Finał Drużynowego Pucharu Świata na żużlu [ONLINE, WYNIKI]

Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 30

Najnowsza -

©Jarosław Pabijan

Finał Drużynowego Pucharu Świata na żużlu. Faworyci nie zawiedli, górą biało-czerwoni.

• 20. Pawlicki, Sajfutdinow, Lambert, Sundstroem

Emil Sajfutdinow przypięczętował brązowe medale dla Rosjan, choć przez moment był nawet czwarty. Złoto Polska, srebro Szwecja, brąz Rosja. Wielka Brytania poza podium.

Dziękujęmy za uwagę. Wkrótce na www.pomorska.pl/sport szczegółowa relacja, zdjęcia i wideo. Do zobaczenia!

• 19. Lindbaeck, Tarasienko, Harris, Dudek

Pewnie wygrał Lindbaeck. Szwedzi już wcześniej zapewnili sobie drugie miejsce. Dudek tym razem ostatni - niespodzianka.

Polska 47, Szwecja 42, Rosja 16, Wielka Brytania 14.

• 18. Janowski, Jonsson, Kudriaszow, Cook

Maciej Janowski wygrywa, Polacy ponownie DRUŻYNOWYMI MISTRZAMI ŚWIATA!

Polska 47, Szwecja 39, Rosja 14, Wielka Brytania 13.

• 17. Zmarzlik, Worral, Lindgren, Czugunow (d)

Zmarzlik na wyjściu z pierwszego łuku wysforował się na prowadzenie. Punkt na rzecz Brytyjczykó tracą też Szwedzi. Polska coraz bliżej mistrzostwa świata!

Polska 44, Szwecja 37, Rosja 13, Wielka Brytania 13.

• Klasyfikacja po 4. serii startów: Polska 41, Szwecja 36, Rosja 13, Wielka Brytania 11.

• 16. Lindbaeck, Dudek, Sajfutdinow, Worrall

Bardzo ciekawy wyścig, zawodnicy jechali blisko siebie. Ostatecznie najszybszy był Lindbaeck, ale ważna dwa punkty dowiózł Dudek.

• 15. Janowski, Lindgren, Czugunow, Harris

Janowski świetnie rozegrał pierwszy łuk i na prostej wysforował się na prowadzenie. Niezwykle mądra jazda Polaka i pewne zwycięstwo!

• 14. Pawlicki, Worrall, Jonsson, Tarasienko

Pawlicki został upomniany za utrudnianie startu. W powtórce Pawlicki wyprzedził Worrala na dystansie i pognał do mety po 3 punkty dla reprezentacji Polski! Szaleństwo polskich fanów na trybunach, bo tylko punkt zdobył też Jonsson.

• 13. Zmarzlik, Sundstroem, Harris, Kudriaszow

Pewnie wygrał Zmarzlik. 2 punkty dla swojej reprezentacji w roli jokera zdobył Harris. Brytyjczyk długo jechał drugi, ale dał się wyprzedzić Szwedowi.

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.