9/13
Rośnie w siłę "Kolejorz" a wraz z nim jego poprzedni...

Pedro Tiba (Lech Poznań)

Rośnie w siłę "Kolejorz" a wraz z nim jego poprzedni kapitan, w którego część zdążyła już zwątpić. Tymczasem Portugalczyk brylował w meczu z ŁKS-em Łódź. To po jednym z jego podań padła jedna z dwóch bramek.

10/13
Czy to obecnie najlepszy ligowiec? Jeżeli nie to na pewno...

Darko Jevtić (Lech Poznań)

Czy to obecnie najlepszy ligowiec? Jeżeli nie to na pewno jeden z trzech najlepszych. Szwajcar w kolejnym meczu potwierdził wysoką formę. W meczu z ŁKS-em Łódź strzelił przepięknego gola - zwanego w slangu piłkarskim "rogalem":

11/13
Witamy, witamy... Hiszpan w debiucie, wchodząc z ławki,...

Chuca (Wisła Kraków)

Witamy, witamy... Hiszpan w debiucie, wchodząc z ławki, zapewnił pierwsze zwycięstwo. Gola z Górnikiem Zabrze strzelił w 94. minucie! Oj, dawno nie było takiej ekstazy przy Reymonta, a już tym bardziej w poniedziałek.

12/13
"Pasy" przełamały się nie bez udziału swojego napastnika....

Rafael Lopes (Cracovia)

"Pasy" przełamały się nie bez udziału swojego napastnika. Następca Airama Cabrery strzelił chyba najważniejszego gola z Rakowem Częstochowa. Był to bowiem gol z konstry, na 2:1, do "szatni" (45 minuta):