Drukowanie w domu nie musi być drogie! Sprawdź, jak wydawać mniej na wkłady!

Materiał informacyjny
Materiały eksploatacyjne do drukarek potrafią być naprawdę kosztowne. Podstawowe wkłady kosztują od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Drukowanie na własnym urządzeniu nie musi jednać być aż tak drogie. Przedstawiamy produkty TonerPartner, dzięki którym możesz zaoszczędzić nawet do 70% na wkładach do drukarki!

Ile kosztują wkłady do drukarek?

Drukarki wykorzystują dwa typy wkładów: tusze oraz tonery. Chociaż wiele osób zamiennie stosuje te określenia, są to zupełnie różne pojemniki z substancjami barwiącymi. Pierwszy z nich zawiera płyn lub specjalny proszek, który jest nanoszony bezpośrednio na papier. Z tuszów korzystają drukarki atramentowe. Drugi typ jest natomiast przeznaczony do modeli laserowych i zawiera specjalny proszek, który jest nakładany za pomocą dwóch cylindrów.

Tusze kosztują zwykle ok. 50-70 zł, przy o wydajności ok. 200 stron. Ich cena różni się w zależności od producenta, a także koloru – czarne barwniki są tańsze. Za tonery zwykle trzeba zapłacić ok. 150-200 zł, za wydajność ok. 1000 stron. Średnio koszt druku w domu wynosi ok. 20-40 groszy za stronę. Jak widać, to o wiele drożej niż w drukarni czy punkcie ksero. Do tego trzeba też przecież doliczyć koszty zużytego prądu, cenę papieru oraz opłaty za ewentualne naprawy.

Z tego względu wiele osób rezygnuje z kupna drukarki do domu, ponieważ w ogólnym rozrachunku takie urządzenie okazuje się mało opłacalne. Nie musi jednak wcale tak być! Świetnym sposobem na zmniejszenie wydatków na druk jest kupno tańszych wkładów. Producentem takich materiałów jest polska firma TonerPartner.pl!

Ceny tonerów i tuszy oryginalnych a wkłady TonerPartner – porównanie

By najwyraźniej zaprezentować, ile można zaoszczędzić na kupnie wkładów marki TonerPartner, porównaliśmy ceny kilku losowo wybranych kartridżów. Jednymi z najpopularniejszych urządzeń są wielofunkcyjne drukarki atramentowe marki HP. Do wielu modeli kompatybilnym wkładem jest kolorowy tusz HP 652. Ma on pojemność 6 ml i w regularnej sprzedaży kosztuje ok. 70 zł. W sklepie TonerPartner jest dostępny w cenie niższej niż 56 zł. Produkt TonerPartner kosztuje natomiast ok. 60 zł. Przy tym kartridż ma ponad dwukrotnie większą pojemność, czyli 20 ml. W tym przypadku możesz wydać aż 70% procent mniej!

Drukarki marki Brother cieszą się ogromną popularnością, ponieważ są stosunkowo tańsze w utrzymaniu i gwarantują świetną jakość druku. Często wykorzystywany czarny toner Brother TN-1030 kosztuje zwykle ok. 180 zł, przy wydajności 1000 stron. TonerPartner oferuje ten sam produkt w cenie hurtowej, czyli za ok. 153 zł. Z kolei autorski wkład tej marki kosztuje jedynie ok. 86 zł przy takiej samej wydajności! W tym przypadku można zaoszczędzić aż 44%!

Jednym z częściej kupowanych tonerów jest też np. Samsung MLT-D111S w kolorze czarnym. W sklepach sieciowych jest sprzedawany w cenie ok. 225 zł. W TonerPartner.pl da się go kupić go za ok. 208 zł. Można też wybrać toner producenta TonerPartner, który kosztuje jedynie ok. 109 zł! To oszczędność rzędu 48%!

Jak widać, różnice są ogromne. Nie ma sensu przepłacać za materiały eksploatacyjne do drukarki. Zagraniczni producenci doliczają zawsze wysokie marże oraz inne ukryte opłaty, gdy prawdziwa wartość artykułu jest o wiele niższa. Warto postawić na polski produkt!

Dlaczego warto zamawiać wkłady TonerPartner?

Produkty TonerPartner wyróżniają się nie tylko niskimi cenami. Gwarantują świetną jakość druku oraz idealną kompatybilność z urządzeniem. Wkłady są certyfikowane i zgodne z normami europejskimi. Są wytwarzane w ekologiczny, bezpieczny dla środowiska sposób. Producent daje też na nie dożywotnią gwarancję! W razie jakichkolwiek kłopotów z materiałami czy sprzętem, zapewnia również bezpłatną pomoc.

Zamówienie ze strony jest niezwykle łatwe – poradzą sobie z nim nawet laicy. Wygodna wyszukiwarka umożliwia znalezienie odpowiedniego wkładu w kilka chwil. Zawsze pomocą służą też wykwalifikowani konsultanci telefoniczni i on-line. Zarejestrowani użytkownicy mogą liczyć na darmową, szybką dostawę. Swoje wkłady możesz dostać już nawet następnego dnia. To zdecydowanie najtańszy, najszybszy i najwygodniejszy sposób na zakup wkładów do drukarki. Przekonaj się, ile uda Ci się zaoszczędzić!

Dodaj ogłoszenie