Gdzie nie będzie prądu w mazowieckim 29.11? Sprawdź planowane wyłączenia prądu oraz awarie

Newsroom 360
Newsroom 360
Planowana przerwa w dostawie prądu. Sprawdź, gdzie może zabraknąć prądu
Planowana przerwa w dostawie prądu. Sprawdź, gdzie może zabraknąć prądu istockphoto.com/hxdyl
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w mazowieckim 29.11? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu w ciągu najbliższych dni. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w mazowieckim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (29.11 15:20) nie ma prądu w mazowieckim?

powiat radomski

Wierzchowiny
29.11 od godz. 8:00 do 16:00


Wierzchowiny, odb. zasilani ze st. Wierzchowiny 3
29.11 od godz. 8:00 do 16:00


powiat żuromiński

Siemiątkowo
29.11 od godz. 8:00 do 17:00


powiat siedlecki

Tarkówek, Pliszki, Pniewiski, Łęczycki
29.11 od godz. 9:00 do 15:30


powiat węgrowski

Węgrów, ul. Podlaska nr 2 (Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie)., ul. Podlaska b.n. (Kiosk z kolczykami dla bydła)., ul. Podlaska b.n. (Budynek na targowisku miejskim).
29.11 od godz. 12:00 do 16:00


Planowane wyłączenia prądu w mazowieckim

powiat płocki

Stare Budy, ul. Sygietyńskiego, ul. Chopina nr 10 - 30, ul. Żyrardowska nr 10 - 53
30.11 od godz. 8:00 do 15:00


Drwały
1.12 od godz. 9:00 do 13:00


powiat żyrardowski

Lublinów, ul. Krótka, nr 1 - 11
6.12 od godz. 8:00 do 14:00


Kuklówka Radziejowicka, ul. Leśna
8.12 od godz. 8:00 do 15:00


powiat białobrzeski

Boska Wola, Augustów, Budy Augustowskie, Strzyżyna, Dąbrówki, Boże, Małe Boże, Ducka Wola
30.11 od godz. 8:00 do 11:00


Biała Góra, Krzemień
30.11 od godz. 8:00 do 15:00


Osuchów, od 1 do 17, Miechów-Kolonia, od 55A do 67 Dom Weselny
2.12 od godz. 8:00 do 15:00


Smardzew, Radzanów, Rogolin
30.11 od godz. 8:00 do 15:00


Dąbrówka
2.12 od godz. 8:30 do 12:30


powiat gostyniński

Marianów, od 1 do 40
30.11 od godz. 8:00 do 11:00


Sewerynów, również szkoła., Szamocin, Jugi, Marysin, Trawy
30.11 od godz. 9:00 do 13:00


powiat lipski

Rzeczniów, od 18 do 180 i od 150 do 199
3.12 od godz. 8:00 do 15:00


Dąbrowa
3.12 od godz. 8:00 do 11:00


Radom

Radom, ul. Nowa Wola Gołębiowska
30.11 od godz. 8:00 do 11:00


powiat radomski

Ruda Mała
30.11 od godz. 8:00 do 14:30


Wierzchowiny
30.11 od godz. 8:00 do 15:00


Jedlińsk, ul. Mikołaja Reja nr 5, 7, 9
3.12 od godz. 9:00 do 12:00


Gózd, od nr 1 do 40, Celiny Szlacheckie, od nr 43 do 48, Celiny Włościańskie, od nr 56 do 68
2.12 od godz. 9:30 do 13:30


Choiny, od numeru 2 do numeru 62
9.12 od godz. 8:30 do 12:30


Jabłonna, ul. Poziomkowa, ul. Różowa, ul. Urocza, ul. Zegrzyńska 27, 29, 31, ul. Zielona, ul. Modlińska 107-229 numery nieparzyste; 154-330 numery parzyste, ul. ks. Józefa Abramowicza, ul. Józefa Chełmońskiego, ul. Dębowa 20, ul. Leona Wyczółkowskiego, ul. Juliana Fałata, ul. Ignacego Jana Paderewskiego, ul. Jacka Malczewskiego, ul. Tadeusza Makowskiego, ul. Lawendowa, ul. Instytucka 4, ul. Zacisze, ul. Wenecka, ul. Listopadowa, ul. Cicha, ul. Miła, ul. Jesienna, ul. Polna, ul. Wałowa, ul. Chotomowska 1-9, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 27A, 28, 29, 30, 35, 40, 42, 42A, 46, 51, Legionowo, ul. Listopadowa 2, 4, 6, 8, 10, 10A, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24
30.11 od godz. 9:00 do 12:00


powiat pułtuski

Bartodzieje
30.11 od godz. 9:00 do 16:00


Posada, Duży Las, Potkanna
3.12 od godz. 8:00 do 11:00


Kamionna
2.12 od godz. 8:00 do 11:00


Kamionna
2.12 od godz. 11:30 do 15:00


Kamionna
9.12 od godz. 9:00 do 13:00


powiat ostrołęcki

Borawe, 174, 175, 176, 176A, 178A, 179, 181, 182, 183
30.11 od godz. 8:00 do 12:00


Łęg Przedmiejski, ul. Ostrołęcka 2, 4, 6, 8, ul. Olszynowa, ul. Jabłoniowa
30.11 od godz. 8:00 do 12:00


Tobolice, ul. Piękna
30.11 od godz. 8:00 do 12:00


Łęg Przedmiejski, 8 do 18, ul. Wrzosowa, ul. Grafitowa 17, 19, 21, 23
30.11 od godz. 11:00 do 14:30


Dzbenin, ul. Poprzeczna 2,9
30.11 od godz. 12:00 do 16:00


Gąski, 4 do 8
1.12 od godz. 8:30 do 12:30


Brzeźno
1.12 od godz. 9:00 do 14:00


Gąski, 9 do 17
1.12 od godz. 12:00 do 14:30


Borawe, 154, 156, 157
2.12 od godz. 8:00 do 12:00


Grodzisk Duży, 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 20, Czerwin, ul. Miodowa, ul. Sezamkowa, ul. Piastowska 22 do 29, ul. Długa 8, 9, 10, 10A, Stylągi, 1, 2, 3, 4, 5, Zaorze, 26, 27
2.12 od godz. 8:00 do 10:00


Drężek, 9,34,35,36,37,38
2.12 od godz. 8:00 do 13:00


Dzwonek
2.12 od godz. 11:00 do 16:00


Borawe, 158, 158A, 159, 184
2.12 od godz. 12:00 do 14:30


Grodzisk Duży, 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 20, Czerwin, ul. Miodowa, ul. Sezamkowa, ul. Piastowska 22 do 29, ul. Długa 8, 9, 10, 10A, Stylągi, 1, 2, 3, 4, 5, Zaorze, 26, 27
2.12 od godz. 15:00 do 18:00


Goworówek
3.12 od godz. 8:00 do 12:00


Borawe, 39 do 58
3.12 od godz. 8:00 do 11:30


Borawe, 59 do 62, 94B, 94C, 94E, 94H,
3.12 od godz. 11:00 do 14:30


powiat makowski

Różan, ul. Warszawska
30.11 od godz. 8:30 do 13:30


Ciemniewo
1.12 od godz. 8:00 do 13:00


Ostrołęka

Ostrołęka, ul. Jedności 1 do 11
1.12 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrołęka, ul. Stacha Konwy 1, 3, 5, 18, 20
3.12 od godz. 9:00 do 14:00


powiat przasnyski

Chorzele, ul. Kolejowa 16, 18, złącza kablowe
2.12 od godz. 8:30 do 13:30


Bogate, Dobrzankowo, Fijałkowo, Józefowo, Wyrąb Karwacki
3.12 od godz. 8:00 do 9:30


Bogate, Dobrzankowo, Fijałkowo, Józefowo, Wyrąb Karwacki
3.12 od godz. 13:00 do 15:00


powiat płoński

Czernie
3.12 od godz. 8:30 do 13:30


powiat siedlecki

Rzążew, Bzów, Choja, od nr 1 donr 24
30.11 od godz. 7:30 do 9:30


Rzążew, Kolonia, Bzów, nr 38, 40, 41, 42, Choja, od nr 26 do 35 ZK nr 06z05577 (kurnik), stacja obca Ferma Drobiu
30.11 od godz. 9:30 do 15:30


Skórzec, ul. Armii Krajowej nr 6 + ZK nr 06z10281, 06z10282
30.11 od godz. 11:00 do 15:00


Rzążew, Bzów, Choja, od nr 1 do nr 24
30.11 od godz. 15:30 do 17:30


Oleśnica, nr 1, 2, 4, 121, 122, 122A,, Kamieniec, od nr 1 do nr 15
1.12 od godz. 9:00 do 13:00


Lipniak, nr ZK 10961
1.12 od godz. 10:00 do 14:00


Borki-Sołdy, nr ZK 06z11159
2.12 od godz. 10:00 do 14:00


Zbuczyn, ul. Południowa nr ZK 06z08345
2.12 od godz. 13:00 do 14:00


Wólka Kobyla, nr ZK 06z07088, 06z10657
3.12 od godz. 10:00 do 13:00


Kownaciska, Krześlin, Krześlinek, Krześlinek Kol.
7.12 od godz. 7:00 do 17:00


Łysów, od nr 167 do nr 175A
8.12 od godz. 11:00 do 15:00


Chrośla, ul. Optymistów 9, ul. Warszawska 43, 15, ul. Lawendowa 13, 17, 21, 23, 27, ul. Wrzosowa 18, 22A, 24A, ul. Elizy Orzeszkowej 5, ul. Kwiatowa 9, 13, 15, 17, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31, 33, 34, 36, 39, 41, 44, 46, 48, 49, 51, 53, 58, 59, 61, 63, 66, ul. Żwirowa 14A, 14B, 14C, 14D, 14E, 16, 18, 20 działki 65, 71, 82, 99, 111, 114, 154, 156, 166, 168, 254, 257, 265, 274, Hartownia Szkła, Kobierne, od 1 do 21A, Etigraf Kobierne, Zakład Tworzyw Sztucznych
8.12 od godz. 8:00 do 9:00


powiat łosicki

Jeziory, od nr 39A do 41
30.11 od godz. 11:00 do 15:00


powiat mławski

Zabiele, od nr 33 do 85
1.12 od godz. 8:00 do 8:30


Zabiele, od nr 33 do 85
1.12 od godz. 15:30 do 16:00


powiat ostrowski

Kosuty, Kolonia od nr 101 do 116
1.12 od godz. 9:00 do 9:30


Kosuty, Kolonia od nr 117 do 123, Kosuty Foto 1 i Foto 2
1.12 od godz. 9:30 do 12:30


Kosuty, Kolonia od nr 101 do 116
1.12 od godz. 12:30 do 13:00


Nagoszewka Pierwsza, do numeru 68.
30.11 od godz. 8:30 do 14:00


Ugniewo, również Skałki i Pieńki.
1.12 od godz. 9:00 do 13:00


Bojany, Letnisko.
2.12 od godz. 9:00 do 13:00


Brok, ul. Przychód
3.12 od godz. 9:00 do 13:00


Małkinia Mała-Przewóz, Małkinia Górna
6.12 od godz. 9:00 do 13:00


Brok, ul. Zamoście, ul. Podducze
6.12 od godz. 9:00 do 13:00


Komorowo, ul. Mazowiecka 53,51,49,47,45, OSP., ul. Łąkowa 3,5, Ośrodek Zdrowia, Szkoła.
6.12 od godz. 9:00 do 13:00


Kałęczyn, Kolonia nr 25-36.
6.12 od godz. 9:00 do 13:00


Jasienica, ul. Centralna, ul. Wąska, ul. Pożarowa, ul. Łąkowa, ul. Wołomińska Wulkanizacja.
7.12 od godz. 9:00 do 13:00


Brok, ul. Żurawieniec 17,16,15,14A,13,14A,60,62B,62,13,58D,58A., ul. Tartaczna
7.12 od godz. 9:00 do 13:00


Jasienica
8.12 od godz. 8:00 do 8:45


Jelonki, Kolonie.
8.12 od godz. 9:00 do 13:00


Jasienica, ul. Nowa, ul. Leśna, ul. Przejazdowa, ul. Brzozowa, ul. Piaskowa, ul. Okopowa, ul. Osiedlowa, ul. Afrodyty, ul. Zjazdowa, ul. Poziomkowa, ul. Lipowa, ul. Konwaliowa, ul. Lawendowa, ul. Wesoła, ul. Wołomińska
8.12 od godz. 9:00 do 12:00


Jasienica
8.12 od godz. 12:00 do 12:45


Dybki
9.12 od godz. 8:00 do 13:00


Kiełczew, ul. Spokojna 1-3.
9.12 od godz. 9:00 do 13:00


Brok, ul. Brzostowa
10.12 od godz. 9:00 do 13:00


Siedlce

Siedlce, ul. Józefa Piłsudskiego (Zakład Karny)+ Przedsiębiorstwo Państwowe SETAR
2.12 od godz. 10:00 do 14:00


powiat sokołowski

Ostrówek, ul. Kościuszki 1 do 10, 41, ZK 1. 17A, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 38, 39., ul. Miła 1 do 10., ul. Koczorowskiej 1,4, 5, 5A, 6, 8, 10, 12,14, 15, 17, 18, 18A, 19, 21 do 29, 31, 33, 34, 36., ul. Zamknięta, ul. Kolejowa 30, 32, 34, 36, 38, 40, 46, 50, 54,79, 81, 83, 89, 91, 97, 99, 103, 107, 111, 11A, 115, 117, 119, 121, 123., ul. Waryńskiego, ul. Leśna 10, 11, 12, 13, 14, 16, 24, 24A, 25, 26, 1, Caritas., ul. Traugutta, ul. Lipcowa 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 15,19, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 29, 38, 40, 42, 44, 46 oraz odb. nez numerów., ul. Polna 1, 3., ul. Projektowana 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 22., ul. Lachmana 24,38, 40, 42,53, 55 ., ul. Dębowa 1., ul. Piotra Skargi 6., ul. Koczorowskiej 37, 38, 40,41, 42, 44,45, 45A, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56,60, 62, 64, 66, 70, 70A., ul. Lipcowa 54, 1 odb. bez numeru.
30.11 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrówek
30.11 od godz. 14:00 do 15:00


Baczki
1.12 od godz. 8:00 do 11:00


Chruszczewka Włościańska, Klonia nr 38-42.
1.12 od godz. 9:00 do 13:00


Baczki
1.12 od godz. 11:30 do 15:00


Skrzeszew, Kanabród, również Kolonie., Czekanów, Łuzki, Mołomotki, Gałki, również Ignacpol.
2.12 od godz. 8:30 do 12:30


Chruszczewka Włościańska, Kolonia nr 52-58.
2.12 od godz. 9:00 do 13:00


Sokołów Podlaski, ul. Tartaczna ( cała ulica)., ul. Lipowa 99A.
3.12 od godz. 8:30 do 14:30


Chruszczewka Włościańska, Kolonia nr 45-46.
3.12 od godz. 9:00 do 13:00


Sokołów Podlaski, ul. Złota, ul. Sezamkowa
3.12 od godz. 9:00 do 13:00


Brzozów
7.12 od godz. 6:30 do 8:00


Brzozów
7.12 od godz. 16:00 do 18:00


Dolne Pole
8.12 od godz. 6:30 do 8:00


Węże, Justynów, również tartak.
8.12 od godz. 8:00 do 16:00


Dolne Pole
8.12 od godz. 16:00 do 18:00


Ostrówek, ul. Lipcowa, ul. Żużlowa, ul. Zamknięta, Wyszyńskiego.
9.12 od godz. 8:00 do 8:45


Krasów, również Gospodarstwo Hodowlane., Kosierady Wielkie
9.12 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrówek, Karolew, Lipka, również Wycinki.
9.12 od godz. 9:00 do 12:00


Ostrówek, ul. Lipcowa, ul. Żużlowa, ul. Zamknięta, Wyszyńskiego.
9.12 od godz. 12:00 do 12:45


powiat wyszkowski

Basinów, ul. Podleśna
30.11 od godz. 9:00 do 13:00


Wola Polewna
2.12 od godz. 9:00 do 13:00


Kornaciska
6.12 od godz. 9:00 do 10:30


powiat węgrowski

Miednik, również Osada., Kozołupy, Kałęczyn, również Kolonia., Ugoszcz
30.11 od godz. 9:00 do 13:00


Majdan
3.12 od godz. 11:30 do 15:00


Łochów, ul. Żytnia Osiedle.
6.12 od godz. 9:00 do 13:00


Wólka Paplińska
7.12 od godz. 8:00 do 12:00


Czerwonka
8.12 od godz. 6:30 do 8:00


Topór
8.12 od godz. 8:00 do 12:00


Czerwonka
8.12 od godz. 16:00 do 18:00


Miedzna, również POM i Hydrofornia.
9.12 od godz. 9:00 do 11:00


Huta Gruszczyno
10.12 od godz. 6:30 do 9:00


Gruszczyno, Huta Gruszczyno
10.12 od godz. 7:30 do 9:00


Gruszczyno
10.12 od godz. 7:30 do 9:00


Ugoszcz, nr 18-26A.
10.12 od godz. 9:00 do 13:00


Miedzna, również POM i Hydrofornia.
10.12 od godz. 13:00 do 16:00


Huta Gruszczyno
10.12 od godz. 16:00 do 17:30


Gruszczyno, Huta Gruszczyno
10.12 od godz. 16:00 do 17:30


Gruszczyno
10.12 od godz. 16:00 do 17:30


Cegielnia, ul. Wawrzyna 2
3.12 od godz. 10:00 do 14:00


powiat wołomiński

Klembów, Górki ulice Lazurowa, Spokojna, Konwaliowa.
6.12 od godz. 8:00 do 13:00


Jadów
10.12 od godz. 8:00 do 12:00


Czubajowizna, od 1 do 39, 25f, od 43 do 47, od 50 do 57, 60, 63, działki 7, 8, 66, 67, 68, 107, 183, 129, 157, 268, 312, 339
30.11 od godz. 9:00 do 13:00


Sulejów, ul. Kwiatowa od 53 do 72 parzyste
2.12 od godz. 8:30 do 12:00


Sulejów, ul. Kwiatowa od 38 do 52 parzyste, działka 253
2.12 od godz. 12:00 do 14:30


Turze, 36, 37, 37a
9.12 od godz. 8:00 do 12:00


Turze, od 30 do 44 i 46,, Rojków, 1, 2, 2a
9.12 od godz. 12:00 do 14:00


Ząbki, ul. Miła, ul. Skrajna 1, 1A, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 24A, 21, Ogródki Działkowe, ul. Ułańska, ul. Powstańców 1, 3, 3A, ul. Józefa Piłsudskiego 93A, 95, 95A, 95B, 95C, 95D, 97, 97A, 97B, 99, 148, 152,154, 156, 176, 176A, 113, 113A-F, ul. Tulipanowa 30, ul. Różana numery parzyste, ul. Bratnia, ul. Sasanki od Szwoleżerów do numeru 10, ul. Saperów, ul. Czołgistów od Szwoleżerów do numeru 4, ul. Władysława Reymonta od Szwoleżerów do Andersena i numeru 28, ul. Kwiatowa od numeru 5C do Andersena, ul. Szwoleżerów od Ułańskiej do Różanej, ul. Wspólna
30.11 od godz. 9:00 do 13:00


Marki, ul. Błękitna 43/1, 43/2, 43A/1, 43A/2, 43B/1, 43B/2, 43C/1, 43C/2, 43E/1, 43E/2, 43D/1, 43D/2, 43F/1, 43F/2, 43G/1, 43G/2, 45/1, 45/2, 45A/1, 45A/2, 45B/1, 45B/2, 45C/1, 45C/2, ul. Kolorowa 27/1, 27A/1, 27/2, 27A/ 2, 28, 30/2, 30/1, 32/1, 32/2, ul. Strumykowa 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, ul. Amarantowa 1, 1A
1.12 od godz. 9:00 do 13:00


Kobyłka, ul. Źródnik 15, 15A, ul. Kombatantów 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, ul. Graniczna 36, 38, 34, 34A, 47, 45, 43B, 34B, 28, 43, 39, 57, 57B, 36B, 38C, 59, 59A, 38A, 61, 61A, 61B, 42, 63, 65, 48, 67, 52, 69, 40, ul. gen. Franciszka Żymirskiego 1, 2, 5, 3, 7, 7A, 9, 11, 13, 13A, 6, 15, 17, 8, 8A, 10, 17B, 21, 17A, 23, 12A, 25B, 25, 25A, 27, 12, 16A, 14, 31, 16B, 16C, 16E, 16F, 35A, 35, 16D, 16G, 37, 16B, 39, 39A, 39B, ul. ks. Franciszka Marmo 13, 13A, 13C, 18A, 18, 16, 14A, 11, 11B, 12, 14, 11A, 10B, 9C, 9B, 9A, 10A, 9, 14B, 10, 7C, 8, 7A, 5A, 6, 4, 3A, 3B, 4A, 3, 1, 2, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 31
6.12 od godz. 8:00 do 12:00


Ząbki, ul. Ks. Sylwestra Zycha od 6A do 6H, od 4A do 4H
6.12 od godz. 10:00 do 14:00


powiat przysuski

Gródek, Dwór od nr 26 do nr 31.
6.12 od godz. 8:30 do 12:30


Rudno, od 1 do 8a, Rąbierz-Kolonia, 25a, 26
3.12 od godz. 9:30 do 13:30


powiat miński

Chmielew
7.12 od godz. 6:30 do 8:00


Chmielew
7.12 od godz. 16:00 do 18:00


Kałuszyn, ul. Warszawska 1, 1a, działka 2140, maszt GSM, Marysin, od 1 do 6, Milew, 43, 45
30.11 od godz. 8:30 do 14:30


Mienia, Mienia 7, od 13 do 25a nieparzyste, od 10 do 28 parzyste
30.11 od godz. 9:00 do 13:00


Sulejówek, ul. Przybyszewskiego od Szosowej do Niemojewskiego, ul. 3 Maja od Głowackiego do Miłej, ul. Szekspira od Świętochowskiego do Szosowej, ul. Szosowa od 3 Maja do nr 24, ul. Cieplaka od Szosowej do Spacerowej, ul. Sejmowa od Szekspira do Dąbrowskiego, ul. Baryłki od nr 23 do Spacerowej, ul. Spacerowa od Baryłki do Dąbrowskiego +4,5,6,7, ul. Jagiellońska od nr 11 do Szosowej, ul. Świętochowskiego od Cieplaka do Przybyszewskiego+ 38,40, ul. Tuwima od 3 Maja do Niemojewskiego, ul. Niemojewskiego od Tuwima do Jagielońskiej + 41A, ul. Szosowa nr 7
1.12 od godz. 8:30 do 16:30


Mińsk Mazowiecki, ul. Budowlana od 10 do 16, ul. Jasna od 1 do 13
3.12 od godz. 8:30 do 12:30


Choszcze, Porzewnica, Grodzisk, ul. Ogrodowa od 3 do 53, ul. Osiedlowa od 3 do 5, ul. Południowa od 2 do 10, od 18 do 27, od 50 do 64 parzyste, ul. Wolności od 1 do 2
6.12 od godz. 8:00 do 12:00


Borówek, 5, od 13 do 20
7.12 od godz. 8:00 do 12:00


Sulejówek, ul. Legionów od Paderewskiego do 11 Listopada;, ul. 11 Listopada nr 127,129, ul. Niepodległości od Legionów do nr 67/58;, ul. Dojazdowa, ul. Oleandrów od Legionów do nr 12, ul. Paderewskiego od Piłsudskiego do nr 59
7.12 od godz. 9:00 do 13:00


Borówek, od 1 do 4, od 6 do 12 oraz działki 646, 659. rekreacyjne
7.12 od godz. 12:00 do 14:00


Dębe Wielkie, ul. Polna od 130 do 174 parzyste, od 119 do 157 nieparzyste,, ul. Sosnowa 2, 4, 5, 11,12,14,
8.12 od godz. 9:00 do 13:00


Sulejówek, ul. Staszica od Krasińskiego do 3-go Maja;, ul. Krasińskiego od Głowackiego do torów PKP, ul. Reymonta od Krasińskiego do Niemcewicza, ul. Głowackiego od Krasińskiego do 3-go Maja + nr 1A-C
8.12 od godz. 9:00 do 13:00


Mrozy, Miodowa 2, 4, 6, 8, Wola Paprotnia, ul. Leśna 4, ul. Jana Kilińskiego od 1 do 12 , firma Dominex, Żłobek Leśne Ludki, Przedszkole Mali Odkrywcy, stacja paliw Octanol, maszt radiowy Play
8.12 od godz. 10:00 do 13:00


Dębe Wielkie, ul. Stefana Okrzei, ul. gen. Józefa Hallera, ul. Olszowa od nr 1F do nr 3, Wielgolas Duchnowski, od nr 9, ul. Krajobrazowa, Wielgolas Brzeziński, nr 1
9.12 od godz. 8:00 do 10:30


Dębe Wielkie, ul. Szkolna 11,13,30,36,40,44 + działka 578
9.12 od godz. 9:00 do 13:00


Dębe Wielkie, ul. Stefana Okrzei, ul. gen. Józefa Hallera, ul. Olszowa od nr 1F do nr 3, Wielgolas Duchnowski, od nr 9, ul. Krajobrazowa, Wielgolas Brzeziński, nr 1
9.12 od godz. 15:00 do 17:00


Cegłów, ul. Adama Mickiewicza, ul. Jodłowa, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Leśna, Łokietka, Anny Jagiellonki, ul. Jaśminowa, ul. Młyńska, ul. Ogrodowa, ul. Słoneczna, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Willowa, ul. Spokojna, ul. Świerkowa, ul. Graniczna, ul. Leśna, ul. Elizy Orzeszkowej, ul. Piaskowa 1, ul. Mariawicka, ul. Henryka Sienkiewicza 12, Mienia, 274, 276, 278
10.12 od godz. 7:30 do 9:00


Sulejówek, ul. Klonowa od A.K. do nr 4 b, ul. Sejmowa od Długiej do Klonowej, ul. Łomżyńska od A.K. do nr 2/3 A
10.12 od godz. 9:00 do 13:00


Cegłów, ul. Adama Mickiewicza, ul. Jodłowa, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Leśna, Łokietka, Anny Jagiellonki, ul. Jaśminowa, ul. Młyńska, ul. Ogrodowa, ul. Słoneczna, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Willowa, ul. Spokojna, ul. Świerkowa, ul. Graniczna, ul. Leśna, ul. Elizy Orzeszkowej, ul. Piaskowa 1, ul. Mariawicka, ul. Henryka Sienkiewicza 12, Mienia, 274, 276, 278
10.12 od godz. 16:00 do 17:30


powiat sochaczewski

Justynów
8.12 od godz. 6:30 do 8:00


Justynów
8.12 od godz. 16:00 do 18:00


Wesoła, ul. Brata Alberta, ul. Nowa, ul. Urocza od nr 36 do 66 i 55, ul. Polna od Alberta Brata do nr 12 i 13, ul. Żeglarska, ul. Krótka, ul. Podleśna, ul. Rysia, ul. Zachodnia od Brata Alberta do nr 21, ul. Wilanowska od Brata Alberta do nr 24, ul. Dobra od Brata Alberta do nr 9, ul. Wspólna od nr 9 do nr 33/34, ul. Szeroka od Brata Alberta do nr 27, ul. Żytnia od warszawskiej do Dobrej, ul. Warszawska od nr 42 do Żytniej + 55 osiedle bloki
30.11 od godz. 8:00 do 10:00


Wesoła, ul. Brata Alberta, ul. Nowa, ul. Urocza od nr 36 do 66 i 55, ul. Polna od Alberta Brata do nr 12 i 13, ul. Żeglarska, ul. Krótka, ul. Podleśna, ul. Rysia, ul. Zachodnia od Brata Alberta do nr 21, ul. Wilanowska od Brata Alberta do nr 24, ul. Dobra od Brata Alberta do nr 9, ul. Wspólna od nr 9 do nr 33/34, ul. Szeroka od Brata Alberta do nr 27, ul. Żytnia od warszawskiej do Dobrej, ul. Warszawska od nr 42 do Żytniej + 55 osiedle bloki
30.11 od godz. 17:00 do 19:00


Wesoła, ul. Szklarniowa od nr 5 A do 5 D, ul. Mazowiecka nr 79, ul. Sadowa
2.12 od godz. 9:00 do 13:00


Wesoła, ul. Azaliowa od nr 1 do nr 29, ul. Irysów nr 54,27,29, ul. Hiacyntowa nr 17,19,21,23,25
3.12 od godz. 9:00 do 13:00


Wesoła, ul. gen. Władysława Sikorskiego od Orlej do Świerkowej, ul. Bartosza Głowackiego od Orlej do nr 166 A, Sulejówek, ul. Orla od 11 Listopada do Dworcowej, ul. Dworcowa od nr 149 do Orlej, ul. 11 Listopada od nr 214 do Orlej oraz osiedle nr od 193 do 237
6.12 od godz. 9:00 do 13:00


Wesoła, ul. Tramwajowa od Gościńca kier. Trakt Brzeski + nr 20 ;, ul. Gościniec 1,3, 5, 5A, 10, 12,14,16,18,20, inne Trakt Brzeski 8 A, ul. Kazita, ul. Hipoteczna, ul. Borkowska od nr 20A kier. Gościniec (bez nr 1A,1B);, ul. Ptasia
7.12 od godz. 9:00 do 13:00


Szeligi, ul. Jaworowa
6.12 od godz. 9:00 do 9:30


Szeligi, ul. Jaworowa
6.12 od godz. 12:30 do 13:00


powiat otwocki

Pogorzel, od numeru 19 do numeru 48 F, od numeru 54 do numeru 70
30.11 od godz. 8:30 do 12:30


Józefów, ul. Polna nr 19 A,19 B,98,98 A,, ul. Błękitna nr 1 A ,1 B
1.12 od godz. 9:00 do 13:00


Chrosna, Karpiska, Człekówka, od 13 do 72, 74,77, od 79 do 82, działki 306,307,314,416, 345,404,408,417, Hydrofornia
1.12 od godz. 9:00 do 13:00


Sobienie Kiełczewskie Drugie, Sobienie Kiełczewskie Pierwsze, Sobienie Szlacheckie, Śniadków Dolny, Śniadków Górny
2.12 od godz. 8:30 do 11:30


Józefów, ul. Parkingowa, ul. Jarosławska od Wiaduktu do Ronda, ul. Marszałka Piłsudskiego od Ronda do Mostu, ul. Jarosławska nr 19 B, ul. Marszałka Piłsudskiego nr 25
2.12 od godz. 9:00 do 13:00


Józefów, ul. Werbeny nr 35 A, ul. ks. Władysława Walczewskiego od Werbeny do 3 i 4
7.12 od godz. 9:00 do 13:00


Sobienki, Sobienie Szlacheckie, 122
9.12 od godz. 8:30 do 11:30


Otwock, ul. Kazimierza Pułaskiego od Poniatowskiego do Andriollego;
9.12 od godz. 9:00 do 13:00


Otwock, ul. Górna nr 6,8
10.12 od godz. 9:00 do 12:00


powiat garwoliński

Tarnów
1.12 od godz. 8:30 do 12:30


Osiedle Wilga, Wilga Ośrodek Świt
2.12 od godz. 10:00 do 14:00


Wilga, ul. Adama Mickiewicza od numeru 35 do numeru 47
3.12 od godz. 8:30 do 12:30


Wola Korycka Dolna, od numeru 42 do numeru 72
7.12 od godz. 8:30 do 11:30


Taluba, od numeru 11 do numeru 12, oraz od numeru 29 do numeru 32 A
7.12 od godz. 9:30 do 12:30


Wola Korycka Dolna, od numeru 9 do numeru 42
7.12 od godz. 11:30 do 14:30


Kalonka, od numeru 11 do numeru 14 oraz od numeru 31 do numeru 38, sklep
8.12 od godz. 8:30 do 12:30


Garwolin, Cichy Zakątek Bloki od numeru 57 A do numeru 57 K
10.12 od godz. 8:30 do 12:30


Iwowe, 86,87, od 99 do 101
10.12 od godz. 9:00 do 13:00


powiat sierpecki

Zalesie, od 1 do 9 oraz 25, 26
2.12 od godz. 9:00 do 13:00


powiat pruszkowski

Piastów, od numeru 64 do numeru 85
6.12 od godz. 8:30 do 12:30


Olesin, ul. Stawowa od 14 do 22 parzyste, 31, 35, 39, 43, 47,, ul. Pałacowa 11,15,23,27,a,b,34,37, ul. Długa 50, 59, 75, 78 oraz działka 36, ul. Nadrzeczna 16, 18, 20, 22, 24, ul. Ekologiczna 9, 10, 13, 19, 23,, ulica Brzozowa 15, Cezarów, od 1 do 10,, Ostrów-Kania, 22, 22a,b,c, 23, 39,, Cięciwa
7.12 od godz. 8:00 do 10:30


Pruszków, ul. Bolesława Prusa 72,74,76,78,, al. Wojska Polskiego 31,33, 35
30.11 od godz. 8:30 do 14:30


Parzniew, ul. Główna 40, 42A, 49, 51, 50, 52, 61, ul. Rzeczna
3.12 od godz. 9:00 do 13:00


powiat warszawski zachodni

Błonie, Ogródki Działkowe, Punkt Odpadów przy ulicy Towarowej,
30.11 od godz. 9:00 do 14:30


Błonie, ul. Nowakowskiego 122,120A,122A
30.11 od godz. 10:00 do 13:00


Lipków, ul. Józefa Paschalisa Jakubowicza, ul. Karabeli, Pogodna, ul. Ignacego Mościckiego od 26 i 29 do 200 i 205, ul. Rocha Kowalskiego, ul. Hetmańska, Gwieździsta, ul. Kontuszowa od 1 do 25, sportowa
1.12 od godz. 8:00 do 10:00


Lipków, ul. Józefa Paschalisa Jakubowicza, ul. Karabeli, Pogodna, ul. Ignacego Mościckiego od 26 i 29 do 200 i 205, ul. Rocha Kowalskiego, ul. Hetmańska, Gwieździsta, ul. Kontuszowa od 1 do 25, sportowa
1.12 od godz. 18:00 do 20:00


Izabelin C, ul. Sierakowska od nr 46 do nr 76
2.12 od godz. 8:00 do 14:30


Izabelin C, ul. Sierakowska od nr 43 do nr 91, ul. Jana Karola Chodkiewicza 34, ul. Jana Zygmunta Skrzyneckiego od nr 4 do nr 39, ul. Środkowa od nr 1 do nr 24, ul. Ludwika Krzywickiego 37, ul. Józefata Kuncewicza 9,17,21,23, ul. Orła Białego od nr 44 do nr 83, ul. Mariana Langiewicza od nr 68 do nr 129, ul. Końcowa 23,32,38 44,
2.12 od godz. 8:00 do 9:00


Ołtarzew, ul. Duchnicka 31,33,35,35A,37,39,45, ul. Ceramiczna 15,17, Duchnice, ul. Ustronna 13,13A,17,21
2.12 od godz. 8:30 do 14:30


Izabelin C, ul. Sierakowska od nr 43 do nr 91, ul. Jana Karola Chodkiewicza 34, ul. Jana Zygmunta Skrzyneckiego od nr 4 do nr 39, ul. Środkowa od nr 1 do nr 24, ul. Ludwika Krzywickiego 37, ul. Józefata Kuncewicza 9,17,21,23, ul. Orła Białego od nr 44 do nr 83, ul. Mariana Langiewicza od nr 68 do nr 129, ul. Końcowa 23,32,38 44,
2.12 od godz. 13:00 do 14:30


Podkampinos, ul. Malinowa 1,2,3,4,5,6,7
4.12 od godz. 9:00 do 14:00


Kampinos A, ul. Orchidei 1
6.12 od godz. 8:00 do 14:00


Wawrzyszew, 5D
6.12 od godz. 11:00 do 15:00


Łomianki, ul. Graniczna 17, 19
10.12 od godz. 10:00 do 13:00


powiat nowodworski

Nowe Polesie
1.12 od godz. 8:00 do 16:00


Czosnów, ul. Warszawska 102, 106, 114, dz.109/2, Kolejowa 1A, Dębina, ul. Cicha 7, 9, 11, ul. Pańska 12, ul. Spacerowa 22, 32, 40, 45, ul. Warszawska 112, 116, 118, 122, 138, 156, 170, 188, dz.127/2
6.12 od godz. 9:00 do 13:00


Zakroczym, ul. Ojca Honorata Koźmińskiego 53A, ul. Parowa Okólna 1, 2, 3, 18-go Stycznia 1, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 15, ul. Kościelna 3, ul. Parowa Warszawska 10, ul. Rybacka 1, 3, 9, 10, rynek Rynek 6, 9, 10, 11, 12, ul. Szkolna 1, 2, 3, 7, ul. Starostwo 1, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 12A, 12B, 13, 14, 15, 16, 19, 20A, 20B, 21, 22, 22A, 24, 25, 28, 30, 32, 34, 34A, 36, ul. Warszawska 7, 11, 11A, 13, 15, 15A, 16, 17, 17A, 18, 19, 19/6, 21, 22, 22A, 24, 24A, 25, 25A-C, 26, 26A, 27, 28, 29, 32, 34, 34A, 34D, 36, 36A, 36B, 38, 40, 46, 46A-D, 48, 48A, 50, ul. Parowa Klasztorna 1A, 2, 4, 5, 10, 12, 12A, ul. Gałachy 1, 2, 4, 4A, 8, 10, 10A, 11A
9.12 od godz. 9:00 do 13:00


powiat grodziski

Radonie, ul. Centralna od nr 49 do nr 65 i od nr 60 do nr 74, ul. M. Gogola, Adamowizna, ul. Z. Nałkowskiej, ul. K. Szoslanda, ul. Osowiecka 1, 4, Osowiec, 91
3.12 od godz. 8:00 do 14:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. gen. F. Kleeberga od nr 1 do nr 14, ul. gen. H. Dąbrowskiego
6.12 od godz. 8:30 do 14:30


Grodzisk Mazowiecki, ul. 3 Maja 4,22A,22B,od 20C do nr 20G.22E.22G
7.12 od godz. 10:00 do 14:00


powiat legionowski

Serock, ul. Przytulna 12, 14
3.12 od godz. 9:00 do 13:00


Wieliszew, ul. Podgórna, ul. Marszałkowska, ul. Prezydencka
6.12 od godz. 8:00 do 12:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Okazje

Omikron dotarł do Europy

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie