Grupa Resorty Górskie realizuje w Wiśle ogromną inwestycję hotelową - Crystal Mountain Resort. Obiekt przy ul. Bukowej będzie największym, obok Hotelu Gołębiewski, hotelem w Wiśle i jednym z największych w Beskidach. Oprócz 500 apartamentów, w obiekcie ma powstać m.in. aquapark.

Inwestycja realizowana będzie przy ul. Bukowej w Wiśle. Projekt przewiduje powstanie 541 apartamentów, w tym zdecydowaną większość (457) będzie miało formę jednopokojowych mieszkań typu studio. Dostępne będą także dwa apartamenty ponad 100-metrowe. Zaplecze restauracyjne, centrum konferencyjne, strefa SPA i aquapark z zewnętrznym basenem. Co ciekawe, hala basenu rekreacyjnego będzie połączona z dużym, zewnętrznym tarasem poprzez panoramiczne przeszklenie.

Szykuje się jedna z najważniejszy inwestycji hotelowych w Beskidach od lat. Będzie to już piąta i zarazem największa inwestycja grupy Resorty Górskie, która obecnie realizuje dwa projekty - Green Mouintain w Karpaczu (budowa zakończy się w tym roku) oraz Platinum Mountain w Szklarskiej Porębie (zakończenie w 2019 r.), a wcześniej zrealizował projekt Blue Mountain (w 2017 r. również w Szklarskiej Porębie) oraz Osadę Śnieżka w Łomnicy (w 2013 r.).

Wpisz miejscowość i sprawdź wyniki wyborów

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Wybory samorządowe w Zabrzu DRUGA TURA

Wybory samorządowe w Dąbrowie Górniczej DRUGA TURA

Wybory samorządowe w Bytomiu DRUGA TURA