Chojniczanka Chojnice 3 - 4 Chrobry Głogów

Chojniczanka Chojnice

3

Chrobry Głogów

4

• Koniec meczu! Chrobry wygrywa ten dreszczowiec. Chojniczanka przekreśla swoje szanse na utrzymanie. Ma osiem punktów straty i trzy mecze do końca sezonu.

• To Praznovsky trafił na 4:3. Koniec spotkania!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Chrobry na 4:3. Praktycznie koniec marzeń Chojniczanki o pozostaniu w 1 lidze.

• Kartka dla Trojanowskiego.

• Proste środki - wolne i wrzutki. Chojniczanka gra o przedłużenie szans. Remis oznacza praktycznie spadek!

• Kozak schodzi, wchodzi Piotrowski. To były gracz Chojniczanki.

• Zamieszanie, strzał - blok. Potem dobitka i piłka w rękach Szromnika. Gorąco w szesnastce Chrobrego!

• Ładny gol Kuzimskiego - w okienko. Piłka została wystawiona w polu karnym. Chojniczanka jeszcze wierzy i walczy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 3:3!

• Żółta kartka dla Kowalczyka.

• Jeszcze Trojanowski w miejsce Wiktorskiego.

• Deszcz nie pada od dłuższego czasu, ale aura nadal płata figle. Bardzo krótkie, nieudane wybicie Szromnika.

• Kartka dla Paprzyckiego.

• Piłka przy nogach graczy Chojniczanki. Szykują się wrzutki z bocznych sektorów boiska.

• Ilków-Gołąb ukarany żółtą kartką.

• Kowalczyk w miejsce Lebedyńskiego.

• Chojniczanka musi zagrać odważniej w końcówce. Powtórzmy: kolejna utrata praktycznie przekreśla jej szanse na utrzymanie.

• I jeszcze Rajch za Ziętarskiego.

• Mudra wszedł za Wolskiego.

• Mandrysz za Banaszewskiego.

• Prowadzenie dla Chrobrego uzyskał Stolc.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Chrobry pierwszy raz na prowadzeniu. 3:2!

• - Chojna walcząca, Chojna walcząca do końca - śpiewają kibice.

• Do wyrównania doprowadził Lebedyński. Uderzył głową po dośrodkowaniu z lewej strony.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! I znów remis. 2:2!

• Wzmaga się doping. - Chojniczanka, Chojniczanka!

• Ponownie Chojniczanka, ponownie Ziętarski! Chociaż teraz inaczej, bo głową po dośrodkowaniu z prawej strony. Kibice krzyczą: jeszcze jeden!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:1 dla Chojniczanki!

• Kolejna próba Chrobrego - obok słupka. Sporo zabrakło.

• Chrobry częściej wymienia piłkę. Gra jakby u siebie.

• Kwadrans przerwy niewiele zmienił. Dalej są kałuże.

• Druga połowa rozpoczęła się.

• Koniec pierwszej połowy w Chojnicach. Na razie mamy remis.

• Ważny wślizg Michalskiego. Interweniował w sytuacji jeden na jeden w okolicach pola karnego.

• Niewiele zabrakło! Akcja Chojniczanki zwieńczona celnym strzałem. Próbę bodaj Kuzimskiego obronił Szromnik. Ten bramkarz od sierpnia będzie grać dla Śląska Wrocław.

• Praznovsky z żóltą kartką.

• Kozak! Przekłada piłkę z jednej na drugą nogę - w końcu strzela, ale w środek. Janukiewicz broni na raty.

• Drewniak bezpośrednio z rzutu wolnego! Uderzył z prawej nogi, technicznie nad murem. Piłka skozłowała i spadła obok lewego słupka.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Wyrównanie!

• Kartka dla Michalskiego.

• Dwa strzały Chojniczanki z pola karnego - oba przekombinowane. Po uderzeniu Ziętarskiego piłka minęła spojenie słupka z poprzeczką.

• Dużo walki na boisku. Boisko jednak nie pomaga zawodnikom obu drużyn. Jest ślisko, w wielu miejscach piłka po prostu staje albo zwalnia.

• Chrobry długo rozgrywa. W końcu traci piłkę i fauluje na połowie rywala.

• Świetny kontratak Chojniczanki! Ziętarski poszedł sam, w końcu oddał strzał z dwudziestego metra i po koźle wpakował piłkę przy prawym słupku.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0!

• Wychodzi słońce nad Chojnicami. Płyta do gry jednak wciąż w opłakanym stanie.

• Zły strzał Chrobrego. O kilka metrów od słupka.

• Chojniczanka ma duży problem z grą. Za łatwo Chrobry wjeżdża na jej połowę.

• Paprzycki nie dogonił piłki przed linią. Wykonał za to efektowny wślizg na wodzie.

• Ziemann! Nie skorzystał z krótkiego wybicia Janukiewicza. Piłkę wybił jeden z obrońców Chojniczanki.

• Na trybunach kilkaset widzów. Na razie nie ma zorganizowanego dopingu.

• I jeszcze jedna interwencja Janukiewicza. Obronił wrzutkę (strzał?) po rożnym.

• Ależ ataki Chrobrego! Kolejny groźny strzał. Tym razem futbolówka mija prawy słupek.

• Długo trwała akcja Chrobrego. Ostatecznie korner kończy się na pierwszym rywalu. Jeszcze jeden róg.

• POPRZECZKA! Ależ blisko był Chrobry strzelenia gola.

• Na boisku okropne kałuże. Jeżeli oglądaliście mecze Śląska z Lechem to właśnie tak jest w Chojnicach.

• Pierwsza akcja gości. Piłka przechodzi jednak przez pole karne.

• Początek meczu. Gramy!

• Chojniczanka na biało, Chrobry w strojach pomarańczowo-czarnych.

• Na razie ciężko o przejaśnienia. Szykuje się mecz w deszczu:

• W Chojnicach pogoda się zepsuła. Jest ciemno i pada deszcz.

• Chrobry dziś bez Benedyczaka. Napastnik wypożyczony z Pogoni doznał kontuzji i nie pomoże zespołowi do końca rozgrywek. Za niego zagra Lebedyński.

• Chrobry jeszcze kilkanaście kolejek temu był w tym samym miejscu co Chojniczanka. Ostatnio jednak punktuje aż miło. Z miejsca spadkowego wskoczył na... ósme. Gra może nie jest imponująca, ale punkty wpadają cyklicznie.

• Chojniczanka jest na musiku. Porażka tak naprawdę przesądza o jej spadku do 2 ligi. Zwycięstwo? Zwycięstwo wiele nie da - po prostu pozwoli wierzyć o kolejkę dłużej.