Emery staje murem za Krychowiakiem: To świetny piłkarz, będzie grał coraz lepiej

Press Association/x-news
W 5. kolejce Ligi Mistrzów Paris Saint Germain zremisowało na wyjeździe z Arsenalem 2:2. W pierwszym składzie PSG wystąpił Grzegorz Krychowiak. Polak zagrał przez 67 minut. Pod koniec pierwszej połowy 26-latek faulował w polu karnym Alexisa Sancheza. Sędzia podyktował "jedenastkę", którą na bramkę zamienił Olivier Giroud.

Po spotkaniu, trener mistrzów Francji - Unai Emery chwalił reprezentanta Polski. - Kiedy Krychowiak jest w rytmie meczowym, ma bardzo dużo do zaoferowania. On musi zrozumieć nasz system, a drużyna musi nauczyć się jak najlepiej z niego korzystać - twierdzi szkoleniowiec.