• Łukasz Szczech gwiżdże po raz ostatni! Chrobry Głogów pokonuje Zagłębie Sosnowiec po bramce Dominika Pili.

• Maksymilian Banaszewski na spalonym.

• Robert Mandrysz pudłuje z 5 metrów po zagraniu Maksymiliana Banaszewskiego!

• Łukasz Szczech dolicza co najmniej 5 minut do drugiej połowy.

• Nieudane dośrodkowanie Patrika Misaka. Coraz mniej czasu mają goście na zdobycie wyrównującej bramki.

• Martim Maia zmienia Dawida Gojnego.

• Po dośrodkowaniu Patrika Misaka Joao Oliveira główkuje nad poprzeczką.

• Ciekawie zapowiadała się akcja gości. W jej finalnej fazie Maciej Ambrosiewicz podaje za mocno do Dawida Ryndaka.

• Joao Oliveira upomniany żółtą kartką.

• Maksymilian Banaszewski zastępuje Mateusza Machaja.

• Dawid Ryndak zmienia Łukasza Turzynieckiego.

• Quentin Seedord zastępuje Filipa Karbowego.

• Robert Mandrysz zmienia Jakę Kolenca.

• Patrik Misak z żółtą kartką.

• Dominik Piła również z "żółtkiem".

• Dla zawodnika Zagłębia to 4. "żółtko", więc nie będzie grał w następnej kolejce przeciwko GKS-owi Jastrzębie (22 maja, godz. 12:40).

• Żółta kartka na koncie Filipa Karbowego za faul na Dominiku Pile.

• W odpowiedzi korner Chrobrego. Po dośrodkowaniu z narożnika Mavroudis Bougaidis główkuje nad poprzeczką!

• Szymon Sobczak nie zdołał opanować piłki w polu karnym gospodarzy po zagraniu Patrika Misaka. Akcja Zagłębia spaliła na panewce.

• Przewinienie Mikołaja Lebedyńskiego na Filipie Karbowym. Sędzia nie zdecydował się sięgać do kieszonki.

• Goście "śrubują" niechlubny rekord bez strzelonej bramki. Wcześniej wynosił on 294 minuty, dzisiaj "poprawili" go, dobijając do 5 godzin.

• Druga połowa rozpoczęta!

• +1' Koniec pierwszej połowy. Gospodarze prowadzą po trafieniu Dominika Pili, mimo że więcej okazji bramkowych mieli sosnowiczanie.

• GOL DLA CHROBREGO! DOMINIK PILA!!!

• Rykoszet po uderzeniu Dawida Gojnego przynosi rzut rożny. Po nim nie było zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Kolejna dwójkowa akcja Łukasza Turzynieckiego z Szymonem Sobczakiem nie przyniosła powodzenia. Anemiczny strzał głową drugiego z wymienionych nie mógł zagrozić gospodarzom.

• Kolejna bardzo dobra interwencja Rafała Leszczyńskiego! Broni uderzenie głową Patrika Misaka.

• Maciej Ambrosiewicz upomniany żółtą kartką.

• Aktywny od początku spotkania jest Dawid Gojny. Tym razem po jego dośrodkowaniu Oliver Praznovsky wybija piłkę, zażegnując niebezpieczeństwo.

• Michał Ilków-Gołąb upomniany żółtą kartką za faul na Dawidzie Gojnym.

• Rafał Leszczyński broni uderzenie Patrika Misaka z ostrego kąta.

• Patrik Misak pada w polu karnym głogowian. Sędzia nie zdecydował się wskazywać na "wapno".

• Seria rzutów rożnych dla gości nie przynosi zagrożenia pod bramką Rafała Leszczyńskiego.

• Filip Karbowy radzi sobie w defensywie po dośrodkowaniu gospodarzy z bocznego sektora.

• Szymon Sobczak na spalonym po zagraniu Joao Oliveiry.

• Łukasz Turzyniecki zagrywa mocną piłkę do Szymona Sobczaka, ale ten został uprzedzony przez wychodzącego z bramki Rafała Leszczyńskiego.

• Mavroudis Bougaidis wyjaśnia sytuację, wybijając piłkę z własnego pola karnego po dośrodkowaniu Dawida Gojnego.

• Łukasz Szczech gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie storn i rozpoczęcie spotkania!

• Rezerwowi Chrobrego: Kacper Bieszczad - Michał Michalec, Jakub Michalczyk, Robert Mandrysz, Dominik Dziąbek, Nikodem Niski, Paweł Oleksy, Maksymilian Banaszewski, Damian Kowalczyk.

Rezerwowi Zagłębia: Szymon Frankowski - Martim Maia, Piotr Polczak, Kacper Radkowski, Nikolas Korzeniecki, Quentin Seedorf.

• Chrobry wygrał dwa poprzednie mecze – ze Stomilem w Olsztynie 2:1 i u siebie z ŁKS-em Łódź 1:0. Głogowianie byli górą na Stadionie Ludowym 21 listopada, wygrywając z Zagłębiem 2:1.

• Sytuacja w tabeli jest taka, że sosnowiczanie mają 23 punkty, a ostatni GKS Bełchatów 20. Przed Zagłębiem znajduje się GKS 1962 Jastrzębie z 25 punktami.

• Zagłębie ostatnio przegrało u siebie z Radomiakiem 0:1, a wcześniej z Koroną w Kielcach też 0:1 oraz na Stadionie Ludowym z Arką Gdynia 2:3. Drużyna trenera Moskala czeka na zwycięstwo od 24 kwietnia, kiedy w 26. kolejce wygrała w Rzeszowie z Resovią 2:1.

• W sobotnim meczu 30. kolejki Fortuna 1. Ligi Chrobry Głogów zagra z Zagłębiem Sosnowiec. Początek spotkania o godzinie 17. Witamy w relacji LIVE!