Dziennik Zachodni rusza z nowym programem. Sprawdzamy najciekawsze miejsca w okolicy!

Artykuł sponsorowany

„Polecone? Sprawdzone!” to nowy cykl dostępny na naszej stronie internetowej, w którym odwiedzamy miejsca wyjątkowe i przyciągające do siebie turystów z całej Polski. Tylko na DziennikZachodni.pl dowiecie się, czy naprawdę warto tam przyjechać.

W pilotażowym odcinku dziennikarz DZ Mateusz Borda odwiedził Mazowsze Medi SPA, który wbrew sugerującej nazwie, znajduje się w uzdrowiskowym Ustroniu. Hotel poleca wiele osób, ze średnią ocen na poziomie 88 proc. w portalach rezerwacyjnych. Ceny także nie przyprawiają o zawrót głowy, a w środku czeka na nas jeszcze spa! Brzmi dobrze? Sprawdziłem, czy faktycznie warto.

Naszą przygodę z Mazowsze Medi SPA rozpoczęliśmy od… relaksu w pokoju! Cała nasza ekipa filmowa musiała przygotować się do zdjęć, a przy okazji skorzystać z chwili wygody i napić się dobrej kawy. A ta, z widokiem na górującą w okolicy Czantorię smakuje podwójnie. Mieliśmy przestronny apartament, choć znajdziemy tu także mniejsze pokoje. Co ciekawe, do hotelu możemy przyjechać także ze zwierzakiem, ale nikt z nas nie skorzystał. No, może poza jednym niedźwiadkiem.

Później przyszedł czas na strefę spa, w której byłem pierwszy raz w życiu. Wiedziałem tylko, że czekają mnie jakieś zabiegi pielęgnacyjne. Mnie: 25-letniego chłopa. Co było dalej? Zobaczcie nasz odcinek na www.dziennikzachodni.pl i przekonajcie się!

Stopkę z namiarami
Mazowsze Medi SPA

Ustroń www.mazowszemedispa.com
mazowsze@mazowszemedisp.com
tel. 33 857 72 71

Najnowsze oferty na Black Friday

Materiały promocyjne partnera

Wideo

Materiał oryginalny: Dziennik Zachodni rusza z nowym programem. Sprawdzamy najciekawsze miejsca w okolicy! - Dziennik Zachodni