9/9
Ostatnie miesiące naznaczone są dla niego porażkami. W...

Adam Nawałka (61 lat) - właśnie stracił pracę

Ostatnie miesiące naznaczone są dla niego porażkami. W niedzielę został zwolniony z Lecha Poznań. Wcześniej natomiast nie poradził sobie z Mundialem w Rosji, po którym prezes PZPN zakończył z nim współpracę.

W kadrze pracował długo - od listopada 2013 roku do lipca 2018. Do jego największych sukcesów zalicza się ćwierćfinał Euro 2016 i awans na MŚ 2018. Za jego kadencji reprezentacja wystąpiła 50 razy. Wygrała 26 meczów, 15 zremisowała i tylko 9 przegrała (bramki 99-49).

Kontynuuj przeglądanie galerii
WsteczPrzejdź na i.pl

"Wstyd", "Zakład utylizacji marzeń". Mocna oprawa kibiców Lecha na meczu z Legią

Świderski strzelił w Serie A po długiej przerwie. Porażka Hellasu, co z utrzymaniem?