Co wymyślił Jerzy Brzęczek? Oto przewidywany skład Polski na mecz z Czechami
2/13
Tylko ten zawodnik może być pewien gry od pierwszego...

Łukasz Skorupski (Bologna, 27 lat)

Tylko ten zawodnik może być pewien gry od pierwszego gwizdka. Podczas poniedziałkowej konferencji trener Brzęczek potwierdził jego występ dziennikarzom. Będzie to zatem pierwszy mecz od połówki z Koreą Południową w marcu tego roku. Wówczas "Skorup" został pokonany dwukrotnie: w 85 i 85 minucie. Na szczęście Piotr Zieliński oddał później strzał życia i wygraliśmy 3:2.

3/13
Skład ma być zbliżony do tego na Ligę Narodów. Czyli prawie...

Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów, 24 lata)

Skład ma być zbliżony do tego na Ligę Narodów. Czyli prawie optymalny, bez niespodzianek. Z obserwacji środowego treningu wynika, że na prawym boku zobaczymy Kędziorę. Ostatnio zagrał drugą połowę z Portugalią i wcześniej cały mecz przeciw Irlandii.

4/13
W klubie grzeje ławkę; od sierpnia zdążył zaliczyć ledwie...

Jan Bednarek (Southampton, 22 lata)

W klubie grzeje ławkę; od sierpnia zdążył zaliczyć ledwie dwa mecze w lidze i dwa kolejne w pucharze. Tyle samo szans dostał jednak od Brzęczka w reprezentacji, zaliczając między innymi komplet w Lidze Narodów. Mimo wszystko pozostaje więc absolutnym pewniakiem.