Chrobry Głogów

2

Odra Opole

3

• Koniec meczu! Odra wygrała w Głogowie 3:2. Aż cztery bramki padły w samej końcówce.

• Sędzia nie podzielił refleksji gospodarzy - nie ma karnego dla Chrobrego.

• Kartka dla Winiarczyka.

• Sędzia doliczył trzy minuty. Jedna już minęła.

• Szał radości na ławce Odry. Piech odzyskał piłkę, pomknął z kolegami pod bramkę, a potem głową wykończył dośrodkowanie z lewej strony!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Piech na 3:2 dla Odry

• Winiarczyk za Nowaka.

• To już ostatnie minuty. Chrobry atakuje. Liczy na trzecią bramkę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! No i wyrównanie! Piękny gol z wolnego. Bezpośrednio z prawej nogi strzela Banaszewski.

• Jak padła bramka? Otóż po wznowieniu z wolnego nastąpił niesamowity kocioł w okolicach szesnastki. Z okazji skorzystał Nowak, pakując piłkę obok zasłoniętego Bieszczada.

• Żółta kartka dla Boneckiego.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Odra na prowadzeniu!

• Kort zabrał piłkę. Zobaczymy na co go stać...

• Bezmyślny faul Chrobrego przed szesnastką. To okazja na wrzutkę, ale i strzał bezpośredni.

• Piotrowski zastąpił Bryłę.

• Kort w miejsce Niziołka.

• Sędzia nie przerwał gry po rzekomym faulu na graczu Odry. Chrobry jednak i tak źle dośrodkował.

• Mandrysz za Kolencem. Odra skutecznie broni się po kornerze.

• Strzał bezpośrednio z wolnego. Piłka zmierzała w okienko, dlatego Rosa wybił na róg. Dobra interwencja.

• I jeszcze jeden strzał Chrobego; głową po aucie. Piłka przechodzi obok lewego słupka.

• Po rożnym groźnie w polu bramkowym Odry! Zamykający zawodnik był bliski zdobycia bramki.

• Mikinić w miejsce Janusa. To pierwsza zmiana w Odrze.

• Blisko celnej odpowiedzi. Zdaje się, że Cywka uderzył minimalnie obok długiego słupka.

• Słupek! Ależ bliski szczęścia był Bonecki.

• Kamiński otrzymał żółtą kartkę.

• Zablokowany strzał Chrobrego. W polu karnym leży jeden z zawodników Odry. Ucierpiał przy wcześniejszym starciu.

• Janus nie porozumiał się z Piechem. Zagrał mu za mocno.

• Zszedł Machaj, za niego Ziemann.

• Chrobry gra niedokładnie. Złe przyjęcie sprawia, że futbolówka wychodzi za linię końcową.

• Banaszewski zagrywa "na ścianę". Rosa spokojnie łapie przed bramką.

• Róg, wrzutka na głowę, Kamiński trafia do siatki! A przed rozegraniem z ławki padło hasło: Kamyk (Kamiński) złapcie dobry rytm!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:1. Kamiński!

• Ponownie Chrobry dobrze w obronie.

• Od początku drugiej odsłony przeważa Odra. Szuka sobie miejsca zwłaszcza na skrzydle. Tymczasem po rożnym udanie piąstkuje Bieszczad.

• Piech odebrał piłkę, przemknął z nią, ale Odra nie ugrała nawet autu.

• Druga część meczu właśnie się rozpoczęła. Od środka Odra.

• Koniec pierwszej odsłony. Chrobry prowadzi z Odrą 1:0.

• Odra walczy do samego końca. Brakuje natomiast dokładnych podań w okolicy szesnastki.

• Niziołek faulowany w środku.

• Zbliżamy się do końca pierwszej połowy. O wyniku zadecydował na razie rzut rożny dla Chrobrego.

• Niziołek... Blisko, źle!

• Odra niby prowadzi grę, ale to w ogóle nie przekłada się na wynik.

• Bez zagrożenia po rzucie rożnym dla Odry. Kamiński uderza z dystansu niecelnie. Zupełnie nieudana próba.

• Na spalonym złapany bodaj Lebedyński.

• Odra tak naprawdę w żaden sposób nie potrafi zagrozić Chrobremu. Janus źle rozwiązał ostatnią akcję.

• Oleksy otrzymał żółtą kartkę.

• Janus prosto z wolnego - w mur. Zmarnowana okazja na wyrównanie.

• Okazja dla Odry z wolnego. Nowak sfaulowany tuż przed szesnastką.

• Rosa został na linii i wyłapał piłkę po wrzutce z prawej flanki.

• Faulowany Tabiś. Odra nie może złapać rytmu. Może zagrozi z rzutu wolnego lub rożnego?

• Odra cierpliwie wciąga Chrobrego na własną połowę.

• Rzut rożny, wrzutka na bliższy słupek i trafienie Ilków-Gołąba. Gospodarze na prowadzeniu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Chrobrego!

• W Głogowie dzisiaj pochmurnie. To czas by jupitery nieco rozświetliły boisko.

• Początek meczu bardzo spokojny. Mieliśmy po jednym (niecelnym) strzale z obu stron.

• Nikt nie zamknął dośrodkowania Boneckiego. Wznowił już Bieszczad.

• Odra miała problemy. Po strzale piłka przechodzi obok słupka.

• Szansa dla Chrobrego z rzutu wolnego.

• Nowak kopnął nad poprzeczką. Dotychczas najlepsza sytuacja dla Odry.

• Nieudane dośrodkowanie gospodarzy. Bonecki wybija do przodu.

• Nikt nie pokazuje się do gry w Odrze. Stoperzy długo wymieniają piłkę.

• Na razie Odra gra dość niedokładnie na połowie przeciwnika.

• Odra blokowana pod bramką Chrobrego. Atakował Janus.

• Pierwsza akcja gospodarzy nieudana - piłka opuściła linię końcową.

• Trzeba przyznać, że murawa w Głogowie to jedna z najlepszych w całej lidze.

• Chrobry spokojnie rozgrywa piłkę. Sporo podań także na własnej połowie.

• CHrobry gra na biało-czarno, natomiast Odra w granatowym komplecie.

• Mecz właśnie się zaczął.

• Ławka Odry: Winiarczyk, Kuchta, Wypych, Kostrzycki, Szrek, Mikinić, Kort, Sługa, Wróbel.

• Ławka Chrobrego: Makuchowski, Ratajczak, Mandrysz, Michalczyk, Ziemann, Praznovsky, Piła, Piotrowski, Kowalczyk.

• To drużyny o zbliżonym potencjale. Chrobry ostatnio wygrał ze Stomilem 3:0, natomiast Odra nieznacznie przegrała z Puszczą - 0:1.

• Za nieco ponad kwadrans rozpoczniemy mecz w Głogowie. W ramach odrabiania zaległości Chrobry zagra tu z Odrą. To spotkanie z 10. kolejki.