0

Walia

2

• Koniec meczu! Po ciekawym spotkaniu Walia pokonała Turcję 2:0.

• Asystę notuje Bale, który obsłużył tym razem Roberts. Prawy obrońca płaskim strzałem pokonał bramkarza.

• GOOOOL!!! ROBERTS I JEST 2:0 DLA WALII!!

• Cakir ratuje Turcję i broni strzał Bale'a!

• Neco Williams za Jamesa.

• Jeszcze kartka dla Calhanoglu.

• Oraz Yilmaz.

• Ben Davies..

• Ukarani Chris Mepham...

• Jakaś bijatyka w polu karnym Walii! Będą kartki.

• Najwyżej po rogu wyskoczył Demiral, ale jego strzał efektownie odbił poza linię końcową bramkarz Walijczyków!

• Za Ramseya pojawia się Harry Wilson.

• Irfan Can Kahveci za Undera.

• Teraz główkował Bale i znowu na posterunku bramkarz reprezentacji Turcji.

• Cakir broni uderzenie Jamesa.

• Halil Ibrahim Dervisoglu za Kenana Karamana.

• Kieffer Moore mocno oberwał w walce o górną piłkę. Napastnik Walii ma problem z krwawiącym nosem.

• A w Walii Ethan Ampadu za Allena.

• Mert Muldur w miejsce Merasa.

• Znowu słabiuteńki celny strzał głową Yilmaza , który absolutnie nie mógł zaskoczyć Danny'ego Warda.

• Umut Meras zgłasza, że konieczna będzie zmiana.

• Po rzucie rożnym celnie główkował Kaan Ayhan, ale w sam środek bramki Walii.

• Bale uderza wysoko ponad poprzeczką! Fatalne wykonanie rzutu karnego!

• Rzut karny dla Walii! Faulowany w samym rogu pola karnego Bale.

• Connor Roberts odszukał w polu karnym Ramseya, celny strzał broni kolanami Cakir!

• Po kornerze piłka dograna na 5. metry do kompletnie niepilnowanego Yilmaza, a kapitan Turków uderzył fatalnie!

• Z dystansu Bale, lecz niecielnie.

• Wreszcie pokazał się Hakan Calhanoglu. Płaskie i za lekkie uderzenie zawodnika AC Milan.

• Klasycznym "centrostrzałem" popisał się James, który zmusił do wybicia na róg Ugurcana Cakira.

• A Yusuf Yazici za Ozana Tufana.

• Schodzi Okay Yokuslu. W jego miejsce Merih Demiral.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Gareth Bale świetnym zagraniem z głębi pola wypuścił sam na sam Ramseya, a ten tym razem zachował zimną krew i płaskim uderzeniem pokonał tureckiego bramkarza.

• GOOOOOL!! 1:0 DLA WALII!! RAMSEY!! DO TRZECH RAZY SZTUKA!!

• Ramsey miał mnóstwo miejsca i czasu. Rozciągnął akcję na prawo, skąd fatalnie dośrodkował skrzydłowy Walii.

• Niecelna główka Yilmaza.

• Turcja wyraźnie odżyła w ostatnich minutach. Pokazuje, że też jest w stanie zagrać bramce rywala.

• Turcy oddali dwa strzały głową po dwóch rzutach rożnych, bramkarza Walii wyręczyli obrońcy.

• Strzelał z ostrego kąta w polu karnym Kenan Karaman, lecz został wyblokowany. Tylko korner dla Turcji.

• Fantastyczna okazja Walii! Ramsey sam na sam, tuż przed bramkarzem, ale uderzył na wiwat!

• Mnóstwo miejsca na lewym skrzydle miał James, zagrał w pole bramkowe i tam interweniował wślizgiem obrońca Turcji.

• Zamieszanie w polu karnym Turcji, jeden z graczy chyba zagrał piłkę ręką. Sędzia jednak niewzruszony.

• Błyskawiczna riposta. Wykop bramkarza, zgranie Yilmaza i celny strzał Cengiza Undera na bramkę Walii.

• Znowu fajną piłkę dorzucił Daniel James, ale Kieffer Moore główkował nad bramką!

• Szybko rozegrany rzut wolny i dobra szansa dla Turków! Uderzenie Buraka Yilmaza zostało przyblokowane i przeszło tuż obok słupka.

• Kapitalna okazja dla Walii! Aaron Ramsey dostał podanie w pole karne, był kompletnie niepilnowany i uderzył prosto w nogi bramkarza Turcji!

• Uderzenie Bena Daviesa głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, lecz niecelne.

• Początek spotkania.

• Na trybunach w Baku zdecydowaną przewagę będzie mieć Turcja. Ma ją dopingować nawet 30 tys. gardeł. Tymczasem podczas meczu Walia - Szwajcaria w Baku właśnie odnotowano najniższą frekwencję spośród wszystkich w 1. kolejce. Mecz w Azerbejdżanie obejrzało ledwie 8782 osób.

• O niebo lepiej zaprezentowała się Walia, która zremisowała ze Szwajcarią (1:1). Mecz był dość otwarty. Przeciwnik może miał więcej z gry, ale to nie przełożyło się na końcowy rezultat. - Cztery punkty w dwóch meczach uznamy za dobry wynik - mówi przed Turcją selekcjoner Rob Page.

• Turcja nie pokazała nic w meczu otwarcia z Włochami (0:3). Schowała się na własnej połowie i tak naprawdę nie miała żadnego pomysłu na wyjście z niej. Chociaż wielu typowało ją na czarnego konia, to zaliczyła zasłużony falstart. - Przez dwa dni byliśmy totalnie przygnębieni - nie ukrywa kapitan Burak Yilmaz. - Dziękuję naszemu trenerowi, że zachował spokój i wywarł na nas pozytywny wpływ. Znów jesteśmy skupieni na tym, by pokazać co potrafimy.

• Dzień dobry. Na stadionie w Baku odbędzie się pierwsze spotkanie drugiej kolejki w grupie A. Zagrają drużyny, które gonią w tabeli liderujące Włochy. Relacja LIVE z meczu Turcja - Walia w GOL24. Zapraszamy.