Dwunaste z rzędu zwycięstwo Chelsea!

PI
Artur Boruc
Artur Boruc Bartek Syta
Chelsea Londyn wygrała z AFC Bournemouth 3:0. Wynik meczu w 24 minucie otworzył pięknym uderzeniem z dystansu Pedro Rodriguez. Krótko po rozpoczęciu drugiej połowy rzut karny wykorzystał Eden Hazard, a w doliczonym czasie gry swoje drugie trafienie zaliczył Hiszpan, którego uderzenie po rykoszecie trafiło do bramki gości. Chelsea pobiła swój klubowy rekord w ilości wygranych meczów z kolei, a już tylko dwie wygrane dzielą ją od wyrównania rekordu Arsenalu. Artur Boruc zaliczył 90 minut i nie miał szans przy żadnym straconym golu.