FC Barcelona

1

Real Madryt

2

• Świetne widowisko na Camp Nou, ale Real wygrywa zasłużenie. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Koniec meczu w Barcelonie! Real Madryt wygrywa El Clasico 2:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Sergio Aguero rzutem na taśmę zdobywa bramkę kontaktową!

• Kolejny świetny kontratak Realu, Marco Asensio wpadł w pole karne Barcelony, oddał strzał, który jeszcze zdołał wybronił ter Stegen, ale z dobitką Lucasa Vazqueza nie miał już żadnych szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Lucas Vazquez podwyższa prowadzenie Realu Madryt na 2:0!

• Za kontuzjowanego Federico Valverde na murawie pojawił się Daniel Carvajal.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej siedem minut.

• Thibaut Courtois ucierpiał przy wybiciu piłki.

• W zespole Realu Madryt Marco Asensio pojawił się w miejsce Viniciusa Juniora.

• Ostatnia zmiana w zespole Barcelony. Luuk de Jong pojawił się w miejsce Gaviego.

• Federico Valverde ucierpiał przy walce o piłce.

• Ferland Mendy został ukarany żółtą kartką za opóźnianie gry.

• Kolejna zmiana w zespole gospodarzy. Sergi Roberto pojawił się w miejsce Frankie de Jonga.

• Sergio Aguero pojawia się na murawie w miejsce Ansu Fatiego.

• Znakomite podanie w pole karne Barcelony, ale tam Karim Benzema nie zdołał skierować piłki do bramki gospodarzy.

• Pierwsza zmiana w szeregach Realu Madryt. Federico Valverde pojawił się w miejsce Rodrygo.

• Vinicius Junior wpadł z piłką w pole karne Barcelony, ale nie zdołał oddać strzału.

• Jednak dośrodkowanie z rzutu wolnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Realu.

• Ansu Fati został sfaulowany blisko pola karnego Realu i gospodarze będą mieli okazję na dobre dośrodkowanie.

• Toni Kroos dośrodkował piłkę w pole karne Barcelony, ale zupełnie bez zagrożenia.

• Gerard Pique został ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

• Serginio Dest próbował dośrodkować w pole karne Realu, ale zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Gavi został ostro sfaulowany w środku pola, ale arbiter nie zdecydował się na wyciągnięcie pierwszej żółtej kartki w tym meczu.

• Ansu Fati łatwo stracił piłkę tuż przy polu karnym Realu Madryt.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Realu.

• FC Barcelona ofensywnie rozpoczęła drugą połowę meczu. Gospodarze naciskają rywali.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Pierwsza zmiana w zespole Barcelony już teraz Philippe Coutinho pojawił się w miejsce Oscara Minguezy.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu Camp Nou, za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu na Camp Nou. Do przerwy Real zasłużenie prowadzi 1:0.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej części meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Ansu Fati dostał piłkę w polu karnym Realu Madryt, ale trafił tylko w jednego z obrońców gości!

• Lucas Vazquez znakomicie dośrodkował w pole karne Barcelony, ale tam Karim Benzema nie zdołał dopaść do piłki.

• Rozegranie rzutu rożnego również nie było najlepsze i Real stracił swoją szansę na podwyższenie wyniku.

• Kolejny znakomity kontratak Realu Madryt, który skończył się tylko na rzucie rożnym.

• Złe rozegranie rzutu rożnego i chwilę później piłkę spokojnie złapał Thibaut Courtois

• Eric Garcia oddał strzał z dystansu, ale piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

• W odpowiedzi po znakomitym dośrodkowaniu z rzutu rożnego do strzału głową doszedł Gerard Pique, ale gracz Barcelony minimalnie się pomylił!

• Znakomity kontratak Realu Madryt, który zapoczątkował i zakończył David Alaba. Austriak dostał piłkę przed polem karnym Barcelony i mocnym strzałem lewą nogą otworzył wynik meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! David Alaba otwiera wynik w El Clasico!

• Karim Benzema dostał piłkę w polu karnym Barcelony, ale Francuz uderzył tylko w boczną siatkę!

• Ależ pudło Serginio Desta! Znakomita oskrzydlająca akcja Memphisa Depaya, Holender zagrał w pole karne Realu wprost na nogę Serginio Desta, ale ten posłał piłkę bardzo wysoko nad bramką rywali!

• Barcelona straciła piłkę, a chwilę później na czystą pozycję wyszedł Vinicius Junior, gracz Realu minął Ter Stegena dwukrotnie, ale bramkarz gospodarzy nie dał za wygraną i zatrzymał Viniciusa!

• Barcelona spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola i niespecjalnie kwapi się by zaatakować.

• Vinicius Junior popędził lewą stroną boiska, wpadł w pole karne Barcelony, gdzie został powalony, ale arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego!

• Ansu Fati popędził skrzydłem, ale został łatwo zatrzymany.

• Toni Kroos dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne Barcelony, ale nie było żadnego zagrożenia.

• Vinicius Junior wpadł z piłką w pole karne Barcelony, ale w ostatniej chwili został zatrzymany przez rywala.

• Memphis Depay popędził prawą stroną boiska i został nieprzepisowo zatrzymany przez Lucasa Vazqueza.

• Sergio Busquets zagrał w okolice pola karnego Realu, ale żaden z jego partnerów nie zdołał przejąć piłki.

• Real Madryt rozgrywał piłkę w środku pola, ale Vinicius Junior łatwo stracił futbolówkę.

• Pierwsze zagranie w pole karne Realu Madryt, ale bez zagrożenia.

• Barcelona zagrała dłuższym podaniem, ale szybka strata piłki.

• Real Madryt rozpoczął mecz posiadając piłkę. "Królewscy" spokojnie wyczekują rywali.

• Rozpoczynamy El Clasico!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu Camp Nou! Za moment rozpoczniemy tę rywalizację!

• Natomiast tak prezentuje się skład Realu Madryt:

• Oto skład FC Barcelony na dzisiejsze spotkanie:

• Natomiast w Madrycie Real wygrał 2:1 po bramkach Karima Benzemy i Toniego Kroosa. Druga połowa meczu była rozgrywana w ogromnej ulewie i w tym czasie najlepiej odnalazł się Oscar Mingueza, który zdobył jedyną bramkę dla Barcelony.

• W poprzednim sezonie Real Madryt dwukrotnie wygrał z Barceloną. Na Camp Nou "Królewscy" wygrali 3:1 po trafieniach Federico Valverde, Sergio Ramosa i Luki Modrića. Dla Barcelony jedynego gola zdobył Ansu Fati.

• Natomiast Real Madryt ma tylko dwa punkty zdobyte więcej, jednak według większości ekspertów jest faworytem dzisiejszego spotkania. "Królewscy" w tym sezonie ligowym wygrali pięć meczów, dwa zremisowali i jeden przegrali.Porażka miała miejsce przed tygodniem, a nieoczekiwanym pogromcą okazał się Espanyol. Real zdecydowanie nie chce przegrać dwóch meczów z rzędu z zespołami z Katalonii.

• FC Barcelona zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli. Duma Katalonii w ośmiu rozegranych spotkaniach zgromadziła piętnaście punktów. Barcelona wygrała cztery mecze, trzy zremisowała i jeden przegrała. Przed tygodniem Barcelona wygrała na własnym stadionie z Valencią 3:1.

• Witamy serdecznie! Już dzisiaj zostanie rozegrane spotkanie, na które są zwrócone oczy całego piłkarskiego świata! W 10. kolejce hiszpańskiej LaLiga Santander FC Barcelona na Camp Nou zmierzy się z Realem Madryt! Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb!