Drodzy Czytelnicy - podajcie to dalej! Gdzie kupić "Polskę...

  Drodzy Czytelnicy - podajcie to dalej! Gdzie kupić "Polskę Times"?

  Paweł Siennicki, redaktor naczelny „Polski Times”

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Paweł Siennicki, redaktor naczelny "Polski Times"

  Paweł Siennicki, redaktor naczelny "Polski Times" ©fot. Bartek Syt

  Dzisiejsza gazeta ma nadzwyczajną okładkę, ale też powód jest nadzwyczajny. Od środy aż do odwołania nie będą mogli Państwo kupić „Polski Times” w punktach sprzedaży, do których prasę dostarcza Ruch SA. Listę kiosków i punktów dystrybucyjnych innych firm, gdzie dostarczymy zwiększone nakłady naszej gazety, publikujemy poniżej.
  Paweł Siennicki, redaktor naczelny "Polski Times"

  Paweł Siennicki, redaktor naczelny "Polski Times" ©fot. Bartek Syt

  Każdego dnia dziennikarze i redaktorzy „Polska Times” tworzą dla Państwa interesującą gazetę. Informujemy, doradzamy, ostrzegamy, komentujemy, rozmawiamy. Dzięki temu mamy poczucie ciągłego budowania wspólnoty ludzi świadomych swojego miejsca na ziemi, dobrze poinformowanych, mających swoje zdanie. A nade wszystko - ludzi ufających sobie. Dlatego przekazanie Państwu informacji o problemach z dostępnością naszego dziennika jest dla nas ogromnie ważne i zależy nam, aby jak najwięcej osób dowiedziało się, gdzie mogą kupić swoją gazetę.


  GDZIE MOŻNA KUPIĆ "POLSKĘ TIMES"? LISTA PUNKTÓW SPRZEDAŻY  Ostatnio skarżyli się Państwo na problemy z dostępnością naszego dziennika. Jest to spowodowane kłopotami finansowymi jednej z firm dystrybuujących prasę - spółki Ruch SA. Brak gazet w kioskach wpływa nie tylko na naszą reputację, ale również właścicieli kiosków, którzy nie otrzymują gazet do sprzedaży. Nie mogliśmy na to dłużej pozwalać. Postanowiliśmy działać szybko, by nie narażać Państwa na dodatkowe uciążliwości. Zdecydowaliśmy się wycofać „Polskę Times” z punktów sprzedaży obsługiwanych przez Ruch SA, a w zamian rozbudować sieć sprzedaży u innych dystrybutorów.

  W tych zdarzeniach nie ma naszej winy, ale nie zamierzamy się tej sytuacji biernie poddać. Przede wszystkim w Państwa interesie. Już dziś apelujemy do Was, naszych Czytelników, którym leży na sercu los Waszej gazety - przekażcie swoim przyjaciołom, sąsiadom, znajomym informacje, gdzie można nas kupić. Teraz pora na nasz własny, zdecydowany ruch. Podajcie to dalej! Gazety są solą demokracji naszych lokalnych ojczyzn, zawalczmy razem o to, aby dotarły do wszystkich zainteresowanych.

  „Polskę Times” mogą Państwo wciąż kupić w wielu placówkach handlowych. We wszystkich punktach sprzedaży sieci Kolporter i Garmond, w galeriach handlowych, w niemal każdym supermarkecie, na stacjach benzynowych wszystkich znanych sieci oraz w licznych placówkach Poczty Polskiej.

  Sensem pracy każdego dziennikarza i każdej redakcji jest relacja z Czytelnikami. To dla Was pracujemy i to o Wasze zaufanie zabiegamy. Dlatego gramy w otwarte karty i wprost informujemy o naszej decyzji i powodach jej podjęcia. Potwierdzamy jednocześnie, że może ona rodzić przejściowe niedogodności - gazety mogą zniknąć z niektórych placówek handlowych. W każdym przypadku jednak „Polska Times” pojawi się w innych, dodatkowych, punktach sprzedaży na tej samej ulicy.

  Bez względu na, miejmy nadzieję, przejściowe trudności Ruchu SA, do którego jesteśmy gotowi powrócić natychmiast po unormowaniu sytuacji, będziemy każdego dnia pracować nad ułatwieniem dostępności Waszej gazety.

  Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, a w razie jakichkolwiek trudności z nabyciem naszego tytułu o telefon: (22) 112 09 50 lub mail: dystrybucja.warszawa@polskapress.pl

  PAWEŁ SIENNICKI, redaktor naczelny wraz z zespołem redakcyjnym „Polska Times” i redaktorami naczelnymi dzienników Grupy Polska Press

  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  I czemu ma to służyć ? bo nie wiem. codziennie w każdym kiosku można było kupić DŁ , EXPRESS

  -bo z ŁODZI jestem- a dziś tylko w hajperach żabce. więc nie wiem o co ten raban i po co. (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  ktoś chce za złotówkę przejąć Ruch ? Krótko - przestanę cokolwiek kupować w kioskach , żadnych gazet , jedynie co to doładowania migawki .

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  czy na okładce

  normals (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  lub gdzieś na stopce choć jest napisane o łamaniu wolności słowa i usuwaniu komentarzy? Pytam bo nie wiem czy kupować.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Gdzie można kupić Gazetę Polską?

  to nie tylko kłopoty finansowe dystrybutora (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Panie Redaktorze ale też manipulacja rynkiem prasy.
  Od dawna, tak długo jak toczy sie bezpardonowa wojna ideologiczna miedzynarodowego lewactwa prasę niewygodną można kupić z trudnościami. Prosze...rozwiń całość

  Panie Redaktorze ale też manipulacja rynkiem prasy.
  Od dawna, tak długo jak toczy sie bezpardonowa wojna ideologiczna miedzynarodowego lewactwa prasę niewygodną można kupić z trudnościami. Prosze porozmwiać z kioskarzami jak się nimi manipuluje. Teraz dotknęło to Pana tytuł i szok.zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo