Czytaj aktualne wydanie gazety w sieci. Prenumeruj przez kwartał w niższej cenie

Artykuł sponsorowany
Teraz możesz skorzystać z oferty specjalnej i cieszyć się codziennym dostępem do gazety online w obniżonej cenie. Poniżej szczegóły.

Odkryj przyjazny i prosty sposób dostarczania codziennej prasy wprost na Twój komputer, tablet czy telefon.

Możesz kupić gazetę w wersji elektronicznej w formacie PDF na naszej stronie internetowej.

Jeśli w Twoim otoczeniu są osoby starsze, które nie mają możliwości, by pójść do kiosku i przeczytać najnowsze wiadomości – udostępnij im gazetę online, aby mogli być na bieżąco i funkcjonować tak, jak do tej pory.

Jak kupić gazetę w formacie PDF?

Wejdź na stronę oferty dostępu do gazety online - kliknij tutaj.
  1. Wybierz dostęp na tyle dni, ile potrzebujesz i kliknij przycisk „wybierz”. Do 30.06 obowiązuje promocja dostępu na 90 dni za połowę ceny.
  2. Wpisz swój adres e-mail oraz imię i nazwisko. To niezbędne do utworzenia konta Czytelnika, dla którego zostanie uruchomiony dostęp do gazety online.
  3. Wybierz opcję płatności, która najbardziej Ci odpowiada.
  4. Kliknij przycisk "płacę" i dokonaj płatności.
  5. Po zatwierdzeniu płatności, wybrany dostęp do gazety online jest aktywny. Pamiętaj, aby być zalogowanym.

Aby przeczytać poprzednie wydania gazety, kliknij w zakładkę gazeta onlinei wybierz datę, która Cię interesuje. Kliknij „zobacz całe wydanie”, a następnie pobierz gazetę online w formacie PDF.

Czytaj aktualną gazetę i dziel się nią z innymi

Rytuały takie jak poranny spacer z psem do pobliskiego kiosku czy saloniku prasowego to często element codziennej rutyny, bez której w ostatnich dniach ciężko jest się nam obyć. Doskonale wiemy, że szelestu kartek oraz zapachu świeżo kupionej gazety nie da się do końca zastąpić wersją online. Jednak w obecnych trudnych czasach takie rozwiązanie wydaje się być najwłaściwsze. Tworząc nasz kiosk online mieliśmy na uwadze naszych drogich seniorów, o których zdrowie i odporność w szczególności powinniśmy się zatroszczyć.

Nie czekaj i już dziś udaj się na cyfrowe zakupy po swoją ulubioną gazetę!
Dodaj ogłoszenie