Centralna Liga Juniorów U17. Igloopol Dębica traci punkty w doliczonym czasie gry

Karol Pieniążek
"Morsy" tracą punkty w doliczonym czasie.
"Morsy" tracą punkty w doliczonym czasie. SMS Igloopol Dębica/facebook
W pierwszym meczu 22. kolejki Igloopol Dębica tylko zremisował ze znajdującym się w strefie spadkowej Motorem Lublin.

Po ostatniej wysokiej porażce z Polonią Warszawa, Igloopol stanął przed szansą szybkiej rehabilitacji. Rywalem “Morsów” już trzy dni po dotkliwej klęsce był bowiem lubelski Motor, który okupuje dolne rejony tabeli.

Dębiczanie świetnie zaczęli to spotkanie i po 20. minutach prowadzili już 2:0, a dublet ustrzelił Hatalski. Niestety, stracona bramka jeszcze przed przerwą podcięła skrzydła graczom Igloopolu, którzy ostatecznie podzielili się punktami z Motorem, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry.

W tej kolejce czeka nas jeszcze mecz Stali Rzeszów, która już w piątek 29.03 wybierze się do Krakowa na mecz z tamtejszą Wisłą.

Motor Lublin – Igloopol Dębica 2:2 (1:2)

Bramki: 0:1 Hatalski 13, 0:2 Hatalski 20, 1:2 Chaciówka 36, Gmur 90+4.

Motor: Jeż - Brzozowski, Chaciówka, Fryt (29 Borys), Gmur, Iwanek, Koziej, Łopaciński (46 Łupina), Latysh, Sigłow (46 Ziarek), Ziętek (55 Dziuran). Trener: Marcin Zakrzewski.

Igloopol: Lis - Smoła, Jurkiewicz, Siedlecki, Adamski (64 Ciskał), Sok (65 Kaczor), Surmiak (90 Moroziuk), Gujda (86 Hołda), Gawle, Kurek (60 Piskadło), Hatalski (90 Romaniszyn). Trener: Łukasz Jamróg.