Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Czołowe zderzenie dwóch aut w Sobieszynie w pow. ryckim. Sześć osób trafiło do szpitala

Konrad Sławiński
Konrad Sławiński
Czołowe zderzenie dwóch samochodów osobowych na DK-48 w miejscowości Sobieszyn. W wypadku poszkodowanych zostało sześć osób. Wszystkie trafiły do szpitala, a jedna z nich w stanie ciężkim została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Lublinie.

Na razie policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Wiadomo, że doszło do niego wczoraj (29 czerwca) około godziny 11. Prawdopodobnie jeden z kierujących 21-letni mieszkaniec radzyńskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu podczas wykonywania manewru skrętu w lewu. W efekcie spowodował zderzenie z autem jadącym z naprzeciwka, którym podróżowała czteroosobowa rodzina.

Każda z osób trafiła do szpitala, ale to pasażerka, która podróżówała z prawdopobodnym sprawcą wypadku odniosła najcięższe obrażenia i musiała zostać przetransportowana śmigłowcem do szpitala.

Przez kilka godzin były utrudnienia w ruchu. Badanie trzeźwości wykazało, że kierowcy byli trzeźwi.

Czytaj także

Oglądaj nasze studio wyborcze. Start w niedzielę o g. 21:45

Wideo

Materiał oryginalny: Czołowe zderzenie dwóch aut w Sobieszynie w pow. ryckim. Sześć osób trafiło do szpitala - Kurier Lubelski

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

O
ODSZKODOWANIA 513 996 555

Poszkodowany kierowca i wszyscy pasażerowie mogą ubiegać się o odszkodowanie z OC sprawcy. Aby uzyskać wszelkie należne prawem świadczenia powinien skorzystać z pomocy największej w kraju kancelarii radców prawnych, uzyskującej najwyższe odszkodowania, która bezpłatnie przeanalizuje sprawę

Dodaj ogłoszenie