Gdzie nie będzie prądu w mazowieckim 16.05? Sprawdź planowane wyłączenia prądu oraz awarie

N360
N360
Gdzie będzie wyłączenie prądu? Sprawdź informacje w naszym artykule
Gdzie będzie wyłączenie prądu? Sprawdź informacje w naszym artykule istockphoto.com/artisteer
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w mazowieckim 16.05? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu 16.05 w mazowieckim. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w mazowieckim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Planowane wyłączenia prądu w mazowieckim

powiat żyrardowski

Tartak Brzózki, ul. Jaśminowa, ul. Magnoliowa, ul. Wiejska
18.05 od godz. 8:00 do 16:00


Mszczonów, ul. Generała Grota Roweckiego nr 19 - 33
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


powiat radomski

Boża Wola, ul. Brzozowa, ul. Cicha, ul. Świerkowa
19.05 od godz. 10:00 do 14:00


Janów, Piekut, Krężel
19.05 od godz. 8:00 do 11:00


Iłża, ul. Zuchowiec nr 1A,1C,1D,1E,2,4,6,7,8,38;, ul. Powstania Styczniowego nr 21,23,24,28,30,32,34;
18.05 od godz. 9:00 do 14:00


Jedlanka, Czarna Rola;
19.05 od godz. 8:00 do 14:30


Bogusławice, od nr 15 do 33;, Maków, ul. Bogusławska nr 5; 50; 50A;, ul. Średnia nr 55; 55A;
19.05 od godz. 8:00 do 14:30


Jasieniec Iłżecki Górny, Tartak;
20.05 od godz. 8:30 do 14:00


Dęba, od nr 12 do 26B;
21.05 od godz. 8:00 do 11:00


Dęba, od nr 27 do 63;
21.05 od godz. 11:00 do 14:30


Godzisz, od numeru 52 do numeru 62, oraz od numeru 73 do numeru 76
26.05 od godz. 10:00 do 14:00


powiat kozienicki

Dziecinów, 1-6
17.05 od godz. 8:00 do 12:00


Ryczywół, Ryczywół ulice ; Leśna , Sosnowa , Dobra
17.05 od godz. 12:00 do 14:30


Garbatka-Letnisko, Garbatka -Letnisko Zespół szkół ponadgimnazjalnych
19.05 od godz. 10:30 do 15:00


Wola Chodkowska, 80b
19.05 od godz. 12:00 do 15:00


Wólka Wojcieszkowska, 4-26
20.05 od godz. 7:30 do 11:30


Wólka Wojcieszkowska, Fort 156-178a, Wólka Wojcieszkowska 1-1a
20.05 od godz. 10:30 do 15:00


Wola Chodkowska, 55-90 , ul. Leśna
21.05 od godz. 12:00 do 15:00


powiat płoński

Osówka, Osówka od nr 1 do nr 53
17.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat lipski

Maruszów, Maruszów od nr 4 do nr 11
18.05 od godz. 8:00 do 15:00


Kłudzie, Kłudzie od nr 30 do nr 60
19.05 od godz. 8:00 do 15:00


Maruszów, Maruszów od nr 1 do nr 31 oraz Walentynów od nr 81 do nr 100
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Maruszów, Maruszów od nr 32 do nr 118
21.05 od godz. 8:00 do 15:00


Nowiny, 19, 20C, 20A, 21, 22, 20B, 18A, 17, 17A, 42, 43, 44
18.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat zwoleński

Kroczów Mniejszy, od 14 do 33
19.05 od godz. 8:00 do 11:00


Zakrzówek-Wieś, nr 47 i 48 Odechowiec od 175 do 182kłonowiec 15i16
19.05 od godz. 11:00 do 15:00


Zwoleń, ul. Majora Hubala od8 do 44, ul. Pogodna od 1 do 5, ul. Brzozowa od 1 do 8 Opelcar Piekarnia
21.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat gostyniński

Osiny, od 3 do 39
20.05 od godz. 8:00 do 15:00


Julianów, Olszew
19.05 od godz. 8:00 do 17:00


Modrzew, nr ZK 06z04867, 06z04868
18.05 od godz. 10:00 do 14:00


Ruda, ul. Hrabiego Mariana Starzeńskiego od 10 do 68 parzyste od 9 do 75 nieparzyste,, ul. Wspólna 56, 58, 62, ul. Nadrzeczna od 1 do 20,, ul. Leśna od 2 do 17,
19.05 od godz. 9:00 do 13:00


Borowie
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat makowski

Krzemień, 18-24
20.05 od godz. 8:00 do 12:00


Krzemień, 14-30a
20.05 od godz. 12:00 do 15:00


Szczuki, Zakład Rolny, Apteka, Krasiniec szkoła, przedszkole, Krasnosielc, Węgrzynowo, od numeru 139 do 170, szkoła, przedszkole, przepompownie, złącza kablowe
17.05 od godz. 9:00 do 11:00


Stary Szelków
18.05 od godz. 8:00 do 10:00


Rupin, od 17 do 49
19.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat białobrzeski

Pokrzywna, Pokrzywna nr 1-26 , Pokrzywna ferma drobiu , Budy Brankowskie 6,8,7,15
24.05 od godz. 12:00 do 15:00


Pnie, Biejków, Wojciechówka
20.05 od godz. 8:00 do 11:00


Dąbrówka
17.05 od godz. 9:00 do 13:00


Dąbrówka, ul. Tadeusza Kościuszki od 34 do 77., ul. Leśna, ul. Brzozowa, ul. Sosnowa
21.05 od godz. 9:00 do 12:00


Dąbrówka, 2,1,5,7,28,29,32,13,6,11,9,3,2,5., ul. Tadeusza Kościuszki od 34 do 77., ul. Leśna, ul. Brzozowa, ul. Sosnowa
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat grójecki

Branków
17.05 od godz. 8:00 do 11:00


Tomczyce
17.05 od godz. 8:30 do 14:30


Warka, ul. Kazimierza Pułaskiego
18.05 od godz. 8:00 do 11:00


Sułkowice, ul. Wierzbowa
18.05 od godz. 8:00 do 12:00


Belsk Duży, ul. Ogrodowa, ul. Jana Kozietulskiego
19.05 od godz. 8:00 do 11:00


Bodzew
19.05 od godz. 11:00 do 14:30


Długowola, Nowa Długowola
20.05 od godz. 8:00 do 11:00


Długowola, Nowa Długowola
20.05 od godz. 11:00 do 14:30


Warka, ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, ul. Polna, ul. Feliksa Nowakowskiego, ul. Aleksandra Zawadzkiego, ul. Władysława Broniewskiego, ul. Zygmunta Krasińskiego
21.05 od godz. 8:00 do 11:00


Warka, ul. Obwodowa, ul. Gośniewska, ul. Krótka, ul. Puławska, ul. Fabryczna, ul. Grójecka
24.05 od godz. 8:00 do 11:00


Grójec, ul. Konopnickiej
24.05 od godz. 8:30 do 15:00


Kośmin, Lisówek, Maciejowice, Zakrzewska Wola, Lesznowola, ul. Wojska Polskiego, ul. Worowska, ul. Grójecka, Mieczysławówka, Kobylin
24.05 od godz. 9:00 do 12:00


Załącze, Bikówek, Zalesie
24.05 od godz. 13:00 do 17:00


Warka, ul. Baśniowa, ul. Malownicza, ul. Szafirowa, ul. Księdza Marcelego Ciemniewskiego, ul. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Piękna, ul. Obwodowa, ul. Puławska
25.05 od godz. 8:00 do 11:00


Wilczoruda, Wilczoruda-Parcela, Cychry
25.05 od godz. 9:00 do 13:00


Wiatrowiec
25.05 od godz. 13:30 do 17:00


Piekut, Henryków, Krężel
26.05 od godz. 8:00 do 15:00


Jeziórka, Śreniawa
26.05 od godz. 9:00 do 12:00


Przęsławice, Jeziora, Jurki, Tomaszówka
26.05 od godz. 13:00 do 17:00


Waliska, od 33 do 53, 54, 56,57,59,61, działki 435
26.05 od godz. 8:30 do 12:30


Waliska, 53a,55,58,60,63,
26.05 od godz. 12:30 do 14:00


powiat siedlecki

Głuchów, ul. Działkowa, ul. Leśna, ul. Miła, ul. Skowronkowa, ul. Słowicza, Wysoczyn, ul. Lipowa, Kocerany, Podole
18.05 od godz. 9:00 do 14:00


Kisielany-Żmichy, nr 52/1 i 52/2
17.05 od godz. 9:00 do 13:00


Zbuczyn, ul. Klonowa nr ZK 06z10607
19.05 od godz. 10:00 do 14:00


Stok Lacki-Folwark, ul. Piaskowa nr 9, 9c, 9d, 9e, 11, ul. Leśna
20.05 od godz. 10:00 do 14:00


Wólka Wołyniecka, nr75
21.05 od godz. 8:00 do 12:00


Białki, ul. Świerkowa nr 32 i 34
21.05 od godz. 10:00 do 14:00


Stok Lacki, ul. Sosnowa 14, 16, 57, ZK nr 06z07609, 06z07610, 06z07611, 06z05853, 06z09195, 06z09196
24.05 od godz. 9:00 do 13:00


Pruszyn-Pieńki, ul. Sosnowa 25, 33, 40, 57A, ZK nr 06z05834,, 3, 6, 9, 10 Drewaks, 11, 13, 15, 43B, 57, 58
25.05 od godz. 9:00 do 13:00


Oleksin, Teresin, od 20 do 44 oraz działka 176, Rudzienko, ul. Osiedlowa 1,3, 5, 9, 10, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 23, 25, 28, 36, 37, 38, 57, działki 2797, 2803, 2814, 2815, 2833, 2927,, ul. Szkolna od 1 do 11, 2 SKR, ul. 3 Maja 19, Rudno, ul. Oleksińska 11, OD 29 DO 110
25.05 od godz. 8:30 do 10:30


powiat szydłowiecki

Bąków, od nr 43 do 46;
18.05 od godz. 8:00 do 11:00


Bąków, od nr 25 do 42;
18.05 od godz. 11:00 do 14:30


Bąków, od nr 2 do 8A; 47+50;
19.05 od godz. 8:00 do 11:00


Bąków, od nr 9 do 23;
19.05 od godz. 11:00 do 14:30


Chronów-Kolonia, od nr 1 do 37;
20.05 od godz. 8:00 do 11:00


Chronów-Kolonia, od nr 56 do 79;
20.05 od godz. 11:00 do 14:30


Radom

Radom, ul. Teofila Rewolińskiego nr 7 i dz. 75;
21.05 od godz. 9:00 do 12:00


powiat ostrołęcki

Białobiel, ul. Spokojna, ul. Różana, ul. Łąkowa, ul. Tęczowa, ul. Miła, ul. Sosnowa, ul. Konwaliowa, ul. Ostrołęcka od 60 do 90, Siemnocha
17.05 od godz. 9:00 do 12:00


Stepna-Michałki, ul. Brzozowa, Stepna Stara
18.05 od godz. 8:30 do 12:30


Szafarczyska, od 1 do 28, Nasiadki, 31, 31A, 31B
19.05 od godz. 9:00 do 13:00


Dylewo
19.05 od godz. 9:00 do 13:00


Łyse, Łyse "Rudne" nr od 131 do 137, ul. Poległych 49
19.05 od godz. 9:00 do 13:00


Stepna-Michałki, od 2 do 17
20.05 od godz. 8:00 do 12:00


Myszyniec Stary, od 58 do 62, 94,95
20.05 od godz. 8:30 do 12:30


Łęg Przedmiejski, ul. Malinowa, ul. Wspólna, ul. Stokrotkowa, od 101 do 113, od 121 do 125, ZK 1376, ZK 10zE5491, ZK 1376
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


Laskowiec, ul. Leśna od 50 do 108, ul. Sowia 8, ul. Energetyczna 107
21.05 od godz. 8:30 do 12:30


Łęg Przedmiejski, ul. Fiołkowa, ul. Różana, ul. Błękitna, ul. Makowa, ul. Ostrołęcka 2, 4, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, ul. Słoneczna od 16 do 20
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


Kruki, ul. Fiołkowa, ul. Chabrowa 2,3,17, ul. Magnoliowa 1, 4, 6
24.05 od godz. 8:00 do 12:00


Przytuły Stare, 19, 20, 21, 22, 23, 29, 30, 31
24.05 od godz. 9:00 do 13:00


Klimki, od nr 1 do 19B
18.05 od godz. 9:00 do 13:00


Klimki, od nr 21 do 36
19.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat przasnyski

Ulatowo-Adamy, 11, 12, od 16 do 21, złącza kablowe
18.05 od godz. 9:00 do 13:00


Krzynowłoga Mała, od 10 do 42, złącza kablowe
18.05 od godz. 14:00 do 18:00


Ulatowo-Adamy, 11, 12, od 16 do 21, złącza kablowe
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


Krzynowłoga Mała, ul. Osiedlowa od 10 do 42, złącza kablowe
20.05 od godz. 14:00 do 18:00


Leszno, ul. Partyzantów 29, 35, ul. Podchorążych od 1 do 13, i od 2 do 24,, ul. Wrzosowa od 1 do 13 i od 2 do 12,, ul. Harcerska od 1 do 13 i od 2 do 18
17.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat płocki

Dzierżanowo
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


Słupno, ul. Cypriana Kamila Norwida numer 109, 109 F, G, H, I, J, K, L, M, N, P, R, RA, S, T, U, W, Y, Z, ZA, numer 107 P, N, MU, K, F, E, numer 105H
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat piaseczyński

Kamionka, od nr 15 do 25 oraz Szkoła
17.05 od godz. 9:00 do 13:00


Siedlce

Siedlce, ul. Kasztanowa od nr 3 do nr 57, ul. Topolowa od nr 86 do nr 106, ul. Akacjowa od nr 17 do nr 64, ul. Klonowa od nr 5 do nr 29 w tym Cukiernia , SPA), ul. Grabowa 16, 20, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, ZK nr 3051
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat węgrowski

Węgrów, ul. Piaskowa, ul. Spacerowa, ul. Dominiki Bujnowskiej, ul. płk. Zdzisława Barbasiewicza, ul. Karola Szamoty do ronda.
17.05 od godz. 7:00 do 9:00


Nowy Świętochów, dla odbiorców zasilanych ze stacji Swiętochów 1 07-0915 obwód kierunek Trawy.
17.05 od godz. 8:00 do 12:00


Zagrodniki, dla odbiorców zasilanych ze stacji Zagrodniki 2 07-0473, obwód nr. 1.
18.05 od godz. 8:00 do 12:00


Międzyleś, nr 8-10.
18.05 od godz. 8:00 do 12:00


Międzyleś, nr 4-7.
18.05 od godz. 10:00 do 14:00


Krypy, Liw, Kolonia.
21.05 od godz. 10:00 do 14:00


Wierzbno, od 1 do 43,, Świdno, 1, 1 A,
18.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat ostrowski

Glina
17.05 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrów Mazowiecka, ul. Małkińska
18.05 od godz. 9:00 do 13:00


Biel, Żachy-Pawły
19.05 od godz. 9:00 do 13:00


Zakrzewek
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


Lubotyń-Kolonia
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


Budziska, od numeru 30 do numeru 48.
18.05 od godz. 10:00 do 14:00


Budziska, od numeru 11 do numeru 29 i Zlewnia Mleka.
20.05 od godz. 8:30 do 12:30


powiat wołomiński

Wólka Kozłowska, k. Krusze od nr 47do nr 63A., k.Karolew nr 90,93,94,95,96,98B,100., k.Kozły nr 23A, od nr 27 do nr 46., ZK-SITODRUK nr 39-Sitodruk.
17.05 od godz. 9:00 do 13:00


Jadów, ul. Polna
19.05 od godz. 8:00 do 12:00


Roszczep, ul. Kwiatowa nr 21,25,24,26,26A,30,38,4, 2b.n., Małopole, ul. Kwiatowa nr 13,6,9A,9,7,5,3., Wola Rasztowska, ul. Polna ul. Polna nr 22,13,11,7,5,2b.n., ul. Radiowa ul. Radiowa 76,25,96,39,35,33, st. Gazowa.
19.05 od godz. 8:30 do 9:00


Roszczep, ul. Kwiatowa nr 21,25,24,26,26A,30,38,4, 2b.n., Małopole, ul. Kwiatowa nr 13,6,9A,9,7,5,3., Wola Rasztowska, ul. Polna nr 22,13,11,7,5,2b.n., ul. Radiowa 76,25,96,39,35,33, st. Gazowa.
19.05 od godz. 13:00 do 13:30


Zabraniec, ul. Długa od 1 do 71,, ul. Okuniewska 4, ul. ks. Wł. Skonieckiego od 1 do 10,, ul. Szkolna od 1 do 21,, ul. Wspólna 1, Trzcinka, 30, 30a, b, c, d, e,
19.05 od godz. 9:00 do 13:00


Rojków, 12a, od 13a do 24, 27a
25.05 od godz. 9:00 do 13:00


Marki, ul. Maksymiliana Małachowskiego blok nr 1, 2, 2A
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


Wołomin, ul. Kresowa 13, 13A, 13B, ul. Lipiny Kąty 2, 3A, 5, 7, 13A, 17, 6, 19, 6H, 8, 21, 10, 12, ul. Podleśna 1, 1A, 3, 5, ul. Prosta, ul. Poniatowskiego od numeru 65 do 57, ul. Błotna, ul. Sosnowa od Wołomińskiej do Błotnej, ul. Szara od Gryczanej do numeru 9, ul. Gryczana, ul. Sikorskiego od 1-go Maja do Słowiańskiej
21.05 od godz. 8:00 do 12:00


powiat sokołowski

Przywózki, Podprzywózki., Sokołów Podlaski, ul. Pogodna od nr 18 do nr 34.
18.05 od godz. 9:00 do 13:00


Kosów Lacki, Sitne.
18.05 od godz. 9:00 do 13:00


Bartosz, nr 169 do 191.
19.05 od godz. 9:00 do 13:00


Skrzeszew E
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


Przewóz Nurski
20.05 od godz. 9:30 do 13:30


Tosie, Kolonia 3.
21.05 od godz. 8:00 do 11:00


Kosów Lacki, ul. Młynarska nr 43-77., ul. Podmiejska 23.
21.05 od godz. 11:00 do 14:00


powiat wyszkowski

Stara Pecyna, od 1 do 42, studnia b.n.
18.05 od godz. 9:00 do 13:00


Basinów, od nr 43 do nr 52, 20b.n - działki letniskowe nr 40, 40A, 41, 42., ZK nr 1, 1113z,11z3567,1114z,ZK nr 959,11z3337,ZK nr 11-1498,11-1490,11-1491,11z2218,11z2417,11-1492,11-1493,11-2710.
22.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat sochaczewski

Grabowiec, odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej Grabowiec 3 07-1315.
20.05 od godz. 8:00 do 12:00


Wesoła, inne Trakt Brzeski nr 101,103,103 A,111,111 A,111 B ,115, ul. Mazowiecka nr 88,95,97,98,99-99 D/3, ul. Wiejska, ul. Łąkowa od Traktu Brzeskiego do nr 8
17.05 od godz. 11:00 do 15:00


Wesoła, ul. Podleśna od Brata Alberta kierunek Wesoła, ul. Jana Kasprowicza od Podleśnej do Wschodniej, ul. Urocza od nr 55/80 do Kasprowicza, ul. Aleksandra Fredry, ul. Tadeusza Rejtana, ul. Zaułek, ul. Dzielna, ul. Jana Kochanowskiego, ul. Jana Andrzeja Morsztyna
18.05 od godz. 8:00 do 10:00


Wesoła, ul. Podleśna od Brata Alberta kierunek Wesoła, ul. Jana Kasprowicza od Podleśnej do Wschodniej, ul. Urocza od nr 55/80 do Kasprowicza, ul. Aleksandra Fredry, ul. Tadeusza Rejtana, ul. Zaułek, ul. Dzielna, ul. Jana Kochanowskiego, ul. Jana Andrzeja Morsztyna
18.05 od godz. 18:00 do 20:00


Tułowice, od nr 19 do nr 40
26.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat pułtuski

Gródek Rządowy
24.05 od godz. 9:00 do 13:00


Zakręt, ul. Dobra nr 36 B,42,40 C-D ,38 A 40 A-B,40,41,43, ul. Miła nr 1,6,8,10, ul. Trakt Brzeski od Szkolnej do nr 77(nie parzyste) + 75 D
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat otwocki

Karpiska, ul. Lotników od 12 do 20 parzyste, do 31 do 37 nieparzyste,, ul. Słoneczna od 1 do 26,, ul. Różana, ul. Brzozowa, ul. Leśna, ul. Kolejowa od 1 do 20,
17.05 od godz. 8:00 do 11:30


Wiązowna, ul. Sportowa od Lubelskiej do nr 17, ul. Kwiatowa od Sportowej do Stokrotki, ul. Stokrotki, ul. Rezedowa, ul. Chabrowa, ul. Lubelska od Sportowej do mostu
18.05 od godz. 8:00 do 9:00


Wiązowna, ul. Sportowa od Lubelskiej do nr 17, ul. Kwiatowa od Sportowej do Stokrotki, ul. Stokrotki, ul. Rezedowa, ul. Chabrowa, ul. Lubelska od Sportowej do mostu
18.05 od godz. 15:00 do 16:00


Otwock, ul. Stefana Żeromskiego od nr 146 i 229 do Szosy Lubelskiej, ul. Szosa Lubelska od Żeromskiego do nr 12, ul. Laskowa
19.05 od godz. 8:00 do 9:00


Glinianka, ul. Łąkowa, ul. Napoleońska od nr 50 do 80 ,od 29 do 53, ul. Kościelna
19.05 od godz. 9:00 do 13:00


Otwock, ul. Stefana Żeromskiego od nr 146 i 229 do Szosy Lubelskiej, ul. Szosa Lubelska od Żeromskiego do nr 12, ul. Laskowa
19.05 od godz. 15:00 do 16:00


Wiązowna, ul. Parkingowa nr 8,10,12,14,16,18,22, ul. Ogrodowa nr 1,2 A,3,4,5,6,8,9,11,15, Emów, ul. Sosnowa nr 8, ul. Gołębia
20.05 od godz. 8:00 do 9:00


Gadka, GDKiA Gadka MOP
20.05 od godz. 9:00 do 12:00


Wiązowna, ul. Parkingowa nr 8,10,12,14,16,18,22, ul. Ogrodowa nr 1,2 A,3,4,5,6,8,9,11,15, Emów, ul. Sosnowa nr 8, ul. Gołębia
20.05 od godz. 15:00 do 16:00


Całowanie, 111 A,111 B,111 G,111 E
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


Otwock, ul. Wąska od nr 10 do Majowej, ul. Majowa od Wąskiej do Turystycznej
25.05 od godz. 8:30 do 12:30


Otwock, ul. Rzemieślnicza, ul. Świderska od Kołłątaja do Szkolnej +24, ul. Hugona Kołłątaja 2, ul. Górna od Rzemieślniczej do Różanej + 16 ,18
26.05 od godz. 8:00 do 9:00


Otwock, ul. Rzemieślnicza, ul. Świderska od Kołłątaja do Szkolnej +24, ul. Hugona Kołłątaja 2, ul. Górna od Rzemieślniczej do Różanej + 16 ,18
26.05 od godz. 17:00 do 18:00


powiat garwoliński

Łaskarzew, ul. Chopina od numeru 1 do numeru 34., ul. Słowackiego od numru 1 do numeru 32., ul. Lipowa, ul. Sportowa od numeru 1 do numeru 21., ul. Kopernika
17.05 od godz. 8:30 do 12:30


Mierżączka, od numeru 40 do numeru 61.
18.05 od godz. 8:30 do 12:30


Łaskarzew, ul. Kilińskiego od numeru 14 do numeru 21., ul. Piękna od numeru 1 do numeru 10., ul. Księżycowa od numeru 1 do numeru 16., ul. Wolska od numeru 59A do numeru 89.
19.05 od godz. 8:30 do 12:30


Wola Rębkowska, ul. Ogrodowa od numeru 1 do numeru 15., ul. Zielona od numeru 1 do numeru 19.
20.05 od godz. 10:00 do 14:00


Trąbki, ul. Spacerowa od numeru 3 do numeru 15, ul. Graniczna od numeru 8 do numeru 10, ul. Ogrodowa numery od numeru 65 do numeru 69, ul. Osadnicza od numeru 12 do numeru 24 i od numeru 53 do numeru 69.
24.05 od godz. 8:30 do 12:30


Strych, od numeru 31 do numeru 57
24.05 od godz. 10:00 do 14:00


Wilga, ul. Adama Mickiewicza od numeru 1 do numeru 4, oraz od numeru 48 do numeru 50, Zakrzew, od numeru 1 do numeru 3
25.05 od godz. 10:00 do 14:00


Wólka Ostrożeńska, od numeru 70 do numeru 103
25.05 od godz. 10:00 do 14:00


Podwierzbie, od numeru 44 do numeru 75
28.05 od godz. 8:30 do 12:30


powiat miński

Sulejówek, ul. Szkolna od Dworcowej do 11-go Listopada, ul. 11 Listopada od nr 76/79 do Żeromskiego, ul. Dworcowa nr 67
17.05 od godz. 9:00 do 12:00


Szymony, od nr 3 do 9 i od nr 15 do 23 oraz działki nr 93, 44
18.05 od godz. 8:00 do 11:00


Kiczki Pierwsze, d 188 do 196 parzyste, 185, 189, 200, 201
20.05 od godz. 8:00 do 12:00


Kiczki Pierwsze, 181, 183
20.05 od godz. 12:00 do 14:00


Osęczyzna, od 21a do 23c oraz działki rekreacyjne,, Rakówiec, 154, 154a, 202, 205 oraz działki rekreacyjne,
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


Sulejówek, ul. Reymonta od Niemcewicza do Gdańskiej, ul. Brzozowa, ul. Zawiszy, ul. Ludowa
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


Dębe Wielkie, ul. Armii Krajowej od 12 do 44,, ul. Marii Konopnickiej od 3 do 9,, ul. Polna od 3 do 54, 182,, ul. Wiśniowa, ul. Wiosenna od 1 do 39,, ul. Nadrzeczna 3, 11, 13, 19, 23, 32, działka 268,, Ruda, ul. Ogrodowa 126,, ul. Nadrzeczna działki 1/3, 21., Górki, cała miejscowość
21.05 od godz. 10:30 do 13:00


Sulejówek, ul. Hotelowa 4, ul. Szklarniowa od nr 75 do 83 + 86, ul. Trakt Brzeski 158 , 158 A , 166 , 172
24.05 od godz. 9:00 do 13:00


Mińsk Mazowiecki, ul. 1 PLM Warszawa od 21 do 27 nieparzyste, od 20 do 50 parzyste, ul. Szpitalna 86,88, ul. Armii Krajowej od 21 do 35 nieparzyste, od 26 do 36 parzyste
24.05 od godz. 9:00 do 13:00


Mińsk Mazowiecki, ul. Jana Pawła II 18, 18a kiosk, 23a garaże, ul. Mikołaja Kopernika 8
24.05 od godz. 9:00 do 13:00


Maliszew, ul. Górna 38, ul. Leśna od 1 do 5 i od 20 do 60
25.05 od godz. 10:30 do 14:00


Okuniew, ul. Słoneczna od Pułtuskiej do nr 69, ul. Leśna od nr 15 do Pułtuskiej + 16 , 17 ,19, ul. Polna, ul. Postępu od Polnej do Łąkowej, ul. Prosta, ul. Piwna, ul. Miodowa
26.05 od godz. 9:00 do 13:00


Wola Rafałowska, ul. Teodora Dunina od 2 do 92, ul. Tartaczna 1, ul. Tartaczna od 1 do 33 nieparzyste
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Gołębiówka, od 1 do 6, i od 11 do 21
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Okuniew, ul. Bliska 11 , 13
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska 117, 119, 121, 123, 125, 129, ul. Topolowa 24,31,33,35, ul. Szczecińska 11, ul. 11 Listopada 2, 4, 6, 8, 10
28.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat pruszkowski

Piastów, ul. Aleja Tysiąclecia 10,12,14,, ul. Mikołaja Reja 9,11,14,15
17.05 od godz. 9:00 do 13:00


Pruszków, ul. Zofii Nałkowskiej 29
17.05 od godz. 9:00 do 13:00


Pruszków, ul. Zdziarska nr 29 do nr 57, ul. Janusza Korczaka 19,21,, ul. Zbigniewa
19.05 od godz. 9:00 do 13:00


Piastów, ul. Warszawska 43
24.05 od godz. 9:00 do 13:00


Komorów, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 9, 11A, 13, 16
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat warszawski zachodni

Strojec, Strojec 1
17.05 od godz. 11:00 do 15:00


Hornówek, ul. Polna 21a
18.05 od godz. 9:00 do 13:00


Żukówka, ul. Łąki 23,27,33
18.05 od godz. 11:00 do 13:00


Kopytów, od nr 1 do nr 11, Rokitno, Święcice, ul. Kopytowska od Wiosennej do Poznańskiej, ul. Wiosenna, ul. Poznańska 553 do 734
19.05 od godz. 8:00 do 10:00


Kopytów, od nr 1 do nr 11, Rokitno, Święcice, ul. Kopytowska od Wiosennej do Poznańskiej, ul. Wiosenna, ul. Poznańska 553 do 734
19.05 od godz. 17:00 do 18:00


Bieniewice, ul. Gimnazjalna, ul. Świętego Jana, ul. Akacjowa, Stare Faszczyce, 93i 94
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


Wyględy, ul. Stołeczna od nr 60 do nr 78,, ul. Topolowa 2,6,8,, ul. Osiedlowa 14
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


Izabelin C, ul. Planty od nr 9 do nr 26
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


Białuty, 33,33A,33B,42,43,45,47,52, dz. nr 115
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


Zielonki-Parcela, ul. Warszawska od 358 do 408 i 281 do 285 oraz 389 do 391 , 370 (Delikatesy) , 372 (Hotel), ul. Białej Góry, ul. Spokojna, ul. Kręta, ul. Piaskowa 3, ul. Okrężna, ul. Południowa 1, ul. Parkowa 3, 5
22.05 od godz. 8:00 do 10:00


Zielonki-Parcela, ul. Warszawska od 358 do 408 i 281 do 285 oraz 389 do 391 , 370 (Delikatesy) , 372 (Hotel),, ul. Białej Góry, ul. Spokojna, ul. Kręta, ul. Piaskowa 3, ul. Okrężna, ul. Południowa 1, ul. Parkowa 3, 5
22.05 od godz. 16:00 do 18:00


Wieruchów, ul. Wieruchowska od nr.101 i 102 do nr.131 i 138, Zielonki-Parcela, 92, 95
24.05 od godz. 9:00 do 13:00


Błonie, ul. Harcerska 8, 20, 22, 6, 4, 2, ul. Krasickiego 12, 22, 20, 9, 20A, 24, 26, 11, 10, 8, 7, 5, 6, 4, 2, 3, 1,, ul. Kolejowa 12, 10, 8, 6, ul. Przybysza od 1 do 23 i od 2 do 28
25.05 od godz. 9:00 do 13:00


Bieniewice, ul. Miła 6A
26.05 od godz. 9:00 do 13:00


Łomianki, ul. Asfaltowa 18, 19, 20, 20A, 21, 23, 25, 26, 29, 31, ul. gen. Wojciecha Borzobohatego, ul. Brukowa 29, ul. Długa, ul. Graniczna, ul. Kalinowa, ul. Kwiatowa 3, 5, 8, ul. Ludowa, ul. Macieja Rataja, ul. Równa 24, 24A, 26, 28, 30, 30A, 32, ul. Słoneczna 1, 3, ul. Szeroka, ul. Śliska, ul. Wąska 13, 26, 26A, ul. Wyboista 7, 9, 11, 12, 14A, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 30, 32A, 32B, 34, 36, 38
18.05 od godz. 9:30 do 13:30


Dziekanów Leśny, ul. Kolejowa 225, 227, 229, 233, 233A, ul. Krasnoludków, Witosa, ul. Złotej Rybki, Dziekanów Nowy, ul. Stefana Batorego, ul. Kolejowa 231, 231B, 291, 342, ul. Królowej Marysieńki, ul. Podróżna, ul. Rolnicza, Dziekanów Polski, ul. Czarodziejskiej Góry, ul. Krasnoludków, ul. Stanisława Mikołajczyka, ul. Kolejowa 223, 225, 225D, 229, 231, 231A, 233, 233B, 245, 245A, 249, 251, 258, 262, 264, 264A, 264B, 268, 291, 291A, 297, 299, 317, 324, 326, 326A, 326C, 344C, ul. Miła, ul. Mistrza i Małgorzaty, ul. Odysei, ul. Piękna, ul. Podróżna, ul. Rolnicza, ul. sierż. Władysława Szymczaka, ul. Turystyczna, ul. Wędkarska, ul. Wincentego Witosa, ul. Władcy Pierścieni, ul. Wrzosowa, Izabelin-Dziekanówek, ul. Drużbacka 4, 6, ul. Górka Dziekanowska, ul. Kampinoska, ul. Kolejowa, ul. Kolorowa, ul. Lasek Brzozowy, ul. Kwiatowa, ul. Środkowa, Sadowa, ul. Biedronki, ul. Borówkowa, ul. Jagodowa, ul. Kolejowa, Kwiatowa, Piękna, ul. Plutonowego Klemensa Lipińskiego, ul. Sielanki, ul. Strzelecka, ul. Środkowa, ul. Turystyczna, ul. Wakacyjna, ul. Wędrowców, ul. Zaciszna, ul. Zagórze, Łomianki, ul. Kolejowa 291
19.05 od godz. 7:00 do 9:00


Dziekanów Polski, ul. Wincentego Witosa, ul. Władcy Pierścieni, ul. Wrzosowa, ul. Czarodziejskiej Góry, ul. Krasnoludków, ul. Stanisława Mikołajczyka, ul. Kolejowa 223, 225, 225D, 229, 231, 231A, 233, 233B, 245, 245A, 249, 251, 258, 262, 264, 264A, 264B, 268, 291, 291A, 297, 299, 317, 324, 326, 326A, 326C, 344C, ul. Miła, ul. Mistrza i Małgorzaty, ul. Odysei, ul. Piękna, ul. Podróżna, ul. Rolnicza, ul. sierż. Władysława Szymczaka, ul. Turystyczna, ul. Wędkarska, Izabelin-Dziekanówek, ul. Drużbacka 4, 6, ul. Górka Dziekanowska, ul. Kampinoska, ul. Kolejowa, ul. Kolorowa, ul. Lasek Brzozowy, ul. Kwiatowa, ul. Środkowa, Sadowa, ul. Biedronki, ul. Borówkowa, ul. Jagodowa, ul. Kolejowa, Kwiatowa, Piękna, ul. Plutonowego Klemensa Lipińskiego, ul. Sielanki, ul. Strzelecka, ul. Środkowa, ul. Turystyczna, ul. Wakacyjna, ul. Wędrowców, ul. Zaciszna, ul. Zagórze, Łomianki, ul. Kolejowa 291, Dziekanów Leśny, ul. Kolejowa 225, 227, 229, 233, 233A, ul. Krasnoludków, Witosa, ul. Złotej Rybki, Dziekanów Nowy, ul. Stefana Batorego, ul. Kolejowa 231, 231B, 291, 342, ul. Królowej Marysieńki, ul. Podróżna, ul. Rolnicza
19.05 od godz. 16:00 do 18:00


powiat grodziski

Grodzisk Mazowiecki, ul. Piaskowa, ul. Jelenia, ul. Baśniowa, ul. Tylna 20,21, ul. I. Krasickiego od nr 1 do nr 45, ul. G. Knapskiego
19.05 od godz. 9:00 do 13:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. Żwirowa 1A do 1P
20.05 od godz. 8:00 do 12:00


Podkowa Leśna, ul. Orzechowa, ul. Lipowa, ul. Świerkowa, ul. Podleśna od nr 9 do 47, ul. Graniczna 8 do 28, ul. Różana, ul. Wrzosowa, ul. Warszawska, ul. Łosia, ul. Krecia, ul. Świerkowa 1, 3, ul. Brzozowa, ul. Cicha, ul. Zachodnia, Otrębusy, ul. Tarniny, ul. Borówki, ul. Jesionowa, ul. Poziomki, ul. Orzechowa, ul. Lipowa, ul. Czeremchy, ul. Świerkowa, ul. dr. Mariana Piaseckiego, ul. Podleśna od nr 9 do 47, ul. Różana, ul. Jeżynowa, ul. Wrzosowa, ul. Wiejska Piekarnia przy ul Wiejskiej, ul. Krótka, ul. Warszawska, ul. Przejazdowa, ul. Łosia, ul. Krecia, ul. Świerkowa 1,3, ul. Brzozowa, ul. Platanowa, ul. Zachodnia, ul. Polna, ul. Jałowcowa
24.05 od godz. 9:00 do 13:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. H. Sienkiewicza 7,9
24.05 od godz. 9:00 do 13:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. Bałtycka 31
24.05 od godz. 9:00 do 13:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. H. Sienkiewicza 2
25.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat legionowski

Janówek Pierwszy, ul. Zacisze 11, 11A, 11B, 13, 13A, 13B, 13D, 13G, 15, 15A
17.05 od godz. 8:00 do 12:00


Chotomów, ul. Marii Konopnickiej, ul. Ogrodowa 4, 4A, 6, 6A, 18, ul. Okólna, ul. Polna od numeru 1 do 23, ul. Żwirki i Wigury 4C, 5E, 6, 7, 9, 9A, 10, 10A, 11, 12, 12A, 14, 18, 74
18.05 od godz. 8:00 do 12:00


Wieliszew, ul. Spokojna 21A, 23, 23B, 23C, 25
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat nowodworski

Kazuń Polski, ul. Polna 1, 2, 4, 6, 8, 35, ul. Jeziorna 65, 71, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 104, 107, 111, 116, 117, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 132, 134
20.05 od godz. 8:00 do 9:30


Kikoły, 1A, 2A-C, 4, 4L, 4K, 5A, 7C, 10A, 10F, 10G, 14F-M, 18A, 20C, 22, 37, 38D, 40B, 45C, 72, 78, 88, 93, 94, 98, 99, 102, 110
20.05 od godz. 9:00 do 13:00


Kazuń Polski, ul. Polna 1, 2, 4, 6, 8, 35, ul. Jeziorna 65, 71, 73, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 104, 107, 111, 116, 117, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 132, 134
20.05 od godz. 15:00 do 16:30


Zakroczym, ul. Gałachy 59, ul. Gałachy Prochownia 1, ul. Platanowa, ul. Utrata 12C, 15, 15A, 15B, 16A, 17, 17A-C, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 22B, 23
21.05 od godz. 9:00 do 13:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Pierwsza Komunia Święta

Zwierzęta też potrafią się śmiać

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie