9 z 10
Po mistrzostwie Polski w 2015 roku Lech podejmował Legię w...

Kibice wychodzą przed końcowym gwizdkiem

Po mistrzostwie Polski w 2015 roku Lech podejmował Legię w ramach Superpucharu Polski. Był to znakomity mecz Kolejorza, który od tego spotkania wpadł jednak w spory kryzys. Mimo to, przy Bułgarskiej oglądaliśmy kapitalne widowisko. Już do przerwy lechici prowadzili 2:0. Potem było jeszcze lepiej, bo Karol Linetty podwyższył wynik na 3:0. Po podaniu z głębi pola umieścił piłkę w siatce i... wygonił kibiców Legii do domu. Kibice ze stolicy opuścili trybunę gości na 5 minut przed końcem meczu.

10 z 10
Legia pokonała Lecha również w marcu 2018 roku, a decydująca...

Znów kontrowersje

Legia pokonała Lecha również w marcu 2018 roku, a decydująca bramka padła z rzutu karnego, o który goście mieli pretensje. Według nich Wołodymyr Kostewycz dotknął piłkę ręką zupełnie przypadkowo. Gwiżdżący w meczu sędzia Szymon Marciniak podjął decyzję bez obejrzenia wideoweryfikacji - Z tego, co mi wiadomo, arbiter nie konsultował się z VAR-em, więc podjął kontrowersyjną decyzję i nawet nie chciał poddać jej weryfikacji - mówił po meczu Łukasz Trałka. Na wyrównujące trafienie Christiana Gytkjaera w 63. minucie odpowiedział Michał Kucharczyk - w 86. minucie.

Potężny korek na S8! Bus zderzył się z ciężarówką. Jedna osoba ranna!

Wakacje we Włoszech? Eksperci podpowiadają najlepsze miejsca i atrakcje na lato!