03 od godz. 9:00 do 13:00


Kromnów, 7,7A,8,10
12.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat otwocki

Otwock, ul. Stefana Żeromskiego od 73 A do 117 G, ul. Grunwaldzka od 96 do 96 T + 136
4.03 od godz. 9:00 do 13:00


Stare Kościeliska, od numeru 1 do numeru 14
4.03 od godz. 10:00 do 14:00


Otwock, ul. Michała Wołodyjowskiego, ul. ks. Stanisława Brzóski, ul. Żwirki i Wigury, ul. Majowa od Bilewiczówny do Wołodyjowskiego, ul. Stefana Czarnieckiego od Majowej do Baśniowej, ul. Tolińska od Zielonej do Baśniowej, ul. Baśniowa, ul. Teklińska, ul. Zielona, ul. Jana Onufrego Zagłoby 8/10
5.03 od godz. 9:00 do 13:00


Augustówka, ul. Kolejowa od numeru 87 do numeru 135, ul. Wrzosowa, ul. Krótka, ul. Olszowa, ul. Młoda
8.03 od godz. 8:30 do 12:30


Augustówka, ul. Kolejowa od numeru 1 do numeru 26,, ul. Gocławska od numeru 1 do numeru 17, ul. Osiecka od numeru 1 do numeru 38
9.03 od godz. 8:30 do 12:30


Otwock, ul. Kubusia Puchatka od Szwoleżerów do Mochnackiego, ul. Aleja Róż
11.03 od godz. 8:00 do 11:30


Otwock, ul. Maurycego Mochnackiego od Syrokomli do Kubusia Puchatka, ul. Władysława Syrokomli od Mochnackiego do Narutowicza
11.03 od godz. 11:30 do 14:00


Pęclin, ul. Wierzbowa od Szkoły do nr. 58, ul. Radosna od 47/Sklep do 58 + 71,73,75, ul. Letniskowa od nr 5 do 21 A
12.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat wołomiński

Krawcowizna, od 39 do 44, 54, od 63 do 85, Grabszczyzna, 28
4.03 od godz. 9:00 do 13:00


Marki, ul. Maksymiliana Małachowskiego 4, 10, 10A, 12
3.03 od godz. 9:00 do 13:00


Radzymin, ul. Zwycięska od Narutowicza do Dybowa Starego, ul. Husarska, ul. Jana Kilińskiego 21, ul. Ignacego Daszyńskiego od Żeromskiego do Batorego, ul. Stefana Żeromskiego, pl. Wolności 19, ul. Konstytucji 3 Maja numer 7, oraz od Narutowicza do pl. Wolności, ul. mjr. Stefana Waltera od Zwycięskiej do Pogonowskiego, ul. Wąska, pl. Gabriela Narutowicza, ul. Ogrodowa numery 2 i 6B, ul. Wiśniowa 3, ul. Czereśniowa, ul. Piotra Skargi, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego od Wyszkowskiej do Dybowa Starego, ul. Cicha, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej od torów PKP do Zawad, ul. Juliusza Kossaka 28, ul. Mokra, ul. Leśna, ul. Miłosna, Emilianów, ul. Objazdowa, ul. Wesoła, Stary Dybów, ul. Napoleońska, ul. Myśliwska, ul. Szwoleżerów
5.03 od godz. 9:00 do 13:00


Marki, ul. Papieża Jana Pawła II 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 7, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, ul. Dobra 10, 12, 8, 6, 3, 1, 4, 2, ul. gen. Józefa Sowińskiego 11, 4A, 6, 13, 13A, 6A, 10, 10A, 10F, 10D, 10E, 10G, 10H, 10K, 15, 17, 8, 19, 8B, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 4, 9, 7, 5, 3, 2, 41A, 43A, 43, 10N, 10P, 10J, 10O, 10M, ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 16, 14, 12, 10, 10A, 5, 6, 4, 3, 2, 1, ul. ks. Jerzego Popiełuszki 9, 11, 11A, 7, 5, 3, ul. Generała Władysława Sikorskiego 6, 6A, 5
9.03 od godz. 9:00 do 13:00


Wołomin, al. Aleja Armii Krajowej 28C, 28B, 30, 32, ul. Sasina 3, 1, 1B, 8, 6, 4, 1A, 10, ul. Kobyłkowska 20B, 20C, 13, SOK, przepompownia ścieków
10.03 od godz. 8:00 do 12:00


Stare Załubice, ul. Aleja Wojciechowskiego, ul. Euzebii, Arciechów, ul. Myszyniec, ul. Wypoczynkowa, ul. Orzechowa, ul. Jaworowa, ul. Mirabelki, ul. Motylkowa, ul. Przystań, ul. Zegrzyńska, ul. Żeglarska, ul. Jemiołuszki, ul. Krokusowa, ul. Serocka, ul. Migdałowa, ul. Słoneczna, ul. Sasanki, ul. Skalista, ul. Brzozowa, ul. Sosnowa, ul. Modrzewiowa, ul. Spacerowa, ul. Pod Dębami
11.03 od godz. 8:00 do 16:00


Stare Załubice, ul. Aleja Wojciechowskiego, ul. Euzebii, Arciechów, ul. Myszyniec, ul. Wypoczynkowa, ul. Orzechowa, ul. Jaworowa, ul. Mirabelki, ul. Motylkowa, ul. Przystań, ul. Zegrzyńska, ul. Żeglarska, ul. Jemiołuszki, ul. Krokusowa, ul. Serocka, ul. Migdałowa, ul. Słoneczna, ul. Sasanki, ul. Skalista, ul. Brzozowa, ul. Sosnowa, ul. Modrzewiowa, ul. Spacerowa, ul. Pod Dębami
12.03 od godz. 8:00 do 10:00


Arciechów, ul. Zegrzyńska od 54C do 10, ul. Jemiołuszki, ul. Krokusowa, ul. Serocka, ul. Migdałowa, ul. Pod Dębami, Spacerowa
12.03 od godz. 8:00 do 16:00


Ząbki, ul. Jana Kochanowskiego 18A/1, 18A/2
12.03 od godz. 10:00 do 14:00


powiat piaseczyński

Piaseczno, 114, 118, 181, 185, 191, od 199 do 217 nieparzyste
10.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat pruszkowski

Żółwin, ul. Nadarzyńska 87C, 87D,89,116,124,126,130,132,134,136,144,146,146C,148B, ul. Młochowska 86B
3.03 od godz. 9:00 do 13:00


Żółwin, ul. Nadarzyńska 55,59,61,63,63A,63B,65,67,69,71,75,77,79,80,81,84,85,86,88,88A,92,96,98,100,102,106,108,110,112,112A114A, ul. Słoneczna 1,3,4,6,8, ul. Mokra 5,6,11,18, ul. Niecała 15,15A,17,19,, ul. Łąkowa 40A,42,42A,42B,
4.03 od godz. 9:00 do 13:00


Pruszków, ul. Rusałki, ul. Świtezianki, ul. Przedszkolna
5.03 od godz. 9:00 do 10:00


Komorów, ul. Główna 25 A
9.03 od godz. 9:00 do 13:00


Komorów, ul. Harcerska 1,3,7,9,11,14, ul. Warszawska 1,1A,3,5,5A,7,9,11,11A/C,11B,11E,15,17,19,19A,21,21B
9.03 od godz. 9:00 do 13:00


Komorów, ul. Harcerska, Nowa Wieś, ul. Warszawska od nr 1 do nr 21A
9.03 od godz. 9:00 do 13:00


Wolica, ul. Rokicka, ul. Radosna
11.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat warszawski zachodni

Klaudyn, ul. Witolda Lutosławskiego 31 D
5.03 od godz. 9:00 do 13:00


Błonie, ul. Nowakowskiego, ul. Mickiewicza, ul. Macieja z Błonia, ul. Mała, ul. Sowińskiego, ul. Legionów, ul. Jaśminowa Osiedle, ul. Kopernika od nr 10 B do nr 23,25, ul. Szopena 2,4,8,10, ul. Okrężna, ul. Śląska 10-16, ul. Brzozowa, ul. Łukasińskiego 2-8, ul. Legionów 13-17, ul. Jagiellońska 8-11, ul. Macieja z Błonia 1-8
8.03 od godz. 9:00 do 13:00


Bieniewice, ul. Dzikiej Róży 8A,1H,1K
9.03 od godz. 9:00 do 13:00


Ożarów Mazowiecki, ul. Strzykulska od ul. Poznańskiej do nr 10
10.03 od godz. 8:00 do 12:00


Łomianki, ul. Fiołka, ul. Przebiśniega, ul. Sasanki, ul. Zawilca, ul. Francuska, ul. Irysa
3.03 od godz. 9:00 do 13:00


Łomianki Dolne, ul. Ignacego Jana Paderewskiego 67, 69
5.03 od godz. 10:00 do 14:00


powiat płocki

Słupno, ul. Cicha 14, 14A, 15, 15A, 15B, 13A, 12, ul. Klubowa 19, 18, 20, 21, 22, 24, 36B, 36, 15A, 15, 10A, 5, 18A, 16, 13, 11, 9, 10, 9A, 7, ul. Dolna 11, 6, 7, 5, 4, 3, 2, 1, ul. Spacerowa 2C, 2D, ul. Bieszczadzka 5, 6, 3, 4, ul. Śląska 1, al. Aleja Jana Pawła II 16D, 15A, 15B, 15C, ul. Wodna 7, 6, 5, 5B, 5C, 5H, 5D, 4, 3, 2
4.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat nowodworski

Nowy Modlin, 45, 47, 49, 49C
5.03 od godz. 9:00 do 13:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Okazje

Warmia i Mazury jednak bez pomocy?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie