• Koniec meczu! Chrobry Głogów dzielą się punktami z Górnikiem Łęczna.

• Napastnik gości świetnie wykorzystał zamieszanie i wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bartosz Śpiączka doprowadza do remisu!

• Mateusz Machaj zmienia Roberta Mandrysza.

• Robert Mandrysz ukarany żółtą kartką.

• Karol Turek zmienia Adriana Cierpkę.

• Marcel Ziemann wchodzi w miejsce Patryka Bryły.

• Początek bardzo niemrawy z obu stron. Jak na razie nie oglądaliśmy celnego strzału.

• Wchodzi także Bartłomiej Kalinkowski, a zmienia go Marcin Stromecki.

• W przerwie trener Górnika decyduje się na dwie zmiany. Pawła Sasina zmienia Maciej Orłowski.

• Zaczynamy drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy.

• Świetna akcja Banaszewskeigo i piłka wpada do bramki! Nie wiemy czy nie było tam samobója.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kamil Juraszek daje prowadzenie gospodarzom!

• Maciej Gostomski ratuje swój zespół po fatalnym błędzie defensywy!

• Delikatną przewagę w tym meczu mają gospodarze. Nie przekłada to się jednak na konkretne sytuacje.

• Serhij Krykun miał znakomitą okazję do zdobycia gola! Przegrał jednak pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy!

• Paweł Wojciechowski w ostatnim momencie zablokowany przez rywala.

• Odnotowujemy pierwszy strzał gospodarzy, który jednak szybuje nad bramką.

• Rozbrzmiał pierwszy gwizdek!

• Górnik Łęczna notuje świetnie wejście w sezon Fortuna 1. Ligi. Tylko ŁKS może pochwalić się podobnym bilansem - 4 mecze i 4 zwycięstwa.

• W środę 30 września głogowianie podejmą zawodników z Łęcznej. Nie mogą zlekceważyć swojego rywala, bo beniaminek Fortuna 1 Ligi jest jak na razie niepokonany i sąsiaduje w tabeli ze spadkowiczami z Ekstraklasy. A przecież jeszcze nie tak dawno dzieliły ich dwa poziomy rozgrywek. Łęcznianie są efektywni w ofensywie i mają szczelną obronę. Czy podopieczni trenera Ivana Djurjdevicia znajdą sposób na Górnika?

• Witamy! W środowym meczu 6. kolejki Fortuna 1 Ligi Chrobry Głogów zagra z Górnikiem Łęczna. Zapraszamy na relację na żywo.