Fortuna 1 Liga. Przewodzący tabeli ŁKS Łódź prowadził w Niecieczy już 2:0, ale meczu nie wygrał. O remisie z Bruk-Bet Termaliką zadecydowały dwa rzuty karne skutecznie wyegzekwowane po przerwie przez Wiktora Biedrzyckiego. Zobaczcie skrót najważniejszych akcji.

Bramki z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź

- Znowu remisujemy wygrany mecz - uważają kibice ŁKS Łódź. Ich zespół zaliczył drugi podział punktów z rzędu i zarazem ósmy w sezonie. Przez niego druga już w tabeli Wisła Kraków zmniejszyła stratę do poziomu pięciu punktów.

ŁKS objął prowadzenie w Niecieczy przed upływem kwadransa, gdy zamieszanie w polu karnym wykorzystał Pirulo. W 30 minucie było już 2:0, bo z jego podania użytek zrobił Maciej Śliwa. Druga do niedawna w tabeli Bruk-Bet Termalica ruszyła po przerwie. Dostała dwie jedenastki i obie wykorzystała. Wiktor Biedrzycki najpierw kopnął w środek, potem bliżej lewego słupka.

- Zagraliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę i wydawało się, że wszystko mamy pod kontrolą. I dlatego mam duży żal, że remisujemy. Potrzebujemy więcej odpowiedzialności w ważnych momentach - uważa trener ŁKS Kazimierz Moskal.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza Nieciecza - ŁKS Łódź 2:2 (0:2)

Bramki: Biedrzycki 53' (k.), 80' (k.) - Pirulo 13', Śliwa 30'
Żółte kartki: Zawijśkyj, Biedrzycki, Trubeha, Purece - Szeliga, Tutyškinas, Monsalve, Kowalczyk, Pirulo.
Sędziował: Damian Sylwestrzak (Wrocław).

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Tomasz Loska - Adam Radwański, Wiktor Biedrzycki, Artem Putiwcew (46, Andrej Kadlec), Nemanja Tekijaški - Andrzej Trubeha (84, Marcel Błachewicz), Andrij Dombrowśkyj, Taras Zawijśkyj (46, Mariusz Fornalczyk), Michal Hubínek (63, Tomáš Poznar), Kacper Karasek (63, Florin Purece) - Muris Mešanović.

ŁKS Łódź: Aleksander Bobek - Bartosz Szeliga, Nacho Monsalve, Adam Marciniak, Artemijus Tutyškinas - Pirulo (89, Maciej Dąbrowski), Mateusz Kowalczyk (89, Kelechukwu Ibe-Torti), Michał Mokrzycki, Michał Trąbka (74, Władysław Ochronczuk), Maciej Śliwa (74, Bartosz Biel) - Stipe Jurić (68, Piotr Janczukowicz).