Dawid Kownacki i Lubomir Satka rozgoryczeni po spotkaniu Lecha Poznań z Legią Warszawa. "Kompletnie tego nie rozumiem"

Bartosz Kijeski
od 16 lat
Lech Poznań zremisował w sobotę na własnym boisku z Legią Warszawa (1:1) w ramach 28. kolejki PKO Ekstraklasy. Bramkę dla Kolejorza zdobył w 30. minucie Lubomir Satka po asyście Dawida Kownackiego i po spotkaniu obaj piłkarze nie kryli rozgoryczenia. Lechici wspólnie podkreślali, że to Kolejorz miał pełną kontrolę nad meczem natomiast rywale oprócz jednej sytuacji, po której padła bramka, nie stwarzali niebiesko-białym większego zagrożenia. Został też poruszony temat kontrowersyjnej decyzji sędziego Damiana Sylwetrzaka, który w ostatniej minucie meczu nie podyktował rzutu karnego za zagranie ręką Lindsaya Rose w polu karnym legionistów.
Na Stadionie Poznań podczas meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa było 39 225 osób. Kolejorz w ten sposób potwierdził, że ma największy potencjał kibicowski w kraju. Na drugim meczu z rzędu był praktycznie komplet na trybunach i kolejny raz wielkie piłkarskie święto. Lech Poznań w tym sezonie nie ma sobie równych pod kątem liczby kibiców na trybunach. Nasz fotograf miał czujne oko i przyjrzał się, co działo się na sektorach stadionu przy Bułgarskiej podczas sobotniego hitu kolejki. Zobaczcie zdjęcia z meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa.Zobaczcie zdjęcia z meczu Lecha z Legią --->Maciej Skorża o kontowersyjnej akcji z końcówki meczuJakub Kamiński: To jest rzut karnyOceny piłkarzy Lecha po meczu z LegiąTransparent z Putinem na meczu Lech-LegiaDawid Kownacki i Lubomir Satka po meczu Lech Poznań - Legia Warszawa:

Pełne trybuny na meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa. Drugi ...

W 15. minucie meczu Lech-Legia kibice Legii rozwinęli ogromny transparent z podobizną Władimira Putina. Dyktator, na którego rozkaz Rosja napadła na Ukrainę, dopuszczając się tam zbrodni wojennych, na meczowej podobiźnie miał linę wokół szyi i koszulkę Spartaka Moskwa. W przeszłości kibole Lecha utrzymywali dobre kontakty z kibicami Spartaka, ale to przeszłość. Teraz na widok takiego transparentu część kibiców Lecha Poznań zareagowała brawami. Szybko też podchwycili przyśpiewki w niewybredny sposób podsumowujące rosyjskich oprawców.Kolejne zdjęcie --->

Transparent z Putinem na meczu Lech-Legia. Sektorówkę Putina...