Edyta Górniak zaśpiewa w łódzkiej Atlas Arenie [WIDEO]

  Edyta Górniak zaśpiewa w łódzkiej Atlas Arenie [WIDEO]

  Dariusz Pawłowski

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Edyta Górniak zaśpiewa w Atlas Arenie swoje największe przeboje
  1/2
  przejdź do galerii

  Edyta Górniak zaśpiewa w Atlas Arenie swoje największe przeboje ©Sławomir Mielnik

  Występem w Kielcach Edyta Górniak zainaugurowała swoją jubileuszową trasę koncertową. Artystka zaśpiewa również w łódzkiej Atlas Arenie.
  Koncert z okazji jubileuszu 25-lecia pracy artystycznej Edyty Górniak - "Love 2 Love", odbędzie się w Łodzi 29 listopada. Bilety w przedsprzedaży kosztują 60, 80, 100 i 120 zł.

  Organizatorzy wydarzenia zapowiadają, że pierwsza od 15 lat trasa artystki przygotowana została ze światowym rozmachem. Przy każdym z dziesięciu koncertów pracuje 150 osób, gwiazda kilka razy zmienia kreacje, towarzyszą jej tancerze i specjalni goście (w Kielcach byli to Mieczysław Szcześniak i Glaca).

  Przygotowano dużą scenę i multimedia sprowadzane z Niemiec, w tym 20-metrowy ekran. Do występów wokalistka przygotowywała się pod okiem fachowców od śpiewu i tańca w Nowym Jorku. Jak podano, budżet przedsięwzięcia sięga 4 mln zł.

  W trakcie koncertu, który ma trwać prawie dwie godziny, piosenkarka wykona przeboje z okresu całej swojej kariery, m.in. "To nie ja", "Dotyk", "Jestem kobietą", "Nie proszę o więcej" i "To nie tak jak myślisz". Nie zabraknie także najnowszych utworów, np. "Your High", "Glow On" czy "Oczyszczenie" z zapowiadanej na jesień nowej płyty.


  ZOBACZ TEŻ:  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo