Farage do Tsiprasa: Nadszedł wasz czas. Wyjdźcie ze strefy...

  Farage do Tsiprasa: Nadszedł wasz czas. Wyjdźcie ze strefy euro i odzyskajcie waszą demokrację

  WR/Youtube

  Polska

  Polska

  Nigel Farage
  1/2
  przejdź do galerii

  Nigel Farage ©Tim Ireland

  - Europejski projekt zaczyna umierać. Widać jasno, że nie można połączyć w jeden organizm różnych narodów i ich gospodarek - mówił w Parlemencie Europejskim Nigel Farage, lider UKIP, do premiera Grecji. - Panie Tsipras - nadszedł wasz czas. Jeśli ma pan odwagę, powinien pan wyprowadzić swój naród ze strefy euro z podniesioną głową. Odzyskacje waszą demokrację - apelował brytyjski polityk. Oto całe jego wystąpienie. ZOBACZ VIDEO.

  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Grecja

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 5

  Brawo Farage! Niech te brudasy naucza sie pracowac i oszczedzac! Praca nie hanbi, przez prace do wolnosci! Grecja zdycha jak ta cala Rosja! Brawo Ukraina! Brawo NSA!
  Brawo USA! I love USA! Na...rozwiń całość

  Brawo Farage! Niech te brudasy naucza sie pracowac i oszczedzac! Praca nie hanbi, przez prace do wolnosci! Grecja zdycha jak ta cala Rosja! Brawo Ukraina! Brawo NSA!
  Brawo USA! I love USA! Na pohybel raSSiji!zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Brawo Rosja na pohybel upainie...

  Karl (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  banderowski idiota

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  No tak, gentelmen Farage ma rację. Bowiem od tego momentu Grecy mają już tylko takie greckie...

  San Francisco (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

  Jednakże, co bez tych licznych Harley, Dodge, Corvette, czy nawet dobrej muzyki. A wkrótce mieć też będą i nowy rząd, bo ta Syriza w Brukseli jest wybitnie bez wzięcia. Czyli zjawi się ten nowo...rozwiń całość

  Jednakże, co bez tych licznych Harley, Dodge, Corvette, czy nawet dobrej muzyki. A wkrótce mieć też będą i nowy rząd, bo ta Syriza w Brukseli jest wybitnie bez wzięcia. Czyli zjawi się ten nowo stary, który Grecję do tej ruiny doprowadził. Niewolnik ma tylko słuchać, a nie mieć jakiś głos, i który Syriza zechciała. A do tego w ogóle nie do pomyślenia, ażeby jeszcze chcieć się buntować przed tymi licznymi gentelmenami w sortach Armani z czesanego Camelus dromedarius, tudzież w węgierskich trzewikach ze skóry woła. U nas też będzie nowy, rząd. I który akurat San Francisco będzie odbudowywać, i to na czas przes całkowitym jego zdewastowaniem. Jednak ta budowa to już jest zależną od samych wyborców. Kiedy pójdą inną drogą, wtedy tylko na grecką wieś. www.youtube.com/watch?v=WaPy1JBlxcIzwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo