9 z 11
Pierwszy klasyczny hat trick (skompletowany w jednej...

„Lewy” vs Stuttgart

Pierwszy klasyczny hat trick (skompletowany w jednej połowie) Lewandowskiego w lidze. Był listopad 2013 r., a Borussia wygrała ze Stuttgartem 6:1.

10 z 11
Zakończył się sezon 2014/2015 w klubie, ale trwała walka o...

„Lewy” vs Gruzja

Zakończył się sezon 2014/2015 w klubie, ale trwała walka o Euro 2016. W Warszawie Polska grała z Gruzją. Lewandowski grał słabo, podobnie jak większość drużyny. W 89. min jakby ktoś aktywował go przyciskiem „turbo” - w cztery minuty strzelił hat tricka, a biało-czerwoni wygrali 4:0.

11 z 11
O ile Augsburg jest najbardziej skarconym przez...

„Lewy” vs Dinamo Zagrzeb

O ile Augsburg jest najbardziej skarconym przez Lewandowskiego zespołem w Niemczech, o tyle w europejskich pucharach są nimi Real Madryt i Dinamo Zagrzeb. Obu drużynom „Lewy” wbił po pięć bramek. Tyle że z Dinamem Polak grał tylko dwa razy. W sezonie 2015/2016 w fazie grupowej raz strzelił im trzy gole, a w rewanżu dwa.